Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

1,5 haftadır kullanıyorum bu formülü göz altlarımda uykusuzluktan sigaradan oluşan morluk hafifledi..oluşmaya başlayan torbaları ince çizgileride hafifletti.. karışımın kokusu beni öldürüyor ama sonuçlarına değer.. buarada ben gece sürüp yatıyorum sabahta temizlemiyorum bilmem hata mı yapıyorum ama sonuç aldım bayağı

off ben ne şanssızım ya:KK43: yok işte işe yaramadı bir aydır kullanıyorum ama hiç bi iyileşme yok nasıl kurtulucam bu morluklardan yaa

arkadaşlar bn bir türlü kurtulamıyorum bu morluklardan napcam bilmiyorum keşler gibi dolaşıyorum ortalıkta ve o vitaminli karışımada güvenemiyrm elma ve patates koydum işe yaramadı off oooffff

bwnimsw kardeşimde ayn sorun var göz altları mor ırsi olmaz çünkü ailemizde ondan başka kimsede yok :KK43: bu arada göz altı morlukları hangi hastalığın habercisi olabilir acaba fikri olan var mı

bu karışımı kullanmayı kestıkten sonra eskeıye dönuor mu acaba gözler yoksa tedavi edıcı bır karışım mı? cok merak ettım kullananlar gerıye de dönmemeış pek işe yaramıyor mu acaba

arkadaşlar sayfayı unuttular gibi kullanan arkadaşlar cok memnun olduklarındanmı cvp vermiolar acaba :))

bende morluklardan şikayetçiyim formül kafama yattı ama o kadar kullanacaz formulü yaptık diyen arkadaşlardan pek yanıt gelmemiş:KK43:

arkadaşlar ben de hep bu siteden okur,denerdim şimdi memnun kaldığım ürünü yazmak istedim, ben kapatıcısız adım atmam normalde ama bu üründen memnun kaldım, tabiki düzenli kullandım hatta başlarda sabah akşam kullandım.

Cellex-C Under-Eye Toning Gel, göz altnı ferahlatıp dolaşımı sağlıyor sanırım. umarım memnun kalırsınız

Artistry markasının yenileyici göz kremini kullandım çok etkili oluyor. Mutlaka denemelisiniz. Detaylı bilgi için özelden msj atabilirsiniz

Merhaba herkese...

İnternette dolaşırken gözaltı morlukları için bir ürün buldum..Kullananların hepsi kesin sonuç almışlar..
Benim böyle bir sorunum olmadığı için alıp denemeyi düşünmüyorum ama bu konuda problemi olanlara iletmeden duramadım.

Tek problem bu ürünü Türkiye'de büyük ihtimalle çok zor bulunacak.
Yurtdışından nasıl getirtirsiniz bilemiyorum.

La Isha Dark Circle Relief vs ReLuma Eye Cream / Truth In Aging

bu sitede bu sorunla çok uğraşmış bir bayanın deneyimleri var.Birçok kem denemiş başarılı olamamış,kurtulamamış.
En son bu kremi kullanmış ve 12 gün sonra morlukları kaybolmuş.Biz morluk diyoruz ama onlar Dark Circle Relief diyorlar.Koyu halkalar filan işte..

Ürünün adı: La Isha-Dark Circle Relief...Kendi sitesinde 42$ olduğu yazıyor..

İlgilenenlere iletmek istedim..

Selamlar..

Bir sağlık programında seyrettim bu morlukları tamamen bitiriyorlardı.Kişinin kanından bir tüp alıp ayrıştırıyorlar ve gözaltına ejekte ediyorlardı doktor kontrolünde tabi.Oldukça pahalı bir yöntem olsa gerek ve İstanbulda bir yerdeydi.

ee deneyen alan arkadaşlarım nası geldi iyi bi sonuc aldınız mı? erkekler de kullansa o dediginiz B,E vitaminli formülü olur mu acaba? bnm abim de de var da o yuzden soruyorum

uygulama belli bir oranda faydalı oluyor ama sonra daha fazla iyileşme saglamıyor. faydası oldu mu dersen biraz oldu. %70 oranında falan. bu yuzden artık kullanmıyorum ve yan etki olarak bende biriki tane yag bezesi meydana geldi. onun da sogutucu preylerle falan çözümü var. pişman mıyım, değilim. braz olsun faydası oldu.

