Klomen yumurta takibi çatlatma iğnesi

Ayyyy çok mutlu oldum valla 😍😍😍😍

Ztn değil canım benim testte kalırdı öyle olsaydı maşallah sübhanallah nazardan saklasın Allah seni Rabbim kucağına almayı nasip etsin kuzum benim😍😍😍
Canımm çok teşekkür ederim, en içten dileğimle inşallah sen de bir an önce güzel haberi alırsın 😍🙏🏻

Herkese merhaba. Hamile olanları tebrik ediyorum beklemede olanlarda en yakın zamanda pozitifleri görsün inşallah 🙏🏻 sormak istediğim birşey var daha önce hamile kaldım ama kürtaj oldum sonrasında. Şimdide 1 yıldır deniyoruz ama hala olmadı. Yarın doktora gideceğim ve klomen isteyeceğim acaba direk verir mi ? Çünkü daha önce hiç hormon testi falan yaptırmadım acaba ilk onları yaptırıp sonra mı verir birde devlet hastanesine gideceğim ilk deda süreç nasıl olur bilmiyorum 🤷‍♀️ daha önce 2 kere gittim dr a vajinal muayne oldum hafif yumurta tembelliğim olduğunu kilo verirsem daha kolay hamile kalabileceğimi söylemişti dr… ama tabi kilo veremedim pek 😣 biraz uzun oldu hakkınızı helal edin bu süreç halkında bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler ☺️ hayırlısıyla hepimiz annelik duygusunu tadalım inşallah 🙏🏻

Canım var mı hayır haber aklım sende
Kuzum şuan itibari ile 5 günüm kaldı sancı falan yok geceleri mide bulantım var birde arada bir kasıklarıma iğne batıyor sanki o kadar sabah test alicam yapicam adet günü de gelmezse kan vericem bende meraktan ölmek üzereyim sen nasılsın canım 😍😍

Eklentiler

• IMG_20230407_201102.jpg
    IMG_20230407_201102.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 95
Kuzum şuan itibari ile 5 günüm kaldı sancı falan yok geceleri mide bulantım var birde arada bir kasıklarıma iğne batıyor sanki o kadar sabah test alicam yapicam adet günü de gelmezse kan vericem bende meraktan ölmek üzereyim sen nasılsın canım 😍😍
Böyle çıktı 5 gün var daha
Allaaaahhh 😍😍 ayy bence kan ver yarın öbür güne 😬😬😬 ben de Cuma sabah yine test verdim 64,68’den 152,39’a yükseldi 🙏🏻🥰 3+6 gün oluyoruz Cumartesi
Canım hayırlı olsun bebeğin. Bende iki gün önce ovitrelle oldum. Sizin de ilk denemeniz miydi ?
Canım çok teşekkür ederimm 🙏🏻 evet femara, meriofert, vagifem, ovitrelle bunları kombine kullandık 😬 ilk seferde oldu çok şükür. 2 yıldır istiyorduk

Allaaaahhh 😍😍 ayy bence kan ver yarın öbür güne 😬😬😬 ben de Cuma sabah yine test verdim 64,68’den 152,39’a yükseldi 🙏🏻🥰 3+6 gün oluyoruz Cumartesi

Canım çok teşekkür ederimm 🙏🏻 evet femara, meriofert, vagifem, ovitrelle bunları kombine kullandık 😬 ilk seferde oldu çok şükür. 2 yıldır istiyorduk
Aşkım haftasonu ya bide aşırı halsizlik ve bitkinlik üstümde hiç evden cikasim yok ya gün yaklaştıkça daha beter halsizim Çarşamba ztn adet günüm o günden bir gün önce salı günü verim diyorum ama bilmiyorum çokta korkuyorum ya yanilirsam 😔

Aşkım haftasonu ya bide aşırı halsizlik ve bitkinlik üstümde hiç evden cikasim yok ya gün yaklaştıkça daha beter halsizim Çarşamba ztn adet günüm o günden bir gün önce salı günü verim diyorum ama bilmiyorum çokta korkuyorum ya yanilirsam 😔
Çok haklısın o korkuyu çok iyi anlıyorum daha çok taze yaşadığım için. İnşallah istediğin gibi olur 🥰🥰🥰

Kızlar bende bugün saat 10 da çatlama iğnemi yaptırıcam.Allah nasip ederse pazartesi aşılama yapılacak.aşılamadan kaç gün sonra test yapıyım.ilk defa aşılama olucak.çok heyecanlıyım.umarım pozitif sonuçlanır.

Kızlar bende bugün saat 10 da çatlama iğnemi yaptırıcam.Allah nasip ederse pazartesi aşılama yapılacak.aşılamadan kaç gün sonra test yapıyım.ilk defa aşılama olucak.çok heyecanlıyım.umarım pozitif sonuçlanır.
Doktorunuz size söyleyecektir mutlaka. Ben aşılama yaptırmadım ama çatlatma iğnesi olmuştum, iğneden sonra 15. Gün kan testi vermemi istemişti ben 13. Gün verdim pozitifti. 💓

Bende de hic akinyi olmuyor
Kuzum ben 23 martta aldım müjdemi,inşallah sonuna sağlıkla ulaştırsın rabbim,darısı seninnve isteyen herkese inşallah🙏🏻🙏🏻 şu an akıntım var artık epey,normalmiş :)
Ama yazdığım dönem garip bir kuruluk oldu aşılama sonrası, ve regl belirtim oldu kasık ağrısı,göğüs dolgunluğu ve ağrısı başka ekstra hiç bir belirti olmadı,hatta adet olacağım tutmadı diye düşündüm

X