Linea Nigra denilen gebelik çizgisi 6. Aya kadar çıkmaması normal mi?

Ay çok üzüldüm durumuna 🥺
Kuzum hamile olsan adet göremezsin. Ve hamileyken asla göbeğini içeri çekemezsin. Karın komple sert oluyor. Dokunduğunda öyle yağlı göbek gibi olmaz. Gergin, sert olur. 6.ayda bebek hareketleri bildiğin dışarıdan dahi belli olur kuzum. Öyle guruldama gibi değil yani. Döner, tekmeler, ağrısı, sancısı olur. Net anlarsın yani… gebe değilsin canım sen. Annen için de üzüldüm başınız sağ olsun. Babanla ya da varsa bir abinle/ablanla neden paylaşmıyorsun ? Sustukça üstüne gelecek

Hamile değilsin.
Hamile olamazsın.
Aylar geçmiş üstünden
Hamile olsaydın suan bebek kocaman olmuş tekme içinde bırakmıştı seni.
Hamileliğimin 4. Ayından itibaren tekmelerini biliyorum.
Hamile değilsin.
Neden ısrarla hala aynı soruları soruyorsun. Değilsin işte illa hamilesin mi diyelim. Değilsin değilllllll

Annem maalesef yok, abla günde 1 veya 2 defa tekme nasıldır bilmiyorum ama böyle hafif karnım gurulduyor atıyor gibi oluyor ama diyetteyim ve göbeğimi içeri çektim mi kayboluyor adetim bu ay 4 gün gecikti
İçinde insan olur guruldama değil bir taraf kocaman kalkar tekme içinde kalırsın sağa sola döner bildiğin içinde canlı olduğunu anlarsın hamile falan değilsin gerçekten anksiyetem tuttu ya bir sürü konu açmışsın herkes hamile olmadığını söylüyor hala soruyorsun yani internet kullanacak kadar aklın var ablacım insanların sözlerine inanmıyorsun. Of of gerçekten of.

Vajinada bazen batma ve kaşıntı oluyor ayrıca bu bahsettiğim ilk ilişki bide boşaldığı an çekildim ve anında gidip idrar yaptım ilk yarım saatte de ertesi gün hapı içtim
hamile kalmak kolay değil insanlar defalarca uğraşıyorlar ilk seferde hamile kalacak kadar doğurgan bile değilsin belki de zaten çocuğun kolay olmuyordur bilemezsin ya gerçekten anksiyetem tuttu şurada. Filmlerden hamilelik öğrenilirse böyle oluyor işte. Hamile değilsin.

hamile kalmak kolay değil insanlar defalarca uğraşıyorlar ilk seferde hamile kalacak kadar doğurgan bile değilsin belki de zaten çocuğun kolay olmuyordur bilemezsin ya gerçekten anksiyetem tuttu şurada. Filmlerden hamilelik öğrenilirse böyle oluyor işte. Hamile değilsin.
Rahatsızlık verdiğim için özür dilerim abla 🙏

Ay çok üzüldüm durumuna 🥺
Kuzum hamile olsan adet göremezsin. Ve hamileyken asla göbeğini içeri çekemezsin. Karın komple sert oluyor. Dokunduğunda öyle yağlı göbek gibi olmaz. Gergin, sert olur. 6.ayda bebek hareketleri bildiğin dışarıdan dahi belli olur kuzum. Öyle guruldama gibi değil yani. Döner, tekmeler, ağrısı, sancısı olur. Net anlarsın yani… gebe değilsin canım sen. Annen için de üzüldüm başınız sağ olsun. Babanla ya da varsa bir abinle/ablanla neden paylaşmıyorsun ? Sustukça üstüne gelecek
Verdiğin bilgi ve anlayışın için teşekkür ederim ablacım abim ablam ve babam var ama benli anlayacak biri destek ve sığınacağım biri yok

X