Aşılama Gün gün AŞILAMA S

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bugün 14.günüm ve testim pozitif … Allahım hala inanmıyorum ultrason da görmeden de inanamayacağım sanırım . O kadar başarısız testten sonra 😔 Üzüntü sevinç bir arada Allahım isteyen herkese nasip etsin Rabbim hepimize nasip etsin anne olmayı 🙏🙏🙏🙏
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤗 tebrik ederim

Bugün 14.günüm ve testim pozitif … Allahım hala inanmıyorum ultrason da görmeden de inanamayacağım sanırım . O kadar başarısız testten sonra 😔 Üzüntü sevinç bir arada Allahım isteyen herkese nasip etsin Rabbim hepimize nasip etsin anne olmayı 🙏🙏🙏🙏
merhaba tebrik ederim. normal aşılama mı oldunuz çipli aşılama mı acaba. ilk kez mi denemiştiniz aşılama belirtiniz var mıydı

Hayırlı olsun ☺️
Bende bu sürece başlayacağım. Olumlu olanları gördükçe umudum artıyor😊

Normal aşılama ile çipli aşılamanın farkı nedir?
normal aşılama da ihtimal yüzde 10-20 ise çipli aşılamada yüzde 30-40 canım
sistem aynı sadece çipli aşılamada sadece en iyi en kaliteli spermleri elle müdahale olmadan kaset yardımı ile ayrıştırıp onu veriyorlar anne adayına

normal aşılama da ihtimal yüzde 10-20 ise çipli aşılamada yüzde 30-40 canım
sistem aynı sadece çipli aşılamada sadece en iyi en kaliteli spermleri elle müdahale olmadan kaset yardımı ile ayrıştırıp onu veriyorlar anne adayına
Bilgilendirme için teşekkürler. Devlet hastanelerinde bu yöntem tercih ediliyor mu? Bilginiz var mı?

Hayırlı olsun ☺️
Bende bu sürece başlayacağım. Olumlu olanları gördükçe umudum artıyor😊
Lütfen sabırla elinizden geleni yapın hiç isyan etmeyin Allaha güvenin o yalnız bırakmaz asla. O kadar mutluyum ki Rabbim hepinize yaşatsın🙏 Biliyorum çok zor süreç ama azıcık sabır.. Aşılamı ilk yaptırdığımda çok umut aramıştım buradan .. durmadan araştırıyorum acaba aşılama ile hamile kalabilen var mı ? Varsa ne yapmışlar nereye gitmişler hep araştırdım kendime bir umut aradım. Çok şükür bugün bende tanımadığım benimle aynı problemi paylaşan kardeşlerime umut oluyorum.. Dileğim Rabbimden duanız kabul olup kucağınıza gelmesi ..

Ve çok teşekkür ederim burada beni yalnız bırakmayıp konularıma cevap verenlere 🙏🙏🙏🙏

Lütfen sabırla elinizden geleni yapın hiç isyan etmeyin Allaha güvenin o yalnız bırakmaz asla. O kadar mutluyum ki Rabbim hepinize yaşatsın🙏 Biliyorum çok zor süreç ama azıcık sabır.. Aşılamı ilk yaptırdığımda çok umut aramıştım buradan .. durmadan araştırıyorum acaba aşılama ile hamile kalabilen var mı ? Varsa ne yapmışlar nereye gitmişler hep araştırdım kendime bir umut aradım. Çok şükür bugün bende tanımadığım benimle aynı problemi paylaşan kardeşlerime umut oluyorum.. Dileğim Rabbimden duanız kabul olup kucağınıza gelmesi ..
Amiin. Allah sizin de mutlulugunuzu daim etsin ve evladınıza sağ sağlim kavuştursun inşallah ☺️
Aşılamayı nerede yaptırdınız özel devlet?

Amiin. Allah sizin de mutlulugunuzu daim etsin ve evladınıza sağ sağlim kavuştursun inşallah ☺️
Aşılamayı nerede yaptırdınız özel devlet?
Allah razı olsun sağ olun. Araştırma hastanesinde yaptırdık . Kocaeli Umuttepe de

Mesajlarini sonuna kadar okudum ta ki bunu görene kadar gözlerim doldu gercekden çok sevindim gözünüz aydin 😇 benimde 2. Aşilama bekliyorum bakalim

Merhaba benimde çatlatma iğnemin 10.cu aşılamanın 9cu günü bende belirti sıcak basıyor , çok az akıntım var bide hafif kasığım ağrıyor onun dışında bişeyim yok göğüs demiş postu açan arkadaşımız cık hiç bişey yok

X