kayseride iyi bir boşanma avukatı

İrem hanım var. Bizim boşanma davamıza bakmıştı. Çok ilgili ve yardımcı biri. Tuttuğunu koparıyor. Onu mutlaka öneririm. Av. İrem Polat diye aratırsanız çıkar.

ben de yeni boşandım.arkadaşımın tavsiyesiyle bulduğum avukat Ezgi Akdivit çok ilgili ve başarılı bir avukat.kesinlikle tavsiye ederim.

Kayseride Avukat Serkan Yılmaz var. Ben de yakın zamanda boşandım, arkadıaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim ve gerçekten çok memnun kaldım. Çünkü avukatlığın yanında gerçekten ciddi anlamda müvekkilleri ile ilgileniyor ve kendi adıma en azından zor bir süreç yaşadım. Bu süreçte çok desteğini gördüm çok yardımcı oldu..

Bende İrem Polat Hanım ve Avukat Metin Polat Bey'e gittim boşanma davam için. Kesinlikle övgüyü hak ediyorlar. Tavsiye ederim. sanırım siteleri buydu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar,
Bugün en mutlu günüm. Bugün sonunda boşandım. Boşanma davam sırasında desteğini esirgemeyen 'a sonsuz teşekkür ederim. Boşanmayı düşünen arkadaşların mutlaka görüşmesini tavsiye ediyorum. Aklınıza takılan bir soru olursa çekinmeden özelden mesaj gönderebilirsiniz bana. Sağlıcakla kalın.

Arkadaslar,

Tavsiye ettiginiz butun avukatlara mail attim. Ben avukatimi degistirmek istiyorum cunku magdurum. Nafaka ve tazminat tahsilim icin cok pasif kaldi, uzerine dusen gorevleri yerine getirmiyor. Bu yuzden bu icra konusunda ve tahsil konusunda hangi avukat basarili sizce ?

Iyi akşamlar. Kayseride alanında başarılı biz ceza avukati ariyorum. Lütfen bana yardımcı olun....

Merhaba arkadaşlar ben de burada adı geçen tüm avukatlara mail attım. Yalnızca Av. Metin Polat mailime cevap verdi. O da şunları yazmış yazdığım sorulara karşılık;

Danışmanlığımız ücretlidir. Danışmanlığı büromuzda kahvenizi yudumlarken alabileceğiniz gibi, mail ile veya telefonla da alabilirsiniz. ..... Davayı bize vermeniz durumunda yapmış olduğunuz ödeme dava bedeli içerisinden düşülecektir. Ödeme sonrasında tarafınıza istediğiniz konu hakkında detaylı olarak bilgi verilecektir.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Ben de para vermek istemediğim için tekrar cevap yazmadım. Ücretsiz danışmanlık veren birisi varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayse hanm ne yaptınz görüşebldnz mi? Avukatı kendiniz için mi istiyosunuz?

Ayse hanm ne yaptınz görüşebldnz mi? Avukatı kendiniz için mi istiyosunuz?
Merhaba bote09 cevabın için teşekkür ederim. Almanya'da yaşayan kız kardeşim için arama yapmıştım. Kimseden cevap gelmeyince burada yazılanlara ve etraftan sorarak Metin beye gittim. Davayı onlara verdik. Kardeşim yazın geldi anlaşmalı boşanma yaptık kurtuldu çok şükür Darısı tüm kurtulmak isteyenlere!

Almanyada yaşıyorum Forumda bahsi geçen avukatlarla görüştüm.Ezgi akdivit lafcida karar kıldım.İşimizi hemen halletti sağolsun...com sitesinden ulaştım kendisine çok ilgilendi.

Ben teşekkür ederim:) Sizdemi almanyadasınız tuba hanım?

Yok ben Kayserideyim Nevin Hanim:) siz almanyadan mi verdiniz davanizi Ezgi Hanima?

Birisi yazmisti da geri silmis yorumunu. Sizinle benim sahte hesap oldugumuzu iddia etmis de.

X