Kore dizisi

Dun izledigim bir filmi de tavsiye edeyim.
Shin hye sun oynuyor

Brave citizen
Okulda mobning in abartilip hicbir ogretmenin birsey yapmamasi ile ilgimi. Mobning uygulayan tabii ki zengin cocugu ve ailesi okula para yardimi yapiyor.

A shop for killers de ise Lee dong wook oynuyor. Goblin gibi efsane dizilerde oynamis basrol oyuncusu.

Hasta ve evde oldugum icin dizilerde sardim yine.

Cok seker bir yeni diziye rastladim.

Doctor slump
Henuz 4. Bolumde.

Geçmiş olsun, umarım daha iyisinizdir.

Topiği biraz hareketli gördüm. Ben de bir iki tavsiye vereyim dedim :)
Perfect Marriage Revenge de sahiden güzeldi.
Destined With You da çok iyi. Hem özellikle başları çok iyi olduğu hem de Rowoon için izlenir.

Queen of Tears 😬
Bu kızı (Kim Ji-won ) Kim Soo-hyun'um canım benimle kim aynı diziye koydu lan 🤦

Kızdan hiç hazetmiyorum nedense 🤷 Şimdi en sevdiğimi izleyemicem mi ben ya 😭

5.kez Empress ki'ye başladım pişman değilim ama artık replikleri bile ezberler hale gelmişim😂 Ost açısından da çok sağlam bir dizi. Oyuncular,kostümler ve dekorlar da çok gösterişli insan daha ne ister?😂🤷🏻‍♀️

5.kez Empress ki'ye başladım pişman değilim ama artık replikleri bile ezberler hale gelmişim😂 Ost açısından da çok sağlam bir dizi. Oyuncular,kostümler ve dekorlar da çok gösterişli insan daha ne ister?😂🤷🏻‍♀️

Ah bu yazı aklıma yine Moon Lovers getirdi gideyimde 101. kez izleyip Eun'un ölümüne hıçkıra hıçkıra ağlayayım 😭

Ayy ben de 4.prensin Hae Soo'nun ölüm haberini duyduğu anı defalarca izliyorum iyice mazoşist oldum

Onlarınki belliydi baştan sona o kadar etkilemiyor 😂 Ama kore tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizisi bence ostlarıda dahil ♥️ Vallahi aş erdim gidiyom izlemeye 🫣 Birde Netflişk getirse ve elimin altında olsa ne var 🤦

Onlarınki belliydi baştan sona o kadar etkilemiyor 😂 Ama kore tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizisi bence ostlarıda dahil ♥️ Vallahi aş erdim gidiyom izlemeye 🫣 Birde Netflişk getirse ve elimin altında olsa ne var 🤦
Ben de hep seyahatlerde,yatmadan önce for you şarkısını dinlerim sektörün en iyi vokalleri Sm'den çıkıyor bu bir gerçek.

Ben de hep seyahatlerde,yatmadan önce for you şarkısını dinlerim sektörün en iyi vokalleri Sm'den çıkıyor bu bir gerçek.

Kore ses konusunda çok iyi zaten ya 🫣 Ayırt edemiyorum mükemmel sesleri var genelinin 😂 Nasıl bir genetik bahşedilmişse onlara 😭

Ost konusunda bir başarılı dizide Goblin bence iki dizininde müzikleri hep listelerimdedir 👍

Son düzenleme:
IU benim de favorim bir kaç tane daha var ama aklımda değil isimleri sjsjjd

Benimde olmuyor genelde bakıyorum şeyi seviyorum mesela şu sekreter kimde oynayan sevimli kızı birde robot olarak oynayanı başkada yok diğerleri hep itici geliyor nedense 🫣

X