Sorularınıza şöyle bir bakıyorum da hepsinin cevabı geri sayfalarda mevcut.. oradan kopyaladım, bakın:

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.

2,5 aydır kullanıyorum yag bezesi olmadı-- ha , kullanmaya devam ediyorum, ilerleyen zamanlarda olur mu bilmem. daha önce burdan okudugum bi uygulamayı denemiştim, bugday yagı uygulaması.. bunu yapınca küçük bir tane yag bezesi olusmustu.
ama bu karısımda 2,5 aydır kötü bir sey olmadı, yag bezesi de olmadı. bende olmadı diye sizde de olmaz mı, olur mu bilemem.

eczaneye şu şekilde sorun, B vitamini Bemiks Kompoze, 2 ml 5 ampul --4 TL--
E vitamini, evigen 2 ml 5 ampul --4,5 TL--
K vitamini Libavit (Kan pıhtılaşma aktivatörü) --3,42TL--
C vitamini Epargriseovit (Bu kutuda 2 çeşit ampul var. biri b12 diğeri c vitamini ampulu, Ben bu kutudan açık renkli olan ampulleri kullanıyorum.(açık renkli olanı) . --6,50 TL--
ben size hiçbir zaman gecmeyecek diye düşündüğüm sorunumu bunlarla giderince, benim gibi olan arkadaslara da faydam olsun diye yazdım.

Merhaba Hanımlar :)
22 yaşındayım ve Bu morluklar beni hayattan bezdirir hale getirmişti.. Uzun süredir gözlük kullandığımdan göz çevrem resmen çürümüştü. sabahın köründe okula giderken o iğrenç kapatıcı derdiyle uğraşmak ve normal bir görüntü elde etmeye çalışmak çok zordu :KK43:
Ben bu bilgiyi paylaşan her kimse sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. :)
Yaklaşık bir aydır ikişer gün aralıklarla bu vitaminleri göz çevreme uyguluyorum.
Yalnız yağ bezesi olmasından korktuğumdan badem yağı ve zeytin yağını belli günlerde ve çok az sürüyorum.
Bu gerçekten işe yarıyor. Göz çevremdeki morluklar büyük ölçüde hafifledi.
Ailem yakın çevremin söylediğine göre gerçekten fark var.. Şimdi kapatıcıları çok hafif düzeyde sürmeye başladım..:)
kulanmaya devam edeceğim.Ve tabi bol su içmeye de :)

İyi sonuç aldığımı paylaşmak istedim.. SEVGİLERLE.. :)

Merhaba Arkadaşlar,
Ben de gözaltı morluk ve kırışıklıklarından müzdaribim. 1,5 aydır Estee Lauder Night Repair (göz için) serum ve Strivectin göz kremi kullanıyorum, ancak gözle görülür bir fark henüz hissetmemiştim.
Yabancı forumlarda şöyle bir serum okumuştum, herkes çok memnun kaldığını yazmıştı:
Gliserin, su ve C vitamini tozu (askorbik asit). Bunu denedim. Daha sonra da burada C vitaminin ampulu olduğunu öğrenince direk ampul alıp sürmeye başladım. Bir kaç günde çok ciddi fark etti. Bugün kapatıcımı çok az sürdüm:)
Sadece C vitamini kesinlikle çok fark yarattı:) Kalojen üretimini de desteklediği için kırışıklıklara da iyi geleceğini düşünüyorum.
Herkese sevgiler, morluksuz günler..:KK66:

bugun KBB dr gıttım oksıjenın yetersızlııgnden oluyormuş sınuzıt var nası yapcam bılmıyorum:KK54::KK54::KK54:

Ya arkadaşlar bu gözaltı morluğunun ana nedeni K vitamini, çinko eksikliğiyse oral yoldan tamamlanamaz mı bunlar. Valla ben bugün K vitamini ampulü aldım iki damla içtim. eee zinko-c'yi de on beş gündür almaya başladım. Ah bi de şu gözaltı çukurlarıma bi çare bulsam ohhhhhh diyecem.

sonuç nasıl peki?

X