Kore dizisi

My mister konu olarak benim de ilgimi çekmedi. Başrol oyuncusu Pasta ve Coffee Prince'te oynamıştı. Yetenekli bir oyuncu ama konusu çok da ilgimi çekmedi.
Ben daha çok romantik komedi seviyorum. Sh**ting Stars iyiydi mesela.
Twinkling Watermelon da son dönemlerin duygusal dizileri arasında çok beğeniliyor.
Özellikle dostluk teması nedeniyle sevdiğim dizi ise Hospital Playlist. Romantizim de var ancak o arkadaş grubunun dostluğu öyle güzel işlenmişti ki romantizim falan arka planda kaldı benim için.

Allahim ,her bölüm salya sümük agliyorum.
Daha 6 bolum var.

Umarim Uncontrollably Fond gibi olmaz dizinin sonu 🤧😭

Dizi ise Queen of tears
Kim so-hyun basrolde 🥲
Kim ji-woon ile harika uymuslar

Allahim ,her bölüm salya sümük agliyorum.
Daha 6 bolum var.

Umarim Uncontrollably Fond gibi olmaz dizinin sonu 🤧😭

Dizi ise Queen of tears
Kim so-hyun basrolde 🥲
Kim ji-woon ile harika uymuslar
11. Bolum ve hala full devam salya sümük aglamaya.
Icim sisti 😭

Kızlar koşun yeni dizi buldum ilk bölümü izledim oluru var. Üstelik 8 bölüm sadece 😂

Death's game adı. Amazon Primedaymış normalde bende yok kendisi 😂😂 Şuan comlardan izliyorum. İlk bölüm sardı hemen yetiştiriyim buraya dedim 🤭 Fantastik sevenler şans versin bence bayadır sonraki bölümü merak ettiğim dizi bulamıyordum👌

Kızlar koşun yeni dizi buldum ilk bölümü izledim oluru var. Üstelik 8 bölüm sadece 😂

Death's game adı. Amazon Primedaymış normalde bende yok kendisi 😂😂 Şuan comlardan izliyorum. İlk bölüm sardı hemen yetiştiriyim buraya dedim 🤭 Fantastik sevenler şans versin bence bayadır sonraki bölümü merak ettiğim dizi bulamıyordum👌
Yarin Queen of tears bitince baslayim ona

Queendeki kızdan hala nefret ediyorum 😂 Dizi bitecek ben hala ısınamadım yine 🤭 Kötü rollerdeki kızları alıp başrol yapmasınlar lütfen 🤦
Basta bende sevmedim ama sonra sempatik gelmeye basladi. Cidden bazi oyuncular yuzunden dizi izlenmiyor.
Bende mesela Death's game de ki erkek oyuncuyu sevmiyorum 😁

Basta bende sevmedim ama sonra sempatik gelmeye basladi. Cidden bazi oyuncular yuzunden dizi izlenmiyor.
Bende mesela Death's game de ki erkek oyuncuyu sevmiyorum 😁

Onu ilk bölüm idare edebilirsen fazla bir espirisi yok aslında 😂 Bölümlerde daha iyiler var 🤭🤭 Onu sevmeme nedenin Shoplu dizidir kesin orda ne ka aptalı oynadıysa insana itici geliyor 😂😂
Erkekte tahammül etmek daha kolay sanırım biz hem cinslerimize daha katıyız kadında onu gösteremiyorum 🫣

X