JILLIAN 30 DAY SHRED YARIŞMASI

Merhaba , kendinke yarışıyosun sanırım 10 günde çok güzel sonuç almışın
Bende denemek istiyorum, aynı zamanda diyet gruplarında cuma yarışmasındayım
Evet grupta başka kimse olmayınca 😅😅 teşekkür ederim.bende geçen sene girmiştim ama gruba girme zamanina kadar büyük ölçüde kilomu vermiş gruptayken kasılmaya başlamıştım .bu sene dışardan takip ediyorum.cok iyi mutlaka yapmalisin

Evet grupta başka kimse olmayınca 😅😅 teşekkür ederim.bende geçen sene girmiştim ama gruba girme zamanina kadar büyük ölçüde kilomu vermiş gruptayken kasılmaya başlamıştım .bu sene dışardan takip ediyorum.cok iyi mutlaka yapmalisin
Bugün yapıcam deneyimlerimi yazarım çok ağır gelmez umarım 😍

Hiç spor yapmiyorsan ağır gelir .lesli ile baslayabilirsin .ilk üç gün heryerin ağrıyor hareketleri tam yapıyorsun sonra vücut alışıyor
Şimdi bitirdim çok ağır geldiği söylenemez ama sevdim. 20 gündür düzenli spor yapmaya başladım çoook uzun bi aradan sonra, eski kondisyonuma biran önce dönmek istiyorum devam edicem mutlaka 😍

1/30 mu diyorum 🤩

Şimdi bitirdim çok ağır geldiği söylenemez ama sevdim. 20 gündür düzenli spor yapmaya başladım çoook uzun bi aradan sonra, eski kondisyonuma biran önce dönmek istiyorum devam edicem mutlaka 😍

1/30 mu diyorum 🤩
Oo süpersin maşallah ..hadi bakalım sayende belki bende bırakmam .daha önce 20 de brakmistim

Harikasın etkilerini görüyor musun
Evet kıyafetler bollasiyor ..daraliyorum ama tartıda istediğim eksiyi göremiyorum.buda bitki çayı yada ödem çay ictigimde tansiyonum düştü bıraktım o yüzden vücuttan su atılımı çok olmayınca tartıya çok yansimiyor.bugun beslenme duzenimi değiştim bakalım değişecek mi

Bende hadi kalkıyım başlıyım diye içimden geçiriyorum biraz yordum galiba kendimi
Sabah hem karın hem kalça çalıştım 50 dak eliptik yaptım
Bir türlü jilliana başlayamadım

10 gün sonra mı level 2 ye geçiliyodu🙄

X