Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu topik sana uğur getirsin kuzum inşallah senin burda hamileyim mesajını görmek nasip olur :KK200: doktora gittin mi bi sorun varmıymış? Kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın
Amin inşallah herkese nasip etsin Allah. Bizim eşimin morfoloji sorunu var. Ama doktor önemsemyo sayı hız iyi. Bi sorun yok gibi görünüyo şu an nasip deglms daha. 26 yasndaym

Allah'tan umut kesilmez canım inşallah en kısa sürede gebe kalırsın benimde 9.ayımda olmuştu ama kalbi durdu o yüzden öncelikle sağlıklı olması kaç yaşındasın hiç çocuğun varmı
Amin insallah hepmze nasip eYok canm 2.5 yıllık evliyz. Çocuk olmadı daha
Allah'tan umut kesilmez canım inşallah en kısa sürede gebe kalırsın benimde 9.ayımda olmuştu ama kalbi durdu o yüzden öncelikle sağlıklı olması kaç yaşındasın hiç çocuğun varmı
Amin canm hepimzn tez zamanda gelir inşallah bebegmz. Rabbim yerini doldursun insallah vardr herseyde bi hayr olur yine senin insallah. 2.5 yıllk evliyz. Olmadı daha hiç çocuk.

Amin inşallah herkese nasip etsin Allah. Bizim eşimin morfoloji sorunu var. Ama doktor önemsemyo sayı hız iyi. Bi sorun yok gibi görünüyo şu an nasip deglms daha. 26 yasndaym
Daha yaşın genç canım. Valla stres de çok etkiliyo diyorlar ama kafadan atmakta mümkün değil.İnsan başkalarının hamilelik haberini alınca sanki yaraya tuz basmış gibi oluyo:KK42:

[/QUOTE]
Amin canm hepimzn tez zamanda gelir inşallah bebegmz. Rabbim yerini doldursun insallah vardr herseyde bi hayr olur yine senin insallah. 2.5 yıllk evliyz. Olmadı daha hiç çocuk.
Teşekkür ederim canım inşallah ben de 2.5 yıldır evliyim 27 yaşındayım hiç çocuğum yok bu ay bize uğurlu gelsin :KK36:

Düzensiz mi regln canımo_O amiin Rabbim inşallah dualarımızı gönlümüzden geçenleri kabul eder
Yok aslında ama geçen ay gecikti. Ben de tam olarak anlamadım.

%80 düşünmeyen ben , burayı okuyunca %60 a düştü 😂😂 ay beni gaza getirdiniz ya 😂 riskli gebelik olacak onu nasıl yapacaz peki iğne kullanmam gerekecek onu nasıl yaparım bilemiyorum

Benimde kürtajdan sonra değişti ilk reglim bi hafta sürdü şimdide erken bitti:KK51: bu son regl olsun inşallah
Benim bu ayda ilacın etkisiyle hastalanmam gerekiyor. O sebeple ümitlerim bidaha ki aya kaldı. Geçen ay gecikmeli olarak ayın 17 sinde hastalandım. Bakalım bu ay ne olacak.

29 nisan bat canm ama 2.5 yıldır me nisanlar ne mayislar geçti elde var sıfır :olamaz:
Işte olmuyor cunku olumlu dusunmuyorsun cnm ben 3 yıl hiç korunmadim olmadi umudum yoktu fln sonra buraya si girmeye basladim birseyler hep okudum ve evreye pozitif oldum hel bebegim olacak dedim her aksam karnimi sevdim bebe varmis gibi hep olumlu dusundum ve sadece o ay1 defa yapmistim ve tutu maesef 3 aylik kurtaj olmak zorunda kaldim ama oldu be birdaha olacaguna inaniyorum

Benim bu ayda ilacın etkisiyle hastalanmam gerekiyor. O sebeple ümitlerim bidaha ki aya kaldı. Geçen ay gecikmeli olarak ayın 17 sinde hastalandım. Bakalım bu ay ne olacak.
Mayıs ayı bize güzelliklerle gelcek inanıyorum ben:KK36:

Daha yaşın genç canım. Valla stres de çok etkiliyo diyorlar ama kafadan atmakta mümkün değil.İnsan başkalarının hamilelik haberini alınca sanki yaraya tuz basmış gibi oluyo:KK42:
Aynen öyle canm stres en büyük etken işte insan üzülüyo kendi için. Zor bi sınav Allah yardmcmz olsun

X