lütfen yardım edin(anal sex)

normal zamanda iyi vakit geciriyoruz her seyimiz ortak çok benzeriz yanyana doğalız,ama
neden böyle söylüyor,ayrılırsam cok kötü hissederim
Ya belkide ayrılmayacak nerden biliyosun? Sen bunu ona hissettirirsen her istediğini yaptırır sana. Ayrıca senden ayrılmasın diyede her istediğini yapacak mısın?

gerçekten bunu sorma sebebim bu ilişkiye çok emek verdim ,bana iyi bir şey söylediği zaman doğru olduğunu düşünüyorum mesela bana bunu yaparken canın acıyıcak sarılıcam destek olmaya çalışıcam diyor,bir şeyin yırtıldığını hissedersen kan gelirse falan dururum diyor ama o zevk alsın diye denenecek bir şey mi cidden bir taraftan iyi bir taraftan kötü şeyler olunca acaba onun için yapsam mı ya da yapmasam mı diyorum,dediklerinizde haklısınız hep,ya benden ayrılırsa diyorum kendi kendime,cidden çok emek verdim ve kavga etsek küssek üzüntüden kalbim acıyor ya benden ayrılırsa diye düşünmeden edemiyorum aklım çok karışık sarılmaya ihtiyacım var
Bu da psikolojik bir şiddet değil mi?Neden kendinizden çok onu düşünüyor sunuz?

normal zamanda iyi vakit geciriyoruz her seyimiz ortak çok benzeriz yanyana doğalız,ama
Sizden ayrılmasın diye istemediğiniz bir şey yapacaksınız yani. Sevgiliniz ısrar edersem aramiz bozulur diye endişe ediyor mu acaba hiç sanmıyorum. Sizin ayrılmaktan korktuğunuz bildiği için baskı yapıyor bu kadar rahat. Emek emek dediğinize göre daha çok tavizler vermişsiniz zaten bu zaman kadar. Emek eşittir bu çünkü.

ben yapmak istemiyorum dediğim için o zaman sex de yapmayalım diyor
evet bence de onu da yapmayın. lütfen bu adamdan ayrılın. size saygı duymayan biriyle birlikte olmayın. bunu anal seks istediği için değil, sizin fikrinizi önemsemediği için söylüyorum. kendinize yazık etmeyin.

Tam kişisine denk gelmiş aman ayrılmasın diye istemediğiniz bir şeyi mi yapacaksınız? Sizi sevmiyor. O zaman seks de yapmayalım demesinden belli. Hazır olmanizi beklese, daha farklı şekilde ikna etmeye çalışsa neyse.

ve normal zamanda ilişkimiz güzel gidiyor,bir çok konuda ortağız onunla eğleniyorum ve seviyorum ama bu konuda böyle bir durum yaşanması beni kahrediyor göğsüme yük bindi
Siz kendinizi avutuyorsunuz,istemediği şeyleri yaptığınız anda elinizden uçup gideceğini düşünüyorsunuz.Üzgünüm ama kendinize saygınız kalmamış bu ilişkide.

neredeyse 1 yıl olacak bir ilişkim var,sevgilimle normal vajinadan cinsellik yaşıyoruz,sevgilim anal yapmak istiyor ben yapmak istemiyorum,ben yapmak istemiyorum dediğim için o zaman sex de yapmayalım diyor,anal istemesinin sebebini soruyorum,acı çekmeni istemiyorum canının acımasına kıyamıyorum zaten,tamamen seni arzuladığımdan kaynaklı yapalım istiyorum diyor,böyle arzusu olmasını normal buluyorum olabilir ama istemiyorum da kötü hissediyorum korkuyorum ne yapmam lazım,utancımdan yakın arkadaşlarıma bile bahsedemedim anal konusunu
Acı çekmenizi istemeyen insan diğer türlüsünü de yapmaz.
Adam sizi gaza getirmeye çalışıyor
İstemediğiniz şeyi yapmayın

böyle bir şey demesi cidden sevmediğinden midir,kafam cok karısık,normal zamanda böyle biri değil,sevgisini de hissediyorum cidden sevmiyor mudur böyle söylediği için,benle ciddi düşünüyor,ailesiyle falan tanıstım,gercekten sevmiyor mudur

böyle bir şey demesi cidden sevmediğinden midir,kafam cok karısık,normal zamanda böyle biri değil,sevgisini de hissediyorum cidden sevmiyor mudur böyle söylediği için,benle ciddi düşünüyor,ailesiyle falan tanıstım,gercekten sevmiyor mudur
Birde arkadan sevmek istemiş😀😀

Kuzenim kaç yüz bin sevgilisinin ailesi ile tanıştı 🥴 aile ile tanışma ciddi olacağı anlamına gelmez. Ailelere de çok güvenmemek lazım. Oğlumuzun hayatı derler çekilirler kenara. Siz kendinizi düşünün. İstemediğiniz bir şeyi beni bırakır mı korkusu ile yapmayın. Kisiliginizden gururunuzdan ödün vermeyin.

gerçekten bunu sorma sebebim bu ilişkiye çok emek verdim ,bana iyi bir şey söylediği zaman doğru olduğunu düşünüyorum mesela bana bunu yaparken canın acıyıcak sarılıcam destek olmaya çalışıcam diyor,bir şeyin yırtıldığını hissedersen kan gelirse falan dururum diyor ama o zevk alsın diye denenecek bir şey mi cidden bir taraftan iyi bir taraftan kötü şeyler olunca acaba onun için yapsam mı ya da yapmasam mı diyorum,dediklerinizde haklısınız hep,ya benden ayrılırsa diyorum kendi kendime,cidden çok emek verdim ve kavga etsek küssek üzüntüden kalbim acıyor ya benden ayrılırsa diye düşünmeden edemiyorum aklım çok karışık sarılmaya ihtiyacım var
Seni seven insan seni mutlu etmek için uğraşır. İstediğini alamayınca dönüp g*tünü gitmez. Eğer bunu yapmadığın için ayrılıyorsa bırak ayrılsın. Değecek biri değil demek ki.

X