Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeğini Etkilemenin Yolları

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.761
405
37
koç erkeğini etkilemenin yolları nelerdir?
kocası/sevgilisi koç olan bayanlar onları nasıl etkilediniz? yada ilgisini canlı tutmak için neler yapıyorsunuz?
koç erkeği fazla ilgilenilmesini mi ister yoksa ilgiden bunalan birisimidir?
yorumlarınızı bekliyorum...

evet koç sevgilim var ama nasıl davranacağımı bilmiyorum ben aslan o koç nelerden hoşlanır arkadaşlar yardım bekliyorum

gerçekten de ilgiyi seviyor ama ilgi göstermiyor zor biri bakalım nereye kadar gidicek.

ilgi göstermiyordan anladığın ne .. sana sürekli canım cicim demesi günde bir milyon kez araması mı ,ya da her gün çiçeklerle gelmesi mi ,bence çok ilgi gösterenden yerinde ilgi göstereni tercih etmelisin ,aşırı ilgi gösteren erkeklerde her zaman sorun vardır ,zamanla ilgisi değişebilir ama yeterince ilgi göstermiyor diye seni sevmediğini düşünmemelisin bazı erkekler öyledir benim eşim de dahil ,sürekli canım cicim demez ama beni sevdiğini hareketleriyle çok fazla gösterir ben de zaten öyle yılışık erkeklerden hoşlanmam herşey tadında az ve öz olmalı yoksa bir gün alıştığınız ilginin biteceği kesin olduğundan iice boşluğpa düşersiniz önemli olan sizi sevip sevmediği gerisini çok da fazla kafanıza takmayın bu zamanda gerçek sevgi bulmak çok zor gerçek bir sevgiyse ince ayrıntılar takılmayın

aman benimki ne ilgiyi sever ne ilgi gösterir :nazar: ben zorla ilgi gösterttiriyorum kendime kaydirigubbakcemile3 onu etkilemek için hiçbir şey yapmadım, o yüzden nelerden etkilenir bilmiyorum...

bizim ilişkimiz daha yeni olduğu için birbirimizi yeni tanıyoruz bu nedenlede bazen aramadığı zaman acaba bir sorunmu var diye aklıma geliyor neden aramadığını sorduğum zaman benden beklediğini söylemesi beni biraz üzüyor yani bu gibi şeyler tam olarak karakterini öğrendiğim zaman bunlara takılmam ama şimdilik sorun oluyor nasıl davranmalıyım belki hatalı davranıyorda olabilirim bana akıl veririmisinniz

bizim ilişkimiz daha yeni olduğu için birbirimizi yeni tanıyoruz bu nedenlede bazen aramadığı zaman acaba bir sorunmu var diye aklıma geliyor neden aramadığını sorduğum zaman benden beklediğini söylemesi beni biraz üzüyor yani bu gibi şeyler tam olarak karakterini öğrendiğim zaman bunlara takılmam ama şimdilik sorun oluyor nasıl davranmalıyım belki hatalı davranıyorda olabilirim bana akıl veririmisinniz

bence sen ona bağımlı yaşama ,sonuçta senin de kendi hayatın var ,kendinle ilgilen ,uğraşlar edin ,üretici faaliyetlere giriş ,herşey ondan ibaret değil ki ,uğraş bulursan onu da fazla kafaya takmazsın ,ayrıca ilişkinin yeni olmasıyla ilginin alakası yok ki ,yeni de olsa eski de olsa adamın karakteri bu demekki ,değiştiremezsin ,değiştirmeye de uğraşma ,olduğu gibi kabullen bence ..

bence sen ona bağımlı yaşama ,sonuçta senin de kendi hayatın var ,kendinle ilgilen ,uğraşlar edin ,üretici faaliyetlere giriş ,herşey ondan ibaret değil ki ,uğraş bulursan onu da fazla kafaya takmazsın ,ayrıca ilişkinin yeni olmasıyla ilginin alakası yok ki ,yeni de olsa eski de olsa adamın karakteri bu demekki ,değiştiremezsin ,değiştirmeye de uğraşma ,olduğu gibi kabullen bence ..

haklısın değişmesi zor dediklerini dikkate alıcam teşekkürler
buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

benim sevgilimde koç erkeği daha doğrusu sevgili denirse 10 senedir bir var bir yok sanki yine başlıyoruz aman ne bileyim değişik birşey

arkadaşlar...ben aslanım..koç birinden hoşlanıyorum...çok bilmiş ve ukela:))))ama çok ilgimi çekiyo....ama bi süredir umursamaz davranıyo...acaba ksıtlımı yapıyo...bukadar çabukmu bıkıyolar???daha sevgilide olmadık:KK43:(((bendemi öle yapayım????

