kocamin ayak kokusundan biktim

Olmadı namaz kılsın beş vakit abdest alınca hiç bir tarafı kokmaz !İnsan İslamiyeti düşünce, ne güzel bir din ya hep temiz kalıyorsun, hem bedenen hem de ruhen ve sağlığa zararlı ne varsa yasak ! Bilimsel olarak araştırıldığında İslamiyetin yasakları, mantığına daha bir oturuyor (konudan bağımsız ama söylemek istedim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayak kokusu berbat bişey ya :kusmuk:
Yalnız bunu 7 sene çekmekte enteresan ben olsam bi kova suyu koyardım önüne en azından ayağını bi soksun çıkarsın :işsiz:

En az 2 ayakkabısı olması lazım, her gün değiştirerek giysin.her gün çorabını degistirmeli ve ayaklarını yikamali.başka turlu kurtulamazsiniz.en azından her gün çorap ve ayakkabı değişikligiyke biraz kurtulabilirsiniz.

Her gun ayni konu.isten geliyor ustunu degistirmeden oturuyor.corap kokusu.ustunu degistirse ayagini yikamiyor.ayak kokusu.ailesi de pasakli ama ayagim kokmuyor diyor.kabul etmiyor.hep tartisma cikiyor.yuz kere tartistik ayni sey.guzel dillede soylesem olmuyor.oturma odasi iskence oldu.bazen erkenden uyuyorum.cok soylendigimde buyuk kavga cikariyor bazen.onuda goze alamiyorum.
Sımdı hangı zaman ya ozel spreyler var dusdan sonra sıkıyorsun ayaklar mıs gıbı hatta bır hafta falan etkısı oluyor onu alın kocanıza rahat edın

Her gun ayni konu.isten geliyor ustunu degistirmeden oturuyor.corap kokusu.ustunu degistirse ayagini yikamiyor.ayak kokusu.ailesi de pasakli ama ayagim kokmuyor diyor.kabul etmiyor.hep tartisma cikiyor.yuz kere tartistik ayni sey.guzel dillede soylesem olmuyor.oturma odasi iskence oldu.bazen erkenden uyuyorum.cok soylendigimde buyuk kavga cikariyor bazen.onuda goze alamiyorum.
Eşine güzellikle bunu şöyle ve eczaneden bir mantar kremi al ayaklarına parmak aralarına bunu sürmesi gerektiğini şöyle. Bir kere denesin eğer ayak kokusu geçmez ise ses etmeyeceğini şöyle :-)
Sonrada eğer geçmez ise ki geçer.ilacı talk paralar var eczanede onlardan alıp çoraplarının içine yada ayakkabılarının içine döküp silkele. Biraz beyaz olurlar ama teri emdiği için ayak kokusu hafifler.
Benim esiminde kokardi mantari vardı düzenli kremleri geçti.senin ki gibi kabul etmezdi.bir kere dene akşam gene ayağın kokarsa bur daha ses etmemem demiştim:-):-):-) denedi sorun çözüldü.

Koklatsamda kabul etmiyor.demin uzanmis kanepede kapinin onunde ayaklari o kadar kotu kokuyorduki nasil farketmez anlamiyorum.
Fark ediyordur da uyuzluk yapıyor akli sira. Birde yıllarca çözüm bulamadı ise yok birşey diordur

Günlük duşunu alan,devamlı çorabını değiştiren insanın ayağı kokmaz.Güya eşim de çok çalışmaktan sahipti ayak kokusuna,verdim zılgıtı şimdi kokmuyor...

küçük bi leğene sıcacık su doldurulur
koca kişisinin ayakları güzelce suda bekletilir, ponza taşı ile ölü derilerden arındırılır, ayak peelingi uygulanır ve tertemizce yıkanıp havluyla yumuşakça kurulanır ve ayak kremi sürülür.
sonra o yumuşacık olmuş, misler gibi kokan temiz ayaklar öpülür öpülür öpül... neyse ya bu konu yine fena yerlere gidecek :)

şaka bi yana ben bazen eşimin ayaklarını yıkıyorum. sonra da veriyorum mesajı, ayakların çok güzel kokuyo da işte bayıldım mis gibi ayakların var da vs..
böyle bi kaç sefer yaptım arada yapıyorum hala. o yüzden ayaklarını yıkayıp çorap değiştiriyor uzun süre ayakkabı içinde kalmışsa.

suni deri ayakkabılar giyerse de koku oluşabiliyor, aynı ayakkabıyı her gün giydirme arka arkaya. en az 2 gün arayla giysin.
Bravo bacım...

Nasil duruyor ki mantar mikrop içinde.
Benim elimden gelse saat başı duş alcam. Bazilarida uzun sure ayni corabi giyince cikartmaktan bahsediyor inanilmazz.

Buna engel olmak için ayakkabısının içine keçe koymayı denedimi?ve her akşam özel ayakkabılar için üretilen spraylerden sıkıp sabaha kadar tutmayı?hergün çoraplarını değiştiriyormu?
Bunları bir dene faydasını göreceksin. .bu seninde eş olarak sorumluluğun zaten..bütün gün ayakkabının içinde terleyip kokması çok normal yani..haa birde içinde naylon bulunan çorap kullanmasın. .pamuklu olanlar çok daha iyi terlemeye karşı. .
sırf meraktan soruyorum.belkide başka bir şey demek istediniz diye.kocanın kişisel temizliği neden eş olarak kadının da sorumluluğu oluyor?

sırf meraktan soruyorum.belkide başka bir şey demek istediniz diye.kocanın kişisel temizliği neden eş olarak kadının da sorumluluğu oluyor?
Kendi adıma cevap vereyim. .çünkü eşimde benim herseyimle ilgilenir.ayakkabılarımı boyar,duşta sırtımı keseler hatta bazen saçlarımı bile kurutur..ben neden onun ayakkabısının içine keçe koymak kadar yada kaliteli bir çorap giymesini tavsiye etmeyecek kadar ilgisiz olayım?neden bunları yapmaktan gocunayim?

konu sahibi arkadaşa allah sabir versin.ben komşumun kapısından geçerken ayakkabı korkusundan tiksiniyorum.burnumun direği sızlıyor.hele yazın hiç çekilmez oluyor.ayak kokusunu düşünemiyorum.insan o ayaktan da sahibinden de tiksinir.

X