Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de katılabilir miyim acaba 🥰 kitap okumayı severim ama iş yogunlugu dolayısıyla aksattıgım oluyordu boylelıkle bu isteğimi diri tutmuş olurum 🥰

şuan okuduğum kitabım 👉🏻 Camdaki Kız (Gülseren Budayıcıoğlu)’nun kitabı 120. Sayfasındayım dizilerinden dolayı merak ettiğim için başlamıştım kitaba 🤗 C Calcifer

Gel sana aşkı anlatayım / emir sultan Romani
Hakan baştürk /okuyorum şuan 200ncu sayfadayim🤗💖 topigin hayırlı olsun :KK200: 😘
Hoşgeldiniz 😊

Ben de katılabilir miyim acaba 🥰 kitap okumayı severim ama iş yogunlugu dolayısıyla aksattıgım oluyordu boylelıkle bu isteğimi diri tutmuş olurum 🥰

şuan okuduğum kitabım 👉🏻 Camdaki Kız (Gülseren Budayıcıoğlu)’nun kitabı 120. Sayfasındayım dizilerinden dolayı merak ettiğim için başlamıştım kitaba 🤗 C Calcifer
Ya ben seni unutmuşum e sen benim baş konuklarımdansın tabiki kendi topiğin gibi gel ❤️

149F318A-4B4B-4A4E-8773-D2D89603902F.jpeg

Haftasonu başladım okumaya. Hem anatomik hem tasavvufi hem de edebi olarak kalbi anlatıyor C Calcifer

İskender Pala'nın Babil'de Ölüm, İstanbul'da Aşk ve Karun ve Anarşit kitaplarını okumuştum. Kalemini sevdiğim bir yazar. Okuduktan sonra bende hoş bir tat bırakır kitapları. Keyifli okumalar
Teşekkür ederim bende babilde ölüm istanbul da aşk ve od kitaplarını okudum.

İskander Pala hayranı olarak yazmadan edemicem. Bütün kitapları birbirinden muhteşem. Ruhu dinlendiren, bambaşka bir huzurla dolduran kalemi var. Sadece bu kitabını henüz okumadım.
İyi okumalar 🌸
Teşekkür ederim bu diğerleri gibi roman tadından çok araştırma kitabı tadında. Keyifli yumuşak bir kitap🤗

Ne güzel canım. Bende yıllık hedefimin son 3 kitabını bitirmeye çalışıyorum inşallah. Daha sonra yeni kitaplarım var onlara başlıcam🤩
Oo çok iyi az kalmış yaa. Yeni kitaplarını buraya d at fikir olur bizlere de🤗🤗 ben de yeni yıl için yeni kitaplar sipariş etmek istiyorum bakalım 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X