İstanbul'da Göğüs Büyütme Ameliyatı, Hangi Doktor?

Maervt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
92
23
35
Arkadaşlar Merhaba,

Göğüs estetiği - meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdim. Uzun araştırmalarım sonucu 2 doktor arasında kararsız kaldım. Onur Egemen ve Erdem Güven.. Kızlar bu doktorlar hakkında bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. :)

Arkadaşlar Merhaba,

Göğüs estetiği - meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdim. Uzun araştırmalarım sonucu 2 doktor arasında kararsız kaldım. Onur Egemen ve Erdem Güven.. Kızlar bu doktorlar hakkında bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. :)
O doktorlar hakkinda hic bir bilgim yok aralik 2de vanitiy estetik guzellik merkezinde dr mehmet can sakiya meme buyutme ameliyati oldum hastaneyi ve doktorumu şiddetle tavsiye ediyorum

Siz nasıl buldunuz o doktoru, birinin tavsiyesi üzerine mi? Bir de deneyiminden bahsedebilir misin, hangi hastanede oldun ameliyatı, kaç cc takıldı, kas altı mı oldu, doktor nasıl? Bir de ücreti paylaşabilir misin?

Teşekkürler :)

2017 yılında Bülent tekerekoğlu na büyük bir cesaretle gittim ve o günden beri her gün iyiki diye şükrediyorum. Kesinlikle işinin ehli ve iletişimi asla kesmiyorsunuz. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bende forumlarda çok dolaştım çok araştırdım ve çok şükür doğru adrese gittim.

Arkadaşlar Merhaba,

Onur Egemen silikon olayında pek bir iyiymiş cok tavsiye aldım, ben dikleştirme için görüstüm dürüst de bir doktor ne olur sana ne olmaz söylüyor pahalı geldi bana olamadım

Bu hafta Zekeriya Kul’a ameliyatım var çok heyecanlıyım :) kendisi çok güven veren ve tecrübeli bir doktor. Hasta sonuçları da çok pozitif uzun araştırmalarım sonucu kendisinde karar kıldım. Umarım sonucundan memnun olup paylaşırım sizlerle :)

Geçen sene meme protezini onur egemen'e oldum. 3 gün öncede karnımı gerdi onur beyle bizim frekanslarımiz çok uydu eğer maddi olarak problem etmiyorsanız onur egemen diyorum kesinlikle

Geçen sene meme protezini onur egemen'e oldum. 3 gün öncede karnımı gerdi onur beyle bizim frekanslarımiz çok uydu eğer maddi olarak problem etmiyorsanız onur egemen diyorum kesinlikle
Ben de kendisiyle görüştüm, pozitif bir enerjisi var ve kesinlikle güven veriyor. Peki damla protez mi kullandınız yoksa yuvarlak mı? Münkünse resmini görebilir miyim?

Bu hafta Zekeriya Kul’a ameliyatım var çok heyecanlıyım :) kendisi çok güven veren ve tecrübeli bir doktor. Hasta sonuçları da çok pozitif uzun araştırmalarım sonucu kendisinde karar kıldım. Umarım sonucundan memnun olup paylaşırım sizlerle :)
Merhaba, geçmiş olsun :) nasıl geçti ameliyatınız? Memnun musunuz? Doktor arayışı içerisindeyim de.. anlatabilirseniz çok sevinirim

Arkadaşlar Merhaba,

Ben doktor Altan yücetaşa oldum çok çok memnunum😊

Arkadaşlar Merhaba,

Merhaba ben doktor Altan yücetaşa gögüs büyütme ameliyatı oldum . Süreç hiç beklediğim gibi olmadı biraz ağrılarım oldu ama beklediğim kadar aşırı yorucu bir süreç değildi . Ve sonuçtan çok memnunum😊

O doktorlar hakkinda hic bir bilgim yok aralik 2de vanitiy estetik guzellik merkezinde dr mehmet can sakiya meme buyutme ameliyati oldum hastaneyi ve doktorumu şiddetle tavsiye ediyorum
Merhaba fiyat ne kadar acaba bende fiyat araştırması yapıyorum hepsi de tavan durumda

X