Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
7 aylık minnoşumla takılıp gidiyoruz canım benim😍😍 akşına gelip sormana çok sevindim sen nasılsın
Canimmm anca yine girip yazabildimmm elhamdülillah iyimm.. henüz bir durumlar yok ama bu ay yine takipteyim insaAllah hayirlsii.. çok sevindim inşallah sağ salim buyutrsunuz..😘🌺

Hamileliğimin ilk aylarında çok halsizdim siteye giremiyordum sonra herkes dağıldı🥲
Canimmm yaa evet bende giremedim.. ama aklimdasiniz yani inan.. şimdilik geldim bakalım bu ayı takip edicem canım dua et inşallah hayırlı olur bat 15 Ocak inşallah olur

Canimmm yaa evet bende giremedim.. ama aklimdasiniz yani inan.. şimdilik geldim bakalım bu ayı takip edicem canım dua et inşallah hayırlı olur bat 15 Ocak inşallah olur
İnşallah inşallah bu topiğin şansına olur güzel haberlerini verirsn canım💖 biliyorum o heyecanlı bekleyişi

Ain ca

Amin canım benim❤ adete bi hafta kala belirtilerin olmuş muydu?
İnan hiç hatırlamıyorum o sıralar her ay belirti bulmaya çalıştığımdannn 🙈 ama doğru düzgün belirtim yoktu sanırım ovülasyon yaptım o ay tam adet olmam gereken günü biliyordum ve genelde sabah olurdum akşam olmayınca test yapmıştım 😊

Evet canım geç oldu biraz ama adet oldum 18 inden😬 olsun şükür yinede .. sen ne yapıyorsun canım nasıl geçiyor burası hala aktif mi?
Rabbim önümüzde ki aya nasip etsinnn ❤️🙏🏻 Yok biri yazmış o vesileyle girdimmm aktif olsa keşkrn😍

merhaba kızlar hormon testi yaptırmıştım e2:40.33 fsh:10.20 lh:9.88 çıktı doktorum fsh hormonun yüksek çıkmış yumurta takibi yapılacak demiş bende hamile kalmaya sorunmu peki dedim tam sorun denemez ama yumurtlamanın azalabileceğini gösterir dedi moralim bozuldu ne demek şimdi bu 😥😥😥

Benim de 4. Ayım bu ayım geçen ay bende de çıktı aynı senin gibi acaba dedim olmadı ama birşeyler hissettim sanki rahmim hamileli hazırladı kendini geçen ay ve bu ay oldu acaba senin de öyle olabilir mi ne dersin belki alırız senden müjdeyi🥰
Nerelerinde sivilce çıkmıştı?

merhaba kızlar hormon testi yaptırmıştım e2:40.33 fsh:10.20 lh:9.88 çıktı doktorum fsh hormonun yüksek çıkmış yumurta takibi yapılacak demiş bende hamile kalmaya sorunmu peki dedim tam sorun denemez ama yumurtlamanın azalabileceğini gösterir dedi moralim bozuldu ne demek şimdi bu 😥😥😥
O kadarda yüksek değil fsh, üzülme.

Çok şükür hamileyim. 5 ay kullanmadan denedik bişey olmadı sonra ilk kullandığım ay hamile kalmıştım ama kimyasal oldu hatta bi ay sonra yine kimyasal oldu. Ama ben kullanmaya devam ettim çünkü ciddi bir kuruluk sorunum vardı kimyasallardan 5-6 ay sonra tekrar hamile kaldım. Şükür şimdilik bir sorun yok.
Ne kullandın kuruluk icin

Arkadaşlar son 3 aydır 24 günde adet oluyordum 28 nisan da adet olmam gerekiyordu şu an 8 günlük gecikmedeyim halen adet olmadım test yapmadım korkuyorum açıkcası sizce ne yapmalıyım beyaz akıntım var günlerdir hafif adet sancısı gibi oluyor ama adet olmadım.

X