koç erkeği biraz ilgisiz gibi görünür sanırım şu yöntem etkili olucaktır canım tam gidiyomuş gibi yapıp gitmiceksin ilgilenir gibi görünüp dozunda kalıcak işler çünkü ateş burçları biraz havalıdır aslan ve yayda böyledir.inadına gitmeden haddini bildiriceksin.bide tabi herkonuda kendini geliştirmeye bak:)spor kültürel bakımdan çünkü bir çok işi bir arada yapabilen popüler insanlara bayılırlar..çünkü kendileride çok yönlüdür..karşısında güçlü duabilen ama yeri gelince uysal kedi gibi olabilen..çok yakından tanıdığım biri var tipik koç burcu aynen böyle:)

koç erkeği biraz ilgisiz gibi görünür sanırım şu yöntem etkili olucaktır canım tam gidiyomuş gibi yapıp gitmiceksin ilgilenir gibi görünüp dozunda kalıcak işler çünkü ateş burçları biraz havalıdır aslan ve yayda böyledir.inadına gitmeden haddini bildiriceksin.bide tabi herkonuda kendini geliştirmeye bak:)spor kültürel bakımdan çünkü bir çok işi bir arada yapabilen popüler insanlara bayılırlar..çünkü kendileride çok yönlüdür..karşısında güçlü duabilen ama yeri gelince uysal kedi gibi olabilen..çok yakından tanıdığım biri var tipik koç burcu aynen böyle:)

çok teşekkür ederim...benim anlamadığım hoşlandığını hissettirip bende olumlu tepki verince havalara girmesi...bende dediklerini yapıcam....alsanaalsanasmile

evet tam koç burcuna göre havalara girmek:)canım..ilgileniyomuş gibi yapıp tam havaya girdiğinde"hop dur bakalım ne oluyoruz"deyip şaşkına çevirmek sanırım başka türlü yola gelmicekler bu tipler.böyle bi şey arkadaşımın başına geldi oda aslan erkeği idi kız ona harika davrandı ilgi gösterdi yemekler yaptı tatlılar gönderdi kendi eliyle yaptı çocuğun başı döndü ilgiden.kızda çocuğun etrafındaki kızlardan farklı buldu sanırım kıza ne git diyo nede gel..kız arkasını dönüp gidince o meşhur aslan gururunu çiğneyip sormuş etrafa bide üzülmüş bayağı yani o çocuktan beklenmicek hareketler.işte orda gördüm bunu ben:)

evet koç sevgilim var ama nasıl davranacağımı bilmiyorum ben aslan o koç nelerden hoşlanır arkadaşlar yardım bekliyorum

bende aslan burcuyum ve sevgilim koç canım :) bende öğrenmek istiyorum onun ilgisini cekmek icin nelerin hosuna gittigini..yerimseniben

ben akrebım sewgılım koc 5 yıldır bırlıkteyız
sızınkılerın aksıne ck ılgılı sefkatlıdır
yukselenını bılmıyorum belkıde yukselenı etkılıyodur mımıklerımın degısmesınden bıle ısgıllenır hemen neyın war benmı bıse yaptım dıye sorar
ben benım ustumde egemenlıgını saglatmadım hep kacan taraf ben oldum oda kowalayan 5 yıldır bole
benı kaybetme korkusu war benımkınde hala gunde en az 100 sms atar 10 defa konusuruz haftada en az 4 gun gorusuruz koc burcu hareketten hoslanıyo surprızlerden wede pohpohlanmaktan haberınız olsun

ilgiyi sever ama arada bir kulağının çekilmesinden hoşlanır.........gizemli ve bakımlı bir bayan ister ...sevdiğinizi tam anlamıyla anlarsa işiniz zor kaybetme korkusu yaşamalıdır zaman zaman ....özgüveniniz tam olmalıdır ,mız mız değil güçlü kadın sever ...severse tam sever ,zor elde etmekten hoşlanır...güzel bir yemek yerine güzel giyinmiş ,mis kokan kadın ister....tek tip kadın değil ,bazen çocuksu,bazen seksi,bazende şevkat dolu kadın ister ....elde tutmak zordur yani...........en azından benim eşim böyle bir koç........

:asigim::eek:klava:evet bnmki dıs görünüse çok önem verir fazla makyaj yapmamı istemez dogal olmalı ister ama kıyafetme sacıma falan çok karısır. bugün şunu giy bu gün bunu giy der gözü sürekli üstümde yok kalem fazla olmus saclarımı sarıya boyattırdı öyle daha çok yakısıyrmus sürekli diplerin cıkmıs vs hep böyle çok özen istiyo parfümüme bile karısıyo ama 2bucuk yıldır bi gün olsun çok yakısmıs lafı da cıkmadı azından gerçekten zor bunlar..

X