Klomen yumurta takibi çatlatma iğnesi

Kuzum ben 23 martta aldım müjdemi,inşallah sonuna sağlıkla ulaştırsın rabbim,darısı seninnve isteyen herkese inşallah🙏🏻🙏🏻 şu an akıntım var artık epey,normalmiş :)
Ama yazdığım dönem garip bir kuruluk oldu aşılama sonrası, ve regl belirtim oldu kasık ağrısı,göğüs dolgunluğu ve ağrısı başka ekstra hiç bir belirti olmadı,hatta adet olacağım tutmadı diye düşündüm
Benim de bugun yumurtlamam oldu sanirim baya akintim var degerlendirdim de insallah bir bebisim olur seni de cook tebrik ederim

Ben de dun akinti oldu ve degerlendirdim sanirim yumurtladim insallah hayirli haberleri alirim canim seni de cok tebrik ederim

Kuzum iki gün geçti sancım dikenlenme gibi bir sancı çok istiyorum ama umudum azaldı niyeyse ama yoksa doktoruma bu ay çatlatma iğnesi kullanmasını istediğimi soyliycem bu ay vurmadı sadece ilaç kullandim
Olmuştur inşallah ama ama olumsuz sonuç alırsan çatlatma iğnesi kullanmayı iste evet

Merhaba kızlar bende bu ay klomen kullandım doktor bana adetinin 20. Gün gel demişti. Bugün gittim ultrasonla baktı temiz dedi sizce bu ne demek. Doktor açıklama yapmadı. Acaba yumurtam çatladı mı demek istedi. Birde adetin gecikirse gel dedi. Kızlar yani ben şimdi ne anlayım. Lütfen yorum yapın.

Merhaba kızlar bende bu ay klomen kullandım doktor bana adetinin 20. Gün gel demişti. Bugün gittim ultrasonla baktı temiz dedi sizce bu ne demek. Doktor açıklama yapmadı. Acaba yumurtam çatladı mı demek istedi. Birde adetin gecikirse gel dedi. Kızlar yani ben şimdi ne anlayım. Lütfen yorum yapın.
İnan hiç yorum bile yapamıyorum temiz ne demek gerçekten de. Arayıp sorsanız mı acaba? Tek yorumum yumurtanız büyük ihtimalle çatlamış kist oluşturmamış olacaktır.

Benim bugün iğnenin 2. Günü daha. Özetleyecek olursam adetimin 2. Günü gittim ve femara ilacına başladım 5 gün kullandım bitince kontrole gittim bu arada vagifem diye bir fitil kullandım (rahim zarını kalınlaştırıcı) yumurtaların durumuna göre bana meriofert iğnesi verdi göbekten eşim evde yaptı bana. Toplamda 4 iğne yaptım daha sonrasında 3 yumurtam gelişti 19,19.5 ve 22 mm boyutlarında doktor hanım Cuma günü sabah 10’da çatlatma iğnemi yaptı. Gün aşırı ilişki önerdi aynı zamanda progestan(fitil) ve ecopirin(kan sulandırıcı) ilaçları verdi bunlara da Pazar başlayacağım. Vagifem ve folik asit kullanıyorum hala. Düzenli ve sık ilişki biraz zor olsa da görevmiş gibi yansıtmamaya çalışıyorum. ☺️ umarım yardımcı olabilmişimdir
Merhaba, ben klomen kullandım benimde 3 yumurtam gelişmişti 15/17/22 mm 4 nisanda çatlatma iğnesi oldum dün öğlen test yptım negatif çıktı. Belirti göğüsümün ucunda hasaslaşma var yorgunluk var birde arada kasık bölgeme sancı giriyor hafif hafif. Estrofemde kullandım. Pcosum. Sence hamiş olurmuyum ya kendinle kıyasla

Merhaba, ben klomen kullandım benimde 3 yumurtam gelişmişti 15/17/22 mm 4 nisanda çatlatma iğnesi oldum dün öğlen test yptım negatif çıktı. Belirti göğüsümün ucunda hasaslaşma var yorgunluk var birde arada kasık bölgeme sancı giriyor hafif hafif. Estrofemde kullandım. Pcosum. Sence hamiş olurmuyum ya kendinle kıyasla
İğnenin 12. Günü olmuş ve iğne etkisi geçmiş, her gün test yapmaya tekrar edin tavsiyem çizgi çıkar ve de koyulaşma yaşarsanız 15. Günü gibi kan verirsiniz. 🥰🙏🏻 umarım bebeğiniz sizinledir

Kaç yumurtan olgunlaşmıştı birde pcosmuydun kaç yaşındasın canım
Bende pcos yok hicbirseyim yok aslına bakarsan sadece iltihap vardı mantar enfeksiyonu yani kanallarımi yapistirmisti hsg çekildim subatta bu ay ilk defa bebek icin ilaç aldık çatlatma ignesi falan vermedi sadece klomen kullandım bide bı çay gibi bı ilaç vermişti onu içmedim ama bu ay sadece klomeni kullandım belki kullansam ikisi birlikte daha kuvvetli olurdu bilmiyorum

Bende pcos yok hicbirseyim yok aslına bakarsan sadece iltihap vardı mantar enfeksiyonu yani kanallarımi yapistirmisti hsg çekildim subatta bu ay ilk defa bebek icin ilaç aldık çatlatma ignesi falan vermedi sadece klomen kullandım bide bı çay gibi bı ilaç vermişti onu içmedim ama bu ay sadece klomeni kullandım belki kullansam ikisi birlikte daha kuvvetli olurdu bilmiyorum
Ne işe yarıyormuş o çay gibi şey

X