Aşılama Gün gün AŞILAMA S

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bugün dördüncü günüm . Bu güne kadar hafıf kasık ağrılarım vardı üstüne gaz sancısı ve sol tarafta batma, bacağa vuran bir ağrı var . uzanarak dinlenmeye devam ediyorum. İlk aşılamam da hiç dikkat etmeyip normal yaşantıma dönmüştüm . Bizim elimizde değil tabi ki olup olmayacağı ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım bir kaç gün dinlensek bir şey kaybetmeyiz sanırım

İnsallah gönlünüzce olur sonucu ben de 10.günündeyim bekliyoruz bakalım 🤷🏻‍♀️

İnşallah Allah isteyen herkese hepimize nasip etsin .Bugün beşinci günüm . Herhangi bir ağrım yok. Arada bir sol kaşık ağrılar ve batmalar var . Uykudan başımı alamıyorum . Oturduğum yerde uyuyakalıyorum . Göğsümde henüz şiddetli bir ağrı yok .

İnşallah Allah isteyen herkese hepimize nasip etsin .Bugün beşinci günüm . Herhangi bir ağrım yok. Arada bir sol kaşık ağrılar ve batmalar var . Uykudan başımı alamıyorum . Oturduğum yerde uyuyakalıyorum . Göğsümde henüz şiddetli bir ağrı yok .
Olgunlaşan Yumurtaniz sol tarafda mi

Bugün altıncı günüm beni rahatsız eden bir ağrım yok . Sol kasık da batma aşırı gaz + göğüslerde dolgunluk damar belirginleşmesi var. Dinlenmeye devam

Bugün 7.günüm hafif batmalarım +gaz +göğüste dolgunluk damar belirginleşmesi + azıcık bir akıntı . Dinlenmeye devam

İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Allah istediğimiz şeye bir an önce kavuştursun ☺️♥️

Bugün 8. Günüm herhangi bir şikayetim yok şimdik merakla sonucu bekliyorum . Dinlenmeye devam

Bugün dokuzuncu günüm . Gaz + hafif batma . Rahatsız bir ağrım sızım yok şimdilik

Bugün dokuzuncu günüm herhangi bir şikayetim yok sadece gazım var + uyku hali devam ediyor

Bugün 11.günüm dün yanlış yazmışım. Uyku hali + gaz+ göğüs hassasiyeti + vajinal akıntım Var farklı olarak kokulu bir akıntı bilgi olan var mı?

Bugün 12. Günüm aşırı karnım ağrıyo gece ağrısına uyandım adet oldum sandım o kadar ağrıyor .Allahım nolur adet olmayım aşılamam tutsun 😔

Bugün 13.günüm ara ara kasık ağrılarım var bacağıma vuruyor +gaz + şişkinlik . Pazartesi test yapıcam

Bugün 14.günüm ve testim pozitif … Allahım hala inanmıyorum ultrason da görmeden de inanamayacağım sanırım . O kadar başarısız testten sonra 😔 Üzüntü sevinç bir arada Allahım isteyen herkese nasip etsin Rabbim hepimize nasip etsin anne olmayı 🙏🙏🙏🙏

Eklentiler

• F5583C9E-CD0A-40EF-86F7-66D2CF535E2C.jpeg
    F5583C9E-CD0A-40EF-86F7-66D2CF535E2C.jpeg
    158,2 KB · Görüntüleme: 65
Tebrik ederim kuzum hayırlı olsun Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin İnşaAllah 🥰🧿
aynı gün aşılama yaptırdık benim negatif maalesef

X