Kaka

Hayır değil. Altın sarısı olmalı. Alerjik bebek kakası bu. Yediğiniz bir şey ona alerji yapıyor. Süt ürünleri kuvvetle ihtimal

Sezeryan doğum mu ? Mukuslu kaka başka belirtisi yoksa (egzama kan ) normal sayılıyor. Bir daha kontrole gidince gösterin resmi doktora bakıyorlar. Alerji filan değil boş yere diyet yapmayın.

Sadece ön sütü çok alan bebeklerde de böyle kaka olur. Emzirme sürenizi uzatın son sütüde bol alsın. Bir iki böyle kakadan bir sorun olmaz.devamli olup peşine huzursuz olup uyumaz ağlarsa sürekli doktora danışınız. Gaz damlası da yapmış olabilir. T toprakss

Son düzenleme:
Hayır daha bugün oldu sormadim

Evet sezeryan. Başka bir belirtide yok suanlik
Sezeryan doğumda vajinal yoldan geçmediği için bakterileri alamıyor bebek kakası mukuslu oluyor . Probiyotik kullan ama en iyisi anne sütü 6 ay . Ek gıdada toparliyormus. Bende ek gıdayı bekliyorum.

Sezeryan doğumda vajinal yoldan geçmediği için bakterileri alamıyor bebek kakası mukuslu oluyor . Probiyotik kullan ama en iyisi anne sütü 6 ay . Ek gıdada toparliyormus. Bende ek gıdayı bekliyorum.
İnşallah toparlanır . Birde gaz sancısı var onunla ugrasiyorux kaç aylık sizin ki

Bu kaka normal mi arkadaşlar. 1 buçuk aylık bebeğim gaz problemi var damla kullaniyoruz kakası bu sekilde
Başka belirtileri de takip edin, benim bebeğim alerjik ve ek gıdaya geçene kadar kakası böyleydi. Zaman zaman minik kan da oluyordu. Gaz ve huzursuzluk da başka bir belirtisi tabii. Alerjiyse İlerlemeden önlem almanızda fayda var

Probiyotik kullanmayı ihmal etmeyin. Maflor bağırsaklarını düzene sokar ama yine de mukuslu kakadan sanırım ek gıdaya kadar kurtulamayacağız.
Ek gıda döneminde bağırsak düzeni oturacak

X