Klomen yumurta takibi çatlatma iğnesi

Kızlar benim fsh 14.66 ydı. Doktorum cyclo progynova verdi 1 ay kullandım 10 a düştü. 19 şubat tarihinde adet oldum 24 ünde bitti. Adetimin 5 gününden itibaren 5 gün boyunca klomen kullandım ve 4 kere yumurta takibine gittim. En son bugün 19. Gün ve 2 yumurtam gelişmiş. 22 ve 23 mm. Yarın çatlatma iğnesi vurulucam. Doktorum ikiz gebelik olma ihtimali var dedi. Klomen kullanıp çatlatma iğnesiyle beraber hamile kalan var mı aranızda ??
sonuç ne oldu?

Şuraya bende ilişeyim femara ile yumurta büyüme yapıldı yumurta direnci ve pko var . 1 yumurta 18 e ulaştı Mart 9 çatlatma iğnesi ve ilişki bekliyoruz bakalım inşallah hepimiz güzel haberler alırız bende ara ara karın ağrısı ve aşırı gaz ve gaz sancısı var onun dışında gayet iyiyim 3 gündür birliktelik oldu 24/36/48. Saat dilimine getirdik iğne sonrası hayırlı haberlerimiz olsun
inş hayırlı haberlerin olmuştur?

T
Malesef olmadi .tedaviye ara verdik eşim de ileri hareketli sperm sorunu çıktı o takviye alıyor
akviyeyle duzelen çok okudum.
Ins olacak🤲
Catlamadan bir kaç gun sonra adet belirtileri başlamış mıydı hani derinlerden sökülme sancısı gibi?

Çatlatma iğnesi vuruldum ben, vurulduktan sonra göğüslerime dokunamadım ağrıdan. Belim çok ağrıdı. 3 4 gün bunları yaşadım. Burdan Bi arkadaş adet olacak gibi ağrım var diyip hamile kaldı. Adet belirtilerim ve hamilelik belirtileri çok benzediği için ayırt edemiyoruz malesef. İnşallah sizinki tutar

Benim bir tek prolaktin süt hormonum yüksek çıkıyordu ilaçla düşürdük ama 2 senedir olmadı maalesef. Rahim filmi çektirdim temiz çıktı, spermlerde hiç sorun yok. Bir doktor endometriosiz demişti ultrason sonrası başka bir endometriosiz uzmanına gittim hayır değil dedi, polip için histeroskopi oldum falan filan. Aslında düzgün bir sebep yok :KK43::110:
Merhabalar prolaktininiz kaç çıkıyordu

X