Her ay en az bir altın

Kızlar şükürsüzlük yaptığımı gördüm dolabımda sürekli birbirine benzeyen kıyafetleri var. Kıyafet devri kapandı benim için. Size de keşbişler olsun. 😁
O da birsey mi henüz etiketi üzerinde kıyafetlerim var ama iyi oldu uzun süre kıyafet almam.ama ayakkabı çanta belki alirim su an ben de geçmişin pismanligini yasiyorum keşke bir iki kenara birşeyler atsaymisim damlaya damlaya göl olur misali.neyse zararın neresinden dönersek kardır😀

Halka arzdan hisse almak da uzun zamanda çok kârlı bence.

Enflasyon oranında getiri olmazsa tam tersi zarar. Bazı şirketler bedava kredi topluyor borç ödüyor. Geçmişte çok kötü örnekler var dikkatli olmak gerek. Ama borsada tek olacak olan nadiren kıymetli olanlarda var.

Bilinen köklü markalardan almak lazım zaten. Şu an depremden dolayı inşaat işleri yoğun mesela çimento holdingleri iyi bir yatırım olabilir.

Ya aslında bizim tahtacilar ile yola çıkılmaz bist sevmedim sevmeyeceğim asla ortası yok ya çok uzun vade ya vur kaç

Gram şuan iyi düşmüş buralardan alabildiginiz kadar alın ben düşmeden önce satmiştim yüksekti ordan biliyorum .
Borsada halka arzlarda güzel kazandırıyormuş yeni öğrendim kenarda nakitiniz olsun mutlaka halka arzlara girin .
Borsa da güzel kazandırıyor tabi bilene ve hisse takip edebilene. Geçen sene batmistim biraz bu sene duramadım tekrar girdim batiksiz ilerliyoruz çok şükür.

X