Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Disciden gelince yattım biraz
Çocuklara yoğurtlu makarna yaptım yedik yürüyüşe çıktım 50dk
Gelip duş aldım makineye 2 posta çamaşır attım onlari serdim
Kahvemi aldım şerbo izliyorum
Huzurumun son günü tadını cikarayim🤣

E devlette gezinirken öylesine baktığım araçla ilgili sayfamda trafik cezası yemişim haberim yok
Mesaj da atmadılar
Çok şükür iş işten geçmeden farkettim

1506 tl taa 9 nisan günü yazılmış
Hemen kredi kartımdan geçtim 1129 tl ye düştü
Peşin fiyatına taksit olunca ben de o şekilde ödedim
Valide hanımı arefe günü mezarlık ziyaretine götürürken biraz hız ihlali yapmışım
Neyse sağlık olsun

E devlette gezinirken öylesine baktığım araçla ilgili sayfamda trafik cezası yemişim haberim yok
Mesaj da atmadılar
Çok şükür iş işten geçmeden farkettim

1506 tl taa 9 nisan günü yazılmış
Hemen kredi kartımdan geçtim 1129 tl ye düştü
Peşin fiyatına taksit olunca ben de o şekilde ödedim
Valide hanımı arefe günü mezarlık ziyaretine götürürken biraz hız ihlali yapmışım
Neyse sağlık olsun
Tüh kötü olmuş ya neyse senden çıkacağı varmis paranın

Bugün biraz geç uyandım
Makinaya nevresim ve havluları koydum ,yıkanmış çamaşırları yerlerine kaldırdım
Kahvaltımı geç yaparım onun öncesi bol bol su içerim 😊

Çoktan derin hülyalara pardon rüyalara dalmışsındır ama, yazılarının çok hoşuma gittiğini söylemek için yarını bekleyemedim☺️

Buralarda eskiyim ama sen yeni sayılırsın sanırım ya da ben yeni görüyorum. Arada uzun kayboluşlarım olduğu İçin 😅

Ve sanırım bekarsın, Rabbim gönlüne göre versin… 🥰
Yaaa çok teşekkür ederim mutlu oldum, biraz yorgundum ama dinlendim şu güzel mesajına Rabbim de sizin yüzünüzde gülümseme olanların sayısını artırsın 🌸💕🥰

Ben aralıkta üye oldum yeni sayılırım ama çok konuşuyorum galiba🤣

Evet evet bekarım Allah herkesin gönlüne göre versin. aldığı kararlardan utandırmasın, pişman etmesin🤲🏻🌸💕

Yaaa çok teşekkür ederim mutlu oldum, biraz yorgundum ama dinlendim şu güzel mesajına Rabbim de sizin yüzünüzde gülümseme olanların sayısını artırsın 🌸💕🥰

Ben aralıkta üye oldum yeni sayılırım ama çok konuşuyorum galiba🤣

Evet evet bekarım Allah herkesin gönlüne göre versin. aldığı kararlardan utandırmasın, pişman etmesin🤲🏻🌸💕
Amin ecmain inşallah…
Sanalda sıcak geçişler çok zordur, bütün engelleri aşarak , ekrana rağmen yaşanan duygu geçişlerinin değeri de paha biçilemez… 🥰

Selamlar
Sabah kahvaltıdan sonra temizliğe giristim
Yemeğe kuru fasulye pilav cacık yaptim
Sonra arkadaş kahveye çağırdı 1 saat ona indim
Bi 40dkda yürüyüşe çıktım
Çocuklarla karnimizi doyurduk
anneme geciyorum şimdi.

Selamlar
Sabah kahvaltıdan sonra temizliğe giristim
Yemeğe kuru fasulye pilav cacık yaptim
Sonra arkadaş kahveye çağırdı 1 saat ona indim
Bi 40dkda yürüyüşe çıktım
Çocuklarla karnimizi doyurduk
anneme geciyorum şimdi.
Ve aleyküm selam canım
Ellerine sağlık afiyet şifa olsun
Ohhhh sefanız olsun kahveler de
Yürüyüş yapmak süper ya etrafımda şöyle kafa dengi biri ya da birileri yok
Bugün annemle birazcık yüksek tonda konuştum
Sürekli uyardığım meseleleri gündemden düşürmemesi sürekli kendini her konuda haklı bulması sürekli etrafındaki herkesten alacaklı ve herkes tarafından sömürülmüş sitemkar hallerine son verememesi beni bazen çileden çıkarıyor

Ya kızlar bugün çok radikal bir karar aldım.. 😅
Umarım geçici bir heves olarak kalmaz… 😏
Ben İstanbul Avrupa yakasında yıllarını geçirmiş biri olarak (yalnız ev değil yazlık da maalesef Avrupa yakasında) bugün Anadolu yakasında bir teyzemizi ziyarete gittik…
Allah’ım karşında boğaz, köprü, etrafında çeşit çeşit ağaçlar vs sahte cennet gibi 😅

Veeee, beton yığınları, araba gürültüleri arasında yaşadığını sanan ben,,,, resmen bir aydınlanma yaşadım ve bşr gün ben de buralarda olmalıyım, hatta en kısa zamanda… dedim 😅

Farmasi canım, benim de artık bir hedefim var, birikim yapabileceğim… 😅

Hayatları hayallere çevirme niyeti, Rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah herkese…

Diye diye, mütebessim bir suratla eve geldim…

Küçük oğlumun küçük bir servet değeri telefon siparişi, haftaya yapılacak fahiş doğalgaz döşeme ödemeleri vs bile o tebessümü alamadı yüzümden 😅

Haydi bismillah…. 🤲

Ben İstanbul Avrupa yakasında yıllarını geçirmiş biri olarak (yalnız ev değil yazlık da maalesef Avrupa yakasında) bugün Anadolu yakasında bir teyzemizi ziyarete gittik…
Allah’ım karşında boğaz, köprü, etrafında çeşit çeşit ağaçlar vs sahte cennet gibi 😅

Veeee, beton yığınları, araba gürültüleri arasında yaşadığını sanan ben,,,, resmen bir aydınlanma yaşadım ve bşr gün ben de buralarda olmalıyım, hatta en kısa zamanda… dedim 😅

Hayatları hayallere çevirme niyeti, Rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah herkese…

Küçük oğlumun küçük bir servet değeri telefon siparişi, haftaya yapılacak fahiş doğalgaz döşeme ödemeleri vs bile o tebessümü alamadı yüzümden 😅

Haydi bismillah…. 🤲
Dışarıdan Istanbul'a en azından 9 defa gelip gözlemlemiş biri olarak diyorum ki bence Istanbul'un en güzel iki semti Kadıköy ve Üsküdar

Haydi bismillah…. 🤲
Hedefi olana Allah yardım eder 🤲🏻
Rabbim hayallerinden de güzelini kolaylıkla en kısa zamanda nasip etsin canım 🤲🏻🌸

X