Kimyasal gebelik sonrası

Merhaba arkadaşlar ben de tüp bebek tedavisi gördüm 3.gün embriyosu 12.gün beta hcg 57 çıktı 14.gün 21e düştü. 16.gün yani yarın tekrar kan vereceğim ama doktorum ilaçlarımı bıraktırmadı nedenini anlayamadım. Merak ettiğim kimyasal gebelik sonrası yine dondurulmuş embriyo transferi ile gebe kalan var mı? Daha önce 2 kez klomenle yumurta takibi yaptık sonra 2 kez aşılama yaptık bu ilk tüp bebek denemesiydi 57yi görünce havalara uçmuştum sonra çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Birçok yere yazdım ama cevap alamadım ya sayfayı kullanmayı bilmiyorum ya da sanırım bana benzer durumda kimse yok. Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın isteyen herkese tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Merhaba, maalesef hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız :KK43:
Bende 18 Mart'ta transfer oldum, 5.gün embriyosuydu 3AB kalitesindeydi (orta kalite demekmiş). Dayanamadım 7.gün test yaptım silik çizgi çıktı ardından kan verdim 44.08 çıkmıştı değerim, bizde sevinçten havalara uçmuştuk bulutların üzerinde gibiydik 4 yıllık evliyiz ve çok istiyoruz artık. Doktorumun söylediği süre dolunca tekrar 28 martta test verdik değer düşmüştü, kimyasal gebelikle ilk o gün duymuş ve tanışmıştım. Maalesef kimyasal gebelikle sonuçlandı şimdi 2.transferim için gün sayıyorum inşallah bu transferimde Rabbim tamamına erdir, kısa da olsa bu duyguyu yaşama hissi çok güzelmiş :KK43:
Sizde son durum nedir merak ediyorum dönüşlerinizi bekliyorum.
Başka bu şekilde bizim gibi yaşayan arkadaşlarda yazabilir mi deneyimlerini..

Merhaba, maalesef hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız :KK43:
Bende 18 Mart'ta transfer oldum, 5.gün embriyosuydu 3AB kalitesindeydi (orta kalite demekmiş). Dayanamadım 7.gün test yaptım silik çizgi çıktı ardından kan verdim 44.08 çıkmıştı değerim, bizde sevinçten havalara uçmuştuk bulutların üzerinde gibiydik 4 yıllık evliyiz ve çok istiyoruz artık. Doktorumun söylediği süre dolunca tekrar 28 martta test verdik değer düşmüştü, kimyasal gebelikle ilk o gün duymuş ve tanışmıştım. Maalesef kimyasal gebelikle sonuçlandı şimdi 2.transferim için gün sayıyorum inşallah bu transferimde Rabbim tamamına erdir, kısa da olsa bu duyguyu yaşama hissi çok güzelmiş :KK43:
Sizde son durum nedir merak ediyorum dönüşlerinizi bekliyorum.
Başka bu şekilde bizim gibi yaşayan arkadaşlarda yazabilir mi deneyimlerini..
Merhaba ara vermeden ilk reglimde ikinci transfer oldu çift embriyo transferi yapıldı elhamdülillah 9 haftalık hamileyim şuan. Rabbim size de nasip etsin inşallah. Kimyasal sonrası gebelik ihtimalinin yükseldiğini söylediler bende de öyle oldu. İnşallah hayırlı haberlerinizi bekleriz buradan

Merhaba ara vermeden ilk reglimde ikinci transfer oldu çift embriyo transferi yapıldı elhamdülillah 9 haftalık hamileyim şuan. Rabbim size de nasip etsin inşallah. Kimyasal sonrası gebelik ihtimalinin yükseldiğini söylediler bende de öyle oldu. İnşallah hayırlı haberlerinizi bekleriz buradan
Çok sevimdim hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin inşallah :) Cidden iyiki yazmışsınız büyük umut oldunuz bana da ..
Bende ilk adet dönemimi geçtim doktorum ruhsal anlamda kendimi toparlamamın tedavim açısından daha iyi olacağını söyledi, nasipse 2.adet dönemi 2.transferimiz olacak.
Bir sorum olacak size? Çift embriyo transferi yapıldı dediniz ya, sizin de ilk denemeniz 2.denemede nasıl yaptılar? Bildiğim kadarıyla kanunen 2 embriyo transferi yapılması için ya 35 yaşını aşmış olmak gerekiyor yada 2 başarısız tüp bebek denemesi olması gerekiyor. Bu konuda bilginizi rica ediyorum

Bu arada sizin gibi hayırlı haberi bende veririm inşallah çok teşekkür ederim

X