Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım onlar hemen hemen her gün ilişki yaşıyo söylemiyolar bakma sen... kadınlıklarını yüceltiyolar işte neymiş hemen hamile kalıyom neymiş çok kaliteli yumurtalarım var diyen o kadar çok ki çevremde ilginç
Bunun nesi yüceltilecek şeymiş di mi?

Adetleri biter bitmez yumurtlama oluyor sanırım benim kardeşim iki çocuğuna da adetten hemen sonra hamile kaldı. Hatta 2. De sadece adetin bittiği gün ve ertesi günü değerlendirmişler sonra korona çıkınca vazgeçmişler çocuk istemekten ama olacağı varmış işte hamile şuan. Biraz da kısmet ya olacağı varsa oluyor. Ben de 9 aydır doktora gidiyorum son 4 aydır yumurtlama takibi yapıyor ama olmuyor zamanı varsa demek ki. 😔
Şansa bak di mi?

Valla canım ben de yerleşme olduğu gün resmen bütün gece kabus gördüm sabaha kadar burda söyledim burdan arkadaşlar hamilelik belirtisi olabilir demişti ben de kafayı yedik iyice kabusu da hamileliğe bağladık ya demiştim ama gercekmis
Kabusda ilginçmiş.

Çok teşekkür ederim canım inşallah Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin içinde sana da canım benim de hiç ümidim yoktu canım hiç hemde mucize işte gerçekten. benim pikten sonra 12. Gün anca silik şekilde çıktı, kanda 11. Gün, hatta idrarda 11. Gün çıkmadığı halde gittim kan verdim kanda çıkmıştı ama cikmayabilirdi de en sağlamı 13. Gün oluyor canim. Benim yerlesme sancimda 7. Gün akşam başladı 8. Gün akşama kadar sürdü 7. Gün akşam ağrıdan inliyordum artık bildiğin adet sancısı benim çok ağrım olur adette ama ağrı kesici icemedim tabi o yüzden bütün gece inleye inleye kabuslar gordum ama ağrıların sonu mutlu oldu çok şükür inşallah 9 ay sürer bu mutluluk. Inşallah senin de kabuslarin bundandir
Canım hayırlı olsun, naıilda dinlemişsin vücudunu her ayrıntıyı:)
Yerleşmedeki ağrı aynı adet sancısı mıydı farklı mıydı biraz daha?

Yumurtlamadan sonraki 7. Gün canım ertesi gün de sürdü sonra kesildi üşütme ağrısı gibi falan değildi hem usutecek havada yoktu adetime de çok vardi burda arkadaşlarda yaşamışlar Melinda hirasarem falan yerleşme sancisidir dediler tam gunleriydi yerleşmesinde 4 gün sonrada kanda çıktı canım iste
Kasığın tek tarafnda mıydı açar mısın?

Hıh bak yumurtlamanın 6 günü bnde yaşsdğm sancı bu sancı doktora bilem gittim bişey yok dedi 😀😀 ama Rahim duvarı da 11 mm di gebelik veya yerleşme den olabilir bile demedi.
Hayırlı olsun canim geçmişde olsa zaman:)
Nasıl bi sancıydı? Benimde sancım varda ondan soruyorum.

Rahim duvarı normalde kaç ml olurmuş ki 11 ml mlş?

Kız ne gerek vardı doktora gitmene bize deseydin biz derdik zaten yerleşme sancisidir diye:KK70: doktorlar her şeyi biliyor mu sanki kabusun belirti olduğunu bilir mi yok kadın sağ duyusu başka bir şey bak ilerde bilimsel makalelelerede konu olur çok kabusun hamilelik belirtisi olduğu falan ama 6. 7. Günler yerlesme olacağı ve bu sırada yerleşme sancısı hatta lekesi gelebileceği gebelikle ilgili hemen her yazıda var
Sende leke gelmiş miydi? Bugün ne kadar çok denk geldik:)

Hayırlı olsun canim geçmişde olsa zaman:)
Nasıl bi sancıydı? Benimde sancım varda ondan soruyorum.

Rahim duvarı normalde kaç ml olurmuş ki 11 ml mlş?
Hic hatırlamıyorum 😄 teşekkür ederim.ama yakın tarih sanciyi anlatim kasıklarda sancı yoğun gaz bide olmuştu.

Hic hatırlamıyorum 😄 teşekkür ederim.ama yakın tarih sanciyi anlatim kasıklarda sancı yoğun gaz bide olmuştu.
Rica ederim kuzusu,
Benim şöyle, kasığımın altı sol taraf özellikle, bikini bölgesi, gaz pek olmadığı halde gaz sancısı, kramp gibi ağrıyor.
Sanki içerde işlem operasyon olmuşta bıçak yarası gibi.
Adetime 10 gün kala başladı, şu an 8 gün var.
Benzer miydi?

Merhabalar canim ben iyiyim çok şükür hayat kosturmacasindayiz sen nasılsın hayatin nasil? En bastaki etiketin nicki degisti gormeyebilir minseo minseo oldu 😍
Sağol canım iyiyim çok şükür 🙏 3 aylık minik bir kızım var onu büyütüyorum 🥰 Sen nasılsın?
Hamdolsun idare ediyorum. Henüz çocuk yok , tüp bebek aldım tutmadı. Şu an için zaten bir şey yapmıyorum. Çünkü denemediğim birşey kalmadı, nasip artık
minseo minseo maşallah 🧿 Allah bağışlasın canım .

@iloveme karadenizkizi1982 karadenizkizi1982 Canikox Canikox
fk99 fk99 Sohrab Sohrab GeminiWoman GeminiWoman yildizsavascisi yildizsavascisi M -Murphy eczhnm eczhnm
Okuyanse Okuyanse

Merhabalar kızlar , uzun bir aradan sonra sayfaya girdim ve sizinle 2.5 yıl önce bu platformda yazıştığımız mesajları gördüm.
Nasılsınız ? Umarım hepiniz iyisinizdir ?
Merhaba canim, elhamdülillah iyiyim tedavi sonrası aşılama ile bir kızım oldu Allah bağışlasın. Rabbim hakkı ile büyütecek her kadına nasip etsin dua ediyorum inşallah 🤲🏻💕

Canım ben oğluma hamile kaldığım ay tarlusal kullanıp adet oldum. Doktor adetin 5.günü klomene başlattı 9. Gün ilaç bitti 3 gün boş geçecek dedi. 12-13-14-15-16. Günler aktif olun dedi ve adete üç gün kala hamile olduğumu öğrenmiştim. İnşallah darısı sana:)
Merhaba hamileyken tarlusalla adet mi oldunuz pek anlayamadım

X