Linea Nigra denilen gebelik çizgisi 6. Aya kadar çıkmaması normal mi?

Ölmek elimde olsa 1 saniye düşünmem psikolojim hiç iyi değil hep yargılanıyorum ama kimsenin düşündüğü gibi değil halim online testler bile yapıyorum iyi değilim psikolojik olarak o yüzden sizden çare bekledim gebe isem zaten bitişimdir.
Kimdi bunu yapan. Şikayet edebilirsin. Korkma kimseden.

Senin için bu kadar hayat memat meselesiyle mutlaka doktora gitmen gerekiyor hem kendin için hem de varsa çocuk için. Eğer hamileysen bu çocuk tek başına olmadı ilişki yaşadığın kişi bu duruma ne diyor haberi var mı böyle bir şüphen olduğundan. Mide bulantısı, gögüslerde şişkinlik, ani ruh değişimi oluyor mu? Hamile olsanız illa ki hissedersiniz diye de düşünüyorum ya 6 aydan bahsediyorsunuz çünkü anlaşılmaması mümkün değil gibi.

Ablam biliyorum biliyorum ama adet görebilirmiş bir gebe hemde düzenli
İnternette okudukların seni psikolojik olarak etkilemiş bence. Hamile bir kadın adet olamaz olsa olsa kanama olur o da ufak tefek olur belli eder kendini yani ki sen adet kanı ile normal kanamayı ayırt edebilecek bir yaştasın diye düşünüyorum. İlişkiden sonra ertesi günü hapı içmişsin koruyuculuğu nasıl bilmiyorum ama test yaptırdığında negatif sonuç çıkmış.
Aldığın kilolar hamilelikten değil yiyip içtiklerinden dolayıdır

online testler bile yapıyorum
Kız sen niye test yapıyorsun :KK70: google'a baş ağrısı yazsan kanser teşhisi koyuyor oraya zaten güven olmaz.
5-6 aylık hamile olsan bunu mutlaka hissedersin ki biz kadınlar daha bebiş 1 aylıkken hisseden varlıklarız. Söylediğin hapın koruyuculuğuna baktım %99 - %90 arası imiş ilk saatlerde içilince. Testte yaptırmışsın negatif çıkmış o yüzden kendini bu konuda daha fazla sıkma eğer imkanın olursa tekrar test yap içini rahatlat ama önce ki mesajımda dediğim gibi aldığın kilolar hamilelikten değil yediklerinden olabilir

Linea Nigra denilen gebelik çizgisi 6. Aya kadar çıkmaması normal mi
Gebe olup olmadığımı bilmiyorum ama umarım değilimdir de.
Kilo ve alt göbekteği yağ o çizgiye benzer çizgi yaratır mı
Canım benim kendini korkutma boşuna 6 aylık hamilelikte adet olmuş olsan bile o bebeğin hareketlerini hissetmen lazım ben şuan 6 aylık hamileyim hareket ediyor bunu anlamamak mümkün değil. Karnında gün içinde hareket eden birşey hissediyor musun karnının oynadığını falan? Yani gebelik keşke sandığın kadar rahat bir süreç olsa gönlünü ferah tut... diğer türlü başına senin isteğin dışında bişey geldiğse lütfen korkma annenle paylaş bu korkularla kendini bitirirsin.

Canım benim kendini korkutma boşuna 6 aylık hamilelikte adet olmuş olsan bile o bebeğin hareketlerini hissetmen lazım ben şuan 6 aylık hamileyim hareket ediyor bunu anlamamak mümkün değil. Karnında gün içinde hareket eden birşey hissediyor musun karnının oynadığını falan? Yani gebelik keşke sandığın kadar rahat bir süreç olsa gönlünü ferah tut... diğer türlü başına senin isteğin dışında bişey geldiğse lütfen korkma annenle paylaş bu korkularla kendini bitirirsin.
Annem maalesef yok, abla günde 1 veya 2 defa tekme nasıldır bilmiyorum ama böyle hafif karnım gurulduyor atıyor gibi oluyor ama diyetteyim ve göbeğimi içeri çektim mi kayboluyor adetim bu ay 4 gün gecikti

Annem maalesef yok, abla günde 1 veya 2 defa tekme nasıldır bilmiyorum ama böyle hafif karnım gurulduyor atıyor gibi oluyor ama diyetteyim ve göbeğimi içeri çektim mi kayboluyor adetim bu ay 4 gün gecikti
Adetinin gecikme sebebi stres yapıyor olmandır. Döngülerde bazen geç atar bazen erken atar. Kız 6 aylık hamile olsan bu aya kadar nasıl regl olasın :KK70:

Kız sen niye test yapıyorsun :KK70: google'a baş ağrısı yazsan kanser teşhisi koyuyor oraya zaten güven olmaz.
5-6 aylık hamile olsan bunu mutlaka hissedersin ki biz kadınlar daha bebiş 1 aylıkken hisseden varlıklarız. Söylediğin hapın koruyuculuğuna baktım %99 - %90 arası imiş ilk saatlerde içilince. Testte yaptırmışsın negatif çıkmış o yüzden kendini bu konuda daha fazla sıkma eğer imkanın olursa tekrar test yap içini rahatlat ama önce ki mesajımda dediğim gibi aldığın kilolar hamilelikten değil yediklerinden olabilir
Vajinada bazen batma ve kaşıntı oluyor ayrıca bu bahsettiğim ilk ilişki bide boşaldığı an çekildim ve anında gidip idrar yaptım ilk yarım saatte de ertesi gün hapı içtim

Abla şehir de değiştirdim son 15 20 gündür farklı şehire geldim hava değişiminden olabilir mi
Gıdalardan, hava durumlarından, stresten vs. olur bu gayet normal. Benimde hastalığım bazen erken gelirken bazen 3-4 gün geç gelebiliyor. Google'dan araştırarak canını sıkma iyice stres yapma hamile değilsin merak etme.

Ben kilolu değilim yani şöyle söyleyeyim gebelikten önce göbeğim yoktu 4. Aydan sonra mümkün değil göbeğimi içime çekince bebeğim Gözükmesin 6 aylığız sadece göbek değil karın bölgem ben hamileyim diye bağırıyor yani bu inan çok net ayırt edilebilecek bişey istisnai durumlar dışında. Karın gürültüsü değil bitanem kımıl kımıl tekmeliyor dönüyor. Özellikle sırt üst uzandığım zaman karnım sürekli hareket halinde. Dışarıdan çok net belli oluyor. Sen çok korkmuşsun ondan böyle diken üstündesin biz ne desek boş yüreğine işlemiş bu korku. Konuşup paylaşabileceğin kimsen yokmu hayatım ya çok üzüldüm durumuna:KK43:

Vajinada bazen batma ve kaşıntı oluyor ayrıca bu bahsettiğim ilk ilişki bide boşaldığı an çekildim ve anında gidip idrar yaptım ilk yarım saatte de ertesi gün hapı içtim
Hamileliğin vajinada batma ve kaşıntıyla hiçççbir alakaası yok böyle bir belirti yook yani.. Hijyen ya da enfeksiyon olabilir ancak.

Ben kilolu değilim yani şöyle söyleyeyim gebelikten önce göbeğim yoktu 4. Aydan sonra mümkün değil göbeğimi içime çekince bebeğim Gözükmesin 6 aylığız sadece göbek değil karın bölgem ben hamileyim diye bağırıyor yani bu inan çok net ayırt edilebilecek bişey istisnai durumlar dışında. Karın gürültüsü değil bitanem kımıl kımıl tekmeliyor dönüyor. Özellikle sırt üst uzandığım zaman karnım sürekli hareket halinde. Dışarıdan çok net belli oluyor. Sen çok korkmuşsun ondan böyle diken üstündesin biz ne desek boş yüreğine işlemiş bu korku. Konuşup paylaşabileceğin kimsen yokmu hayatım ya çok üzüldüm durumuna:KK43:
Yok abla tekim hiçkimsem yok rabbim herkese gönlüne göre yardımcı olsun 🥺

Yok abla tekim hiçkimsem yok rabbim herkese gönlüne göre yardımcı olsun 🥺
Kaç yaşındasın sen? Bak elinde telefon var kimsen yoksa devlet var lütfen sana bu kötülüğü yapan her kimse şikayet et demesi kolay diyeceksin ama bunun arkası gelirse korktuğun şey asıl o zaman başına gelir. sesini çıkaramadığını gördükçe daha da üzerine gelir. 7 yıl avukatın yanında çalıştım ne davalar gelirdi. Hayatını sadece bundan ibaret sanma çok kıymetlisin sen kimsen yoksa Rabbimiz var ona sığın be şikayet et.

Kaç yaşındasın sen? Bak elinde telefon var kimsen yoksa devlet var lütfen sana bu kötülüğü yapan her kimse şikayet et demesi kolay diyeceksin ama bunun arkası gelirse korktuğun şey asıl o zaman başına gelir. sesini çıkaramadığını gördükçe daha da üzerine gelir. 7 yıl avukatın yanında çalıştım ne davalar gelirdi. Hayatını sadece bundan ibaret sanma çok kıymetlisin sen kimsen yoksa Rabbimiz var ona sığın be şikayet et.
Daha önce ettim abla 3. Defa hemde nasıl oldu bilmiyorum her defasında kapandı dosya o yüzden kestim umudumu

Ne diyeceğimi Bilemiyorum Olmaz öyle şey demeyi çok isterdim ama Oldurulduğunu çok iyi biliyorum. En azından şuan hamile olmadığını bil diyebiliyorum Dua edeceğim senin için dilerim bundan sonra iyilikler güzellikler yaşayasın...

Ne diyeceğimi Bilemiyorum Olmaz öyle şey demeyi çok isterdim ama Oldurulduğunu çok iyi biliyorum. En azından şuan hamile olmadığını bil diyebiliyorum Dua edeceğim senin için dilerim bundan sonra iyilikler güzellikler yaşayasın...
Amin ablam allah senden razı olsun herşey gönlünce olsun inşallah

Amin ablam allah senden razı olsun herşey gönlünce olsun inşallah
Elif şuan tlfnun başında senin için ağlıyorum ve endişeliyim ,çaresiz değilsin elbet bir çıkış noktası vardır ,kendini kötü hissetme sana bunu yaşatan pislikler utansın ,kendini çaresizlikler içinde hissetme ablacım bak burda çok iyi insanlar var ben senden 15 yaş büyüğüm sana ablan olarak yazıyorum.Yalnız değilsin ve hamile değilsin önce bundan emin ol

İstediğin konuda danış seni yargılamadan dinleyenlerden olacağım 🙏 eminim Burdaki tüm ablaların da bunu yapacak,

X