Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Işte olmuyor cunku olumlu dusunmuyorsun cnm ben 3 yıl hiç korunmadim olmadi umudum yoktu fln sonra buraya si girmeye basladim birseyler hep okudum ve evreye pozitif oldum hel bebegim olacak dedim her aksam karnimi sevdim bebe varmis gibi hep olumlu dusundum ve sadece o ay1 defa yapmistim ve tutu maesef 3 aylik kurtaj olmak zorunda kaldim ama oldu be birdaha olacaguna inaniyorum
Öyle de işte canm bizim morfoloji sorunumz var eğer bu faktör olmasaydı olacağına inanrdm ama morfoloji sıfır bizim. Olsa da sağlıklı bi gebelik olmaz sanrm çünkü bu morfoloji bozukluğu hep düşük yapyms

Teşekkür ederim canım inşallah ben de 2.5 yıldır evliyim 27 yaşındayım hiç çocuğum yok bu ay bize uğurlu gelsin :KK36:
[/QUOTE]
Amin inşallah nisan ayında baharın gelişyle gebelik şansı artyomus bu baharda inşallah rabbim nasip etsin hepimize🙏

Teşekkür ederim canım inşallah ben de 2.5 yıldır evliyim 27 yaşındayım hiç çocuğum yok bu ay bize uğurlu gelsin :KK36:
[/QUOTE]
Amin inşalalh bahar aylarnda gebelik daha çok oluyms inşalalh bu baharda hepmze nasip etsin Allah

Merhabaa nisan ayından bu aya transfer oldum kızlar :KK39:
bat 8 mayıs Azze Azze :anneadayı: umarım böyle oluruzzzz
Merhaba canııım. Nisan ayından umudunu yitirenler yavaş yavaş gelir artık:halay: Amiinn amiin Mayısdan umutluyum bakalım neler olcak Son bat tarihlerimiz olsuun ve yanlarına:anneadayı: böyle koyarız inşallah

Amin inşalalh bahar aylarnda gebelik daha çok oluyms inşalalh bu baharda hepmze nasip etsin Allah
[/QUOTE]
Ay ne güzel geçen sene bu zamanlar gebeliğe karar vermiştim inşallah bu bahar daha güzel olur hepimiz için:anne:

%80 düşünmeyen ben , burayı okuyunca %60 a düştü 😂😂 ay beni gaza getirdiniz ya 😂 riskli gebelik olacak onu nasıl yapacaz peki iğne kullanmam gerekecek onu nasıl yaparım bilemiyorum
Valla kuzumm o çok zor bi durum ama geçen bi arkadaş polikinliklerin kalabalık olmadıgını kimsenin olmadıgını söylemişti. Bu zamanda mecburi olmayan gitmiyo zaten

Aaa hadi inşallah yaaa :KK39: ovulasyon testiyle takip edeceğim bu ay da inşallah
Ben hiç kullanmadım ama akıntımdan anlıyorum mesala bu seferki erken oldu yumurtlamam :KK51: ama ovulasyon daha iyi net bi sonuc icin

İnşallahh işçi bayramı benim bayramım olur Allahın izniyle 🤣🥰🙏🙏ama geç oluyor benim yumurtlama adet dört gün falan geçmiş oluyor benim gebelik idrara geçene kadar geçen öyle oldu 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️sırası önemli değil inşallah beraber öğrenelim 9mayıs doğum günüm wn güzel hediye olur bana
Yaa inşallah benim doğum günümde 15 mayıs bende öyle diyorum keşke hediye gibi gelse :)
Hepimize dee

Bismillâhirrahmânirrâhîm diyeyim :) :) Çok umutlu değilim üzülerek söylüyorum yani üzüntü değil de kısmet artık diyeyim :) oluruna bıraktım.
Bat 4 mayıs :)
Senle bat günümüz aynı beraber bekleriz:KK50: niye öyle diyosun kuzum her regl de üzülüp sonra tekrar güçlenmiyor muyuz buda bizim özel gücümüz:KK48:

Senle bat günümüz aynı beraber bekleriz:KK50: niye öyle diyosun kuzum her regl de üzülüp sonra tekrar güçlenmiyor muyuz buda bizim özel gücümüz:KK48:
Öyle miii inşallah çift çizgileri beraber görürüz :) tabi burdaki tüm arkadaşlarımızda:)
Aslında güçlüyüm çok şükür bi gün gelecek Allahın izniyle bebişlerimiz ama incir kürü gibi şeyler denemiştim :) :) Allahın dediği olur bi şey uygulayıp çaba göstermicem dua edicem bundan sonra bunu demek istedim :)
Gelirler inşallah eşek sıpaları

X