Doğuma Hazırlık istanbul emsey hospital da doğum yapan yada yapacak arkadaşlar varmı...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yemin ederim kafayi yemisler pendikte hicbir hastanede böyle bir fiyat yok resmen insanlari somuruyorlar bana basta 2500 tl denildi dogumuma 2 hafta kala 4000 oldu olacak ismk bu bilseydim gitmezdim bu saatten sonrada doktor degismek ne kdr zor

Bende emsey hospital da prf. Ahmet Göçmen in hastasıyım 3.ayından beri ona gidiyorum prf. Olduğu için muaynesi 200, doğum fiyatlarını sordum 7 bin fiyat verdiler ikiz gebeyim ve dr. Prf. Olduğu için onların farkı ile 7 bin dediler :KK43:( açıkçası çok pahalı geldi. Civarda yeni dogan ünitesi olan güvenilir bir hastahane ve dr. Da yok ki :KK43:(

B bibuklee merhaba bende ahmet göçmene gidiyorum prof doktor biraz mecburiyetten tabi.32 haftaya girdim doğum ücretini daha sormamıştım senden duyunca şok oldum şuan.İkiz diye mi öyle acaba.

Bende emsey hospital da prf. Ahmet Göçmen in hastasıyım 3.ayından beri ona gidiyorum prf. Olduğu için muaynesi 200, doğum fiyatlarını sordum 7 bin fiyat verdiler ikiz gebeyim ve dr. Prf. Olduğu için onların farkı ile 7 bin dediler :KK43:( açıkçası çok pahalı geldi. Civarda yeni dogan ünitesi olan güvenilir bir hastahane ve dr. Da yok ki :KK43:(
Kadın doğum Dr Ları gayet iyi Prof olmasalarda Canan Hanımı tavsiye ederim

B bibuklee merhaba bende ahmet göçmene gidiyorum prof doktor biraz mecburiyetten tabi.32 haftaya girdim doğum ücretini daha sormamıştım senden duyunca şok oldum şuan.İkiz diye mi öyle acaba.
Hem prf. Olması hemde bebeklerin ikiz olmasından artı sezaryen olduğu için böyle bir fiyat çıktı . Sizde muhasebe ile görüşün sizin bin -binbesyuz civarı daha indirimli olur bence

Merhaba
B bibuklee cumartesi kontrol için gittim Ahmet beyin doğum ücreti bana da 7 bin fiyat verdiler tekil gebelik ve normal olduğunu söylediler:KK43: rakam çok yüksek ya.
Evet 500 ikiz farkı istediler bizden de ama ben emseyde normal bir kadın dogumcuya gitmeyi düşünüyorum 4.500 nerede 7.500 nerede inşaallah ehil bir kadın dogumcu buluruz da bu astronomik rakamı ödemek durumunda kalmayız :KK43:

Kızlar merhaba

Öncelikle 9+1 hamileyim. Çekmeköy de oturuyorum. Şuana kadar sultanbeyli de saygı hastanesine gidiyodum ama Doğumum mesai saatleri dışında olursa kendi doktorum değil de o gece hastanede olan nöbetçi doktor giriyomuş doğuma. Böyle bişey olduğu içinde hastaneyi değişme kararı aldım. Emsey hastanesini duydum bi kaç kişiden yazılanları da okudum ama çoğu önceki yıllara ait. Şuan o hastaneye giden memnun olan var mı? Hangi doktordan memnunsunuz? Güncel fiyatlarından haberdar olan var mı? Yardım edermisiniz :KK43:

merhaba emsey hastanesi gülcan hanıma gidiyorum. ikinci gebeliğim. 17+6 haftam. ilk dogumumuda gülcan hanımda yaptım. Dr olarak çok memnunum. Ancak hastane fiyatları aşırı yükselmiş. Şu an için 145tl muayene ücreti. Normal dogum 3250tl +750tl epidural. gece nöbetci olan dr dogumunuza giriyor.

merhaba emsey hastanesi gülcan hanıma gidiyorum. ikinci gebeliğim. 17+6 haftam. ilk dogumumuda gülcan hanımda yaptım. Dr olarak çok memnunum. Ancak hastane fiyatları aşırı yükselmiş. Şu an için 145tl muayene ücreti. Normal dogum 3250tl +750tl epidural. gece nöbetci olan dr dogumunuza giriyor.

Teşekkür ederim. Peki ben gittiğim doktorun doğuma girmesini istersem yine bir ücret isticekler heralde ona rağmen girmiyo mu?

B bibuklee selam,doğum ücreti ile ilgii hastane ile görüştün mü bi daha.Ahmet hoca için.
Evet canım görüştüm 7.500 dediler ikiz olduğu için tek bebekte 7 bin miş...ben aynı hastahanede farklı bir kadın dogumcuya gitmeyi düşünüyorum onlarda sezeryan ikiz dogum 4.500 tek bebek sezeryan 4bin dediler cnm sen ne durumdasin kaçıncı haftadasin?

Arkadaslar fiyat ucuk degil mi ya? Biraz E5e dogru inseniz Yuzyil hastanesi var cok daha uygun fiyatlari. Gecen bir arkadas yazmis sezaryen 1800 TL mi neymis. Normal dogumu da yazmisti ama hatirlamiyorum. Daha uygundur tabi. Bence bu kadar ucuk fiyatlara gerek yok. Cocugum calincak veya karisacak korkusu olmasa yemin ederim devlette dogururdum.

Arkadaslar fiyat ucuk degil mi ya? Biraz E5e dogru inseniz Yuzyil hastanesi var cok daha uygun fiyatlari. Gecen bir arkadas yazmis sezaryen 1800 TL mi neymis. Normal dogumu da yazmisti ama hatirlamiyorum. Daha uygundur tabi. Bence bu kadar ucuk fiyatlara gerek yok. Cocugum calincak veya karisacak korkusu olmasa yemin ederim devlette dogururdum.

Canım merhaba. Bende hala hastane arayışındayım da. Şimdi sen söyleyince baktım da hastaneye hangi doktora gidiyorsun? Memnun musun? Bi de doğum mesai saatleri içinde olursa kendi doktorun geliyor mu yoksa nöbetçi doktor mu doğuma giriyor bi bilgin var mı acaba

Canım merhaba. Bende hala hastane arayışındayım da. Şimdi sen söyleyince baktım da hastaneye hangi doktora gidiyorsun? Memnun musun? Bi de doğum mesai saatleri içinde olursa kendi doktorun geliyor mu yoksa nöbetçi doktor mu doğuma giriyor bi bilgin var mı acaba

Canim bildigim kadariyla nobetci doktor giriyor. Ben Halide Hanima gidiyorum kurtajimi o yapmisti diye. Ama o hastanede bana ozellikle Esma Hanimi onerdiler. Ben de onceki bos gebeligimde ona muayene oldugumda cok memnun kalmistim. Guzel bir sekilde bana ne yapmam gerektigini aciklamisti. Bi de yok tahlilleri testleri burada yapacaksiniz gibi bir zorlama yok. Hatta kendileri diyor saglik ocaginda yaptirin diye. Kurtaj oldugum icin biliyorum odalari da fena degil guzel. Tabi bir acibadem luksu beklemek dogru degil. Muayene ucreti 70 TL.

Canim bildigim kadariyla nobetci doktor giriyor. Ben Halide Hanima gidiyorum kurtajimi o yapmisti diye. Ama o hastanede bana ozellikle Esma Hanimi onerdiler. Ben de onceki bos gebeligimde ona muayene oldugumda cok memnun kalmistim. Guzel bir sekilde bana ne yapmam gerektigini aciklamisti. Bi de yok tahlilleri testleri burada yapacaksiniz gibi bir zorlama yok. Hatta kendileri diyor saglik ocaginda yaptirin diye. Kurtaj oldugum icin biliyorum odalari da fena degil guzel. Tabi bir acibadem luksu beklemek dogru degil. Muayene ucreti 70 TL.

Tamam canım çok teşekkür ederim

X