lütfen yardım edin(anal sex)

neredeyse 1 yıl olacak bir ilişkim var,sevgilimle normal vajinadan cinsellik yaşıyoruz,sevgilim anal yapmak istiyor ben yapmak istemiyorum,ben yapmak istemiyorum dediğim için o zaman sex de yapmayalım diyor,anal istemesinin sebebini soruyorum,acı çekmeni istemiyorum canının acımasına kıyamıyorum zaten,tamamen seni arzuladığımdan kaynaklı yapalım istiyorum diyor,böyle arzusu olmasını normal buluyorum olabilir ama istemiyorum da kötü hissediyorum korkuyorum ne yapmam lazım,utancımdan yakın arkadaşlarıma bile bahsedemedim anal konusunu
Genelde bekarlar anal yapar.( ben ikisini de denemedim.) İstemediğin şeyi yapma.Hem sağlıksız anal ilişki.

böyle bir şey demesi cidden sevmediğinden midir,kafam cok karısık,normal zamanda böyle biri değil,sevgisini de hissediyorum cidden sevmiyor mudur böyle söylediği için,benle ciddi düşünüyor,ailesiyle falan tanıstım,gercekten sevmiyor mudur
Sevip sevmemesini bilemem ama seven insan istediğini yapmadın diye ayrılmaz. Helede cinsellik konusunda

neredeyse 1 yıl olacak bir ilişkim var,sevgilimle normal vajinadan cinsellik yaşıyoruz,sevgilim anal yapmak istiyor ben yapmak istemiyorum,ben yapmak istemiyorum dediğim için o zaman sex de yapmayalım diyor,anal istemesinin sebebini soruyorum,acı çekmeni istemiyorum canının acımasına kıyamıyorum zaten,tamamen seni arzuladığımdan kaynaklı yapalım istiyorum diyor,böyle arzusu olmasını normal buluyorum olabilir ama istemiyorum da kötü hissediyorum korkuyorum ne yapmam lazım,utancımdan yakın arkadaşlarıma bile bahsedemedim anal konusunu
İstemediğiniz bir şeyi yapmayın. Sizi düşündüğü falan yok, sizi hiç seks yapmamakla tehdit ediyor.

Sex sadece vajinadan olur. Anal sex diye bir seçenek yoktur.
B*k yolundan yapılan sexten ne anlıyorsunuz ? Varoşluk tamamen.. Sağlığa da çok zararlı.
Erkekler tamamen dar olduğu için daha çok zevk almak için yapmak istiyor..

İlişkide istemediğiniz herhangi birşeyi yapmayın, karışıklıkli onay ve rıza yoksa o şey yapılmaz, karşı taraf da saygı duymalı. Sizin kararlarınıza saygı göstermeyen kişiyle ilişkinizi gözden geçirin. Diğer yorumları da okudum kaybetmek istemiyorsunuz ama onda öyle bir korku yok gibi görünüyor, olsaydı birkez sorardı siz istemediğinizi söylediğinizde saygı duyardı bu karara.

Bu konuda baskı yapmaya devam edersen evet bir daha sevişmeyeceğiz diyebilirsin, önce sende deneyelim acımazsa bende de deneriz diyebilirsin. Tabi bunu söylediğinde höst ben .... mıyım diyecek, 'ben de değilim, sevişmeye uygun bir bedenim var oraya ihtiyacın yok, çok meraklıysan kapı orada, yapacak olana gidip onunla kalabilirsin' de, kaybetmekten ne kadar çok korkarsan o kadar çok eziyet edip kullanıyorlar. Aklını başına al. Her istediğini yapmaya devam edersen ya köleye dönüşürsün ya da bir gün onu parmağında oynatacak birine kapılıp gider. Bu kadar pohpohlamayın bu ergenleri

Kalbinizi kirmak istemem ama bu kadarda olmaz o zaman cinsel ilişkide yapmam demesi sizi kaybetmekden korkmuyor o seven adam 1 kere söyler siz yok deseniz tamam oracikda konuyu kapatir her istediğini yaparsan af edersin sonrasinda oral ilişki ister sonra bilmem neler neler anal oral ilişkiyi sadece erkek saygi göstermeyen kadina yapar af edersiniz ben şöyle anliyorum orusbularla oyle ilişki yaşiyolarla kari koca sadece öpuşmek ve cinsel vajina ilişki romantik yaşiyor anlata bildim sanirim canim kendini üzme resmen onun dediği şey saygisizlik aaaa o kadarda olmaz o varya sizin kendisini çok sevdiğinizi ve kaybetmekden korkduğunuzu biliyor zaten iğrenç şey

Konu hortlatılmış.
Önemli bir gelişme var sanırım düşüncesiyle geldim konuya.
Okudum . Çıkıyorum.

Sizi ikna etmek için bütün söylediği şeyler… Normal ilişkiden sıkılmış farklılık için öyle bir şey isteyen tipik erkek davranışı. Isrardan nefret ederim. Hele böyle bir konuda. Erkolar kapatılsın.

Kalbinizi kirmak istemem ama bu kadarda olmaz o zaman cinsel ilişkide yapmam demesi sizi kaybetmekden korkmuyor o seven adam 1 kere söyler siz yok deseniz tamam oracikda konuyu kapatir her istediğini yaparsan af edersin sonrasinda oral ilişki ister sonra bilmem neler neler anal oral ilişkiyi sadece erkek saygi göstermeyen kadina yapar af edersiniz ben şöyle anliyorum orusbularla oyle ilişki yaşiyolarla kari koca sadece öpuşmek ve cinsel vajina ilişki romantik yaşiyor anlata bildim sanirim canim kendini üzme resmen onun dediği şey saygisizlik aaaa o kadarda olmaz o varya sizin kendisini çok sevdiğinizi ve kaybetmekden korkduğunuzu biliyor zaten iğrenç şey
Ot geldiniz saman gideceksiniz arkadaş, anal kısmını anladım sağlık açısından çok zararlı da diğerleri kime göre neye göre, nerede yazıyor. Ufkunuzu açın biraz. Karı koca birlikte olurken melekler bile orada olmaz derler, kim görecek ya da neye zararı var, neden fahişe işi, neye dayanarak yani. Eşlerin birbirini memnun etmesinin nesini o.lukla eşleştirdiniz.

7 ay sonra konuyu bu dusunceler sebebiyle mi hortlattiniz. 🤪🤪

Oral candır orusbu diiliz. Kocamız da orusbu diil 💔

O saygısızlık bu saygısızlık oldu olacak takım elbise kravat döpiyesle girin ilişkiye.

oral ilişkiyi sadece erkek saygi göstermeyen kadina yapar af edