Kızlar yardımcı olur musunuz

zelihanurrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
15
8
24
Partenrim ile ilişki deyken bazı pozisyonları doğru düzgün yapamıyorum esnek olmadığım için domalmak ya belimi bükemiyorum kucakta da nasıl zıplanır bir türlü beceremedim nasıl yapabilirim tavsiye olan var mı ve lütfen burası her konuda konuşulabilen bir platform sanıyordum insan gibi bir şey danışıyorum dalga geçmek amacıyla cevap vermenin anlamı yok

Son düzenleme:
Beeeeeyle
images

Partenrim ile ilişki deyken bazı pozisyonları doğru düzgün yapamıyorum esnek olmadıiım için domalmak ya belimi bükemiyorum kucakta da nasıl zıplanır bir türlü beceremedim nasıl yapabilieim tavsiye olan var mı
Tövbe ya Rabbi 😅 "nasıl sevişilir" yaz Google'a

Partenrim ile ilişki deyken bazı pozisyonları doğru düzgün yapamıyorum esnek olmadıiım için domalmak ya belimi bükemiyorum kucakta da nasıl zıplanır bir türlü beceremedim nasıl yapabilieim tavsiye olan var mı
Ama sonra vay efendim hamile miyim diye soruyorsun. Sen bunlari yapma zaten 😂

Bol bol kedi duruşu çalışarak. Bir de kucakta zıplamayı sen değil partnerin beceremiyor.

Ayrıca kadınların her konuda soru sorabileceği bir yer burası evet ama, bu soruları daha güzel üslupla sorsanız, eli şeyinde sapık bir erkek üye profili oluşmaz burdan bakınca..

X