Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

benim göz altımda mor kılcal damar var bunun için ne yapabiliriz aileden genetik bir durumda yok

selam arkadaşlar bu konu çok ilgimi çekti ve hemen gidip aldım eczaneden vitaminleri ( ırsi morluklarım var)
dün akşam başladım kullanmaya yazacağım sonuçları her bir haftanın sonunda.

Göz altı morluklarının hiçbir bitkisel tedavisi yok....krem vs sadece para tzagı...yıllardir kulllanmadığım pahali krem,yöngem,nitkisel karisim kalmadi...son çare fraksiyonel lazer..yine olmadı ameliyat..paranizı boşa harcamayın arkadaşlar

selam arkadaşlar bu konu çok ilgimi çekti ve hemen gidip aldım eczaneden vitaminleri ( ırsi morluklarım var)
dün akşam başladım kullanmaya yazacağım sonuçları her bir haftanın sonunda.

Noldu faydasi oldumu ben yurtdisindanim buampüller yok bulamadim..birde hodan yagimi sürsek diyorum dolgunluk veriyormus ya iyi gelirmi acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

[/QUOTE]
buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.hihoyyyt:enbuyukkk::dance:

yıllasr sonra gelen edit: uygulama belli bir oranda faydalı oluyor ama sonra daha fazla iyileşme saglamıyor. faydası oldu mu derseniz biraz oldu. %70 oranında falan. tamamen gecirmiyor yani.bu yuzden artık kullanmıyorum ve yan etki olarak bende biriki tane yag bezesi meydana geldi. onun da sogutucu spreylerle falan çözümü var. pişman mıyım, değilim. braz olsun faydası oldu.
bu karışımı kullananlar memnunmu

yani pes. şu başlık altında kaç defa insanlara "evet işe yaradı, hem de 45 yaşındaki annemin genetik gözaltı morluklarına" diye açıklama yaptım. ve benim gibi işine yarayan insnalar oldu. merak ediyorum gerçekten, okudum diyorsunuz ama nasıl okuyorsunuz? net bir şey yokmuş. ne dicez daha yemin mi edelim?

ayrıca 20 yaşındaki elemanlar ne tezeğine bu işlere kalkışıyor anlamıyorum? 22-23 deseniz anlıcam hani, gerçekten yaşlanma belirtileri başlıyor. ama 19-20 yaşında olup da şunları deniyosanız zaten çıkmayın buraya. delimisiniz siz? daha ergenlikten doğru dürüst çıkmadan ne diye gözaltı morluğu çaresi arıyosunuz yatın uyuyun? ondan sora kırıştırdı bilmemne. kırıştırır tabi, şimdi kremler bile yaşlara göre ayrılıyor. biraz akıl biraz mantık biraz da GÖZ. rica ediyorum.benneyaptımki

Merhaba, siz bu vitamin karışımını kullanmışsınız. Son durum nasıl oldu? Bir de e, k, c, b vitaminlerinin hepsini karıştırıp mı kullandınız yoksa sadece E ve B vitaminleriyle mi? Ben de kullanmayı düşünüyorum..

Kızlar güncel görüşler yok mu?
Çoğunu inceledim gerçi de =) Neyse ben de başlayacağım, inşallah faydalı olur.

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.hihoyyyt:enbuyukkk::dance:

yıllasr sonra gelen edit: uygulama belli bir oranda faydalı oluyor ama sonra daha fazla iyileşme saglamıyor. faydası oldu mu derseniz biraz oldu. %70 oranında falan. tamamen gecirmiyor yani.bu yuzden artık kullanmıyorum ve yan etki olarak bende biriki tane yag bezesi meydana geldi. onun da sogutucu spreylerle falan çözümü var. pişman mıyım, değilim. braz olsun faydası oldu.

Bende uygulamak istiyorum ama benim goz cevrem cokhassas yag bezesi cikarsa nasil duzeltebilirim sendede olmusya yag bezesi ondan soruyorumm.

ne yazık ki geçmedi fotoğraf atabilirim ki kaç yıl geçti üstünden gözümün biri farklı diğeri farklı kaldı bu karışım sayesinde :KK43:
Ay cok gecmıs olsun :KK43: benimde bu karışımı kullandıktan sonra birkax gün düzenli kullanmıstm gözümün icinde bir şiş oldu sonra kullanmayı kestm yavasca düzeldi ben cok korktum ama :KK43: cok ümitle kullanmaya baslamıstm :KK43:

Aldığım vitaminlerde kaldı öyle kenarda acaba saçımamı sürsem

Yani şimdi bununda mı faydası olmadı :KK43: :KK43:
Göz altı ışık dolgusu yaptıran var mı?

Bende yaptım bu karışımı 20 gün kullandım ufaktan altta beze yapmıştı bıraktım.

Dün yine başladım zeytin yağını çıkarıp atkestanesi yağı ekledim ve yağ oranlarını düşürdüm. Umut dünyası işte..
Azcık azcık sürüyorum..

Birde arkadaşlar yoğurt sürün pamuğa bekletin göz altlarınızda en azından ferahlıyor..
36 yaşındayım iyice panda oldum :KK43:

Çocukken vardı azdı. 18 li yaşlarda kapatıcı kullanmaya başladım sırf önyargılardan.
Artık umrumda değil kim ne derse desin kozmetik ürünleri kullanmıyorum.
Zaten makyajı sevmiyorum.
Birde namaz kılınca hiç olmuyor.

Düzenli kullanıcam gelişmeleri yazarım.

X