kocamin ayak kokusundan biktim

nilgul80

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
257
57
Her gun ayni konu.isten geliyor ustunu degistirmeden oturuyor.corap kokusu.ustunu degistirse ayagini yikamiyor.ayak kokusu.ailesi de pasakli ama ayagim kokmuyor diyor.kabul etmiyor.hep tartisma cikiyor.yuz kere tartistik ayni sey.guzel dillede soylesem olmuyor.oturma odasi iskence oldu.bazen erkenden uyuyorum.cok soylendigimde buyuk kavga cikariyor bazen.onuda goze alamiyorum.

Her gun ayni konu.isten geliyor ustunu degistirmeden oturuyor.corap kokusu.ustunu degistirse ayagini yikamiyor.ayak kokusu.ailesi de pasakli ama ayagim kokmuyor diyor.kabul etmiyor.hep tartisma cikiyor.yuz kere tartistik ayni sey.guzel dillede soylesem olmuyor.oturma odasi iskence oldu.bazen erkenden uyuyorum.cok soylendigimde buyuk kavga cikariyor bazen.onuda goze alamiyorum.
Çoraplarını koklat belki anlar koktugunu.

Eşinin giydiği ayakkabısına akşam işten gelince patates koy bölmeden sabaha kadar kokusunu alıyor dene bir bence derim denemekten zarar gelmez o olmazsa karbonat dök sabaha kadar kokusunu alıyor o da

Bu eşinizin pis biri olduğunun belirtisidir. Akşama kadar işyerinde hava almıyor ayağı kokması normal . Ama insan dışardan gelince elini yüzünü ayaklarını yıkaması gerekir etraf pislik kaynıyor. Dışarı çıkıp eve geldiğimde ellerimi yıkadığımda pis su çıkıyor.

Ne desem bilemedim ama iğrenç bir durum. Surekli bezdirene kadar soyle derim

Ay sinir olurum öyle insana. Ayaklarının kokusu ona gelmiyor galiba rahatlığa bak adamdaki

Evet pis.sorun annesinde o da pasakli hicbir sey ogretmemis.cocuk dogunca yanimda kaldi bir hafta.ayni corabi giydi hafta boyu.en son dayanamadim benim coraplardan giy dedim.yok yanimda var dedi.corabini degistirmeye usenen annenin oglu iste

Eger alismamissa bu saatten sonra cok zor. Benim esim gece gec gelmesine ragmen hic usenmez gider ayaklarini ellerini yikar corabini sepete atar ki ayagi hayatta kokmaz.
Soyle bi onerim var. Her aksam geldiginde tuzlu su goturup ayagini icine koymasini soyleseniz? Corabini da hemen sepete atarsiniz. Ev de kokmaz. Bi de her gub ayni ayakkabiyi girerse koku yapar. 2 gunde bir havalandirmak lazim. Karbonatla temizleyin bir seyler yapin yani..

Size is düsüyor simdi dinleyin. Yeni bir ayakkabi ve kabaca yirmi otuz corabi olsun. Her gün corap degistirsin, ayakkabi koku yapmaya firsat bulamaz. Esim her gün corap degistirir, evet yikamasi var ama koku yok. Inanin bu hergün corap degistirme isi ayak kokusu birakmiyor. Ama ayni ayakkabiyla devam etmemesi lazim, o koku cikmaz gibime geliyor. Yine ayaga yapisir.

X