Aşılama Klomen ve çatlatma iğnesi süreci

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aynen öyle, inan bende öyle diye diye 11. güne geldim. Akışına bıraktım, belirtileri regl'de de böyle zaten diyerek o psikolojiye girmeyi engelledim. Hatta testimi 14. gün değil de 15-16. gün yapmayı planlıyorum eğer regl olmazsam. Benim ilk ay sadece klomen kullandık, yumurtalarım gelişmedi. Bu ay klomen+yumurta geliştirici iğne+ovitrelle+E2 hormon ölçümü. Nasibimizdeki, hayırla, sağlıkla, doğru zamanda gelecek inanıyorum.
Bende öyle yapacağım regl olmazsam.

Merhaba durumlarınızı yazmamışsınız olumlu spnuç var mı? Ben de ikinci denemedeyim 10 şubatta iğne oldum bekliyorum hayırlısıyla.

Merhaba durumlarınızı yazmamışsınız olumlu spnuç var mı? Ben de ikinci denemedeyim 10 şubatta iğne oldum bekliyorum hayırlısıyla.
Merhaba, ben henüz test yapmadım. Salı çarşambaya kadar da yapmayı düşünmüyorum. Şöyle 15-16. Günlerde yapacağım inşallah. Buraya mutlaka geri dönüş yapar, bilgi veririm. Hepimizin tedavisi hayırlı olsun. Güzel sonuçlar duyarız inşallah. 😌🌼

2 saat önce adet olacakmışım gibi ağrı başladı 😟 sanırım benimde bu ay olmayacak
İnş tam tersi güzellik habercisidir. Ben de regl öncesi bir kaç gün iştahım çok açık olur. Yine öyleyim. Hiç bir belirtim yok sivilce dışında. Muhtemelen benim de olmadı. Ne olumlu ne olumsuz birşey hissetmiyorum. 😕🍀

İnş tam tersi güzellik habercisidir. Ben de regl öncesi bir kaç gün iştahım çok açık olur. Yine öyleyim. Hiç bir belirtim yok sivilce dışında. Muhtemelen benim de olmadı. Ne olumlu ne olumsuz birşey hissetmiyorum. 😕🍀
Benim normalde ya regli günü yada bir gün önce belirtiler olur bu çok erken bilmiyorum

Allahım hepimizin niyetini, emeğini, duasını kabul etsin. Ol desin, olsun. Sabırla bekleyeceğiz. İnş güzel şeyler duyarız. 🍀☘️
Burada o kadar kalbi güzel insan tanıdım ki Allah hepinizden razı olsun iyi ki varsınız. Hiç tanımadığınız insanlara karşı çok duyarlısınız sizleri tanımasam da çok seviyorum

Burada o kadar kalbi güzel insan tanıdım ki Allah hepinizden razı olsun iyi ki varsınız. Hiç tanımadığınız insanlara karşı çok duyarlısınız sizleri tanımasam da çok seviyorum
Bütün iyi niyet ve dileklerimle, kendim için ne diliyorsam, buradaki tüm arkadaşlarım için de aynısını kalpten diliyorum. Siz de iyi ki varsınız. Bu süreç insanın kendi içine kapanıp, kendi başına baş etmeye çalıştığı çok çok özel bir süreç. O sebeple, kalp gözümüz, iç dünyamız açık şekilde dinliyoruz birbirimizi. 🍀😌

Kızlar durumlar ne 😍 ben bugün yine klomene başladım
Canım yeni tedavin hayırlı olsun. Allah'ım hayırlısı ile nasip etsin size, bize, isteyen hepimize. :)
Ben ovitrelleden sonra 13. gündeyim. Bekliyorum.

Ama iştahım çok açık :KK43: bu benim regl olacağım anlamına geliyor. Ama başkaca bir his/belirti/akıntı/kanama vs yok.
Çok dua ediyorum, hep. Hepimize. :KK200:

Merhaba herkese ben de bekliyorum sonucu heyecanla. 10 şubatta iğne oldum 2. Ayım 3 yumurta gelişmiş demişti. Bir de duphaston verdi yanında bu ay.

X