Kayınvalidemin sorunu ne?

1 yıldır evliymişsiniz zaten. Öyle yazmışsınız. 🙄 Kolaylıklar diliyorum.

E nolcak kadin da gelsin balayina. Hem iligi kemigi isinir ne guzel. Simdiki gelinler de biraz şey.

Merhaba arkadaşlar eşimle nikah kıydık yakında düğünümüz var ama ikilemdeyim kayınvalidem asla bizs rahat vermiyor eşimi dolduruyor evimiz için örnek veriyim bunu söyle yapalım dediğimizde oğlum ikimiz bu evde beraber şunu yaparz benim evim diyor odamıza destursuz giriyor eşimle evimize gelip yedek anahtarla sabah veya akşam yatak odamıza uygunsuz şekilde bile olsak odaya giriyor eşimi evine götürüp oğlum bugece benimle uyuyacak diyor ilk çamasırlarmı giyor eşim onun sayesinde bana el kaldırdı şuan aramız kötü ben uyurken eşimin eve gelceği saate kapının önünde beni neden evden kovdun faln demiş ama bende uyuyordum neden böyle yapıyor anlamiş değilim balayına gidicez ama bende gelicem diyor ve gelmsesem de 2 günlük gidip gelin diyor eşimde 2 gün gidip gelelim diyor ne yapmam lazım düğüne 1 hafta var fikir verin
Allah yardımcın olsun

İç çamaşırlarımı giyiyor kısmına kadar okeydim ordan sonra konu gerçekçiliğini yitirdi bende.

X