Kızlar yardımcı olur musunuz

Bol bol kedi duruşu çalışarak. Bir de kucakta zıplamayı sen değil partnerin beceremiyor.

Ayrıca kadınların her konuda soru sorabileceği bir yer burası evet ama, bu soruları daha güzel üslupla sorsanız, eli şeyinde sapık bir erkek üye profili oluşmaz burdan bakınca..
Anladım haklısınız üslüp konusunda ciddiye alıp cevap verdiğiniz için ben teşşekür ederim sorduğuma pişman oldum resmen 🌸

Tövbe estağfurullah🤣
Evet Işin uzmanı gelsin A Aysenimi sitenin libido kadını
ben bu ana kadar ayşenim’i diye okuyordum aytık ‘ay seni mi?’ diye okuyorum aydınlanıverdim. A Aysenimi ferhans doğru aydınlanmış mıyım?
Zıplama işleri için doğru erkeği bulmanız gerektiğini yazacak ve erkekleri ne kadar zıplatamaz durumda olduklarından yakınacak ve zıplatanı bulanlara sıkı tutunun diyecek; bildim mi?

ben bu ana kadar ayşenim’i diye okuyordum aytık ‘ay seni mi?’ diye okuyorum aydınlanıverdim. A Aysenimi ferhans doğru aydınlanmış mıyım?
Zıplama işleri için doğru erkeği bulmanız gerektiğini yazacak ve erkekleri ne kadar zıplatamaz durumda olduklarından yakınacak ve zıplatanı bulanlara sıkı tutunun diyecek; bildim mi?
Ola bilir🤣 bu konular ferhansın en sinir oldugu konular erkekler neden yetersiz birtane kadını tatmin edemiyorlar diye uzun uzun söylenir sonunda banlanır.🤣

X