Kore dizisi

Daha az reklamı oluyor artı durdurduğun zaman fazla baş ağrıtmayan tek yer dizigom kaldı 😂 Diğer sitelerde durdurmaya, ekran küçültmeye sardırmaya korkar oldum bastığım yerde reklam 🙈 Mayın tarlası mübarek 😂😂

Reklam engelleyiciler var, kullandığınız tarayıcıya göre indiriyorsunuz. Ben kullanıyorum, inanılmaz işe yarayan bir eklenti. Neredeyse bütün reklamları engelliyor ve önünüze tertemiz bir sayfa geliyor sadece. Tavsiye ederim :)

Reklam engelleyiciler var, kullandığınız tarayıcıya göre indiriyorsunuz. Ben kullanıyorum, inanılmaz işe yarayan bir eklenti. Neredeyse bütün reklamları engelliyor ve önünüze tertemiz bir sayfa geliyor sadece. Tavsiye ederim :)

👍 Bi deneyelim o zaman ya kurtulursam çok mutlu olurum. Burda bile yakamı bırakmıyor bu reklamlar 😂

👍 Bi deneyelim o zaman ya kurtulursam çok mutlu olurum. Burda bile yakamı bırakmıyor bu reklamlar 😂

Evet, google dahil bütün web siteleri için geçerli.
İsim verirdim ancak belki yasaktır diye vermiyorum.
Reklam engelleyici eklenti diye aratırsanız bulursunuz.
sayfanın hiçbir yerinde bir tane bile reklam görmeyeceksiniz.
Kullanmaya başlayana kadar ne kadar yararlı bir eklenti olduğunu fark etmiyor insan.

Dizigom açılmıyor 😔 nazar ettik resmen.Bu arada we were not in love izledim beğendim tavsiye 👍 kızın giyim tarzı ve iki çanta kullanması çok hoştu

Hanımlar "Love between fairy and devil" bugün ikinci kez bitirdim. Bitirdiğimden beri gerçek dünyaya adapte olmakta zorlanıyorum. Cidden moralim bozuk :110: var mı önerebileceğiniz benzer bir dizi/film? (Fantastik özellikle)

images (4).jpeg

Hanımlar "Love between fairy and devil" bugün ikinci kez bitirdim. Bitirdiğimden beri gerçek dünyaya adapte olmaya zorlanıyorum. Cidden moralim bozuk :110: var mı önerebileceğiniz benzer bir film? (Fantastik özellikle)

Eki Görüntüle 3341867
Bunu izlemedim konusunu bilmiyorum ama mutlaka bakarım
Hotel Del Luna
The King
Miraculous Brothers
Behind Your Touch (bu çok iyi heyecanlı )
Fantastik değil ama çok sevdiğim bir dizi var
Crasg Landing On You çok güzel

My Golden Life izlemeye başlayan ve izlemeye devam etmek isteyen aslında bin pişman olan ben 🤦

Yani konusu merak ettiriyor ama dizi gitmiyor ya 😬 Bu kadar uzun yapmak zorundamıydınız be Allahsızlar 😂😂

İzleyeniniz var mı napıyım ittiriyim mi 😪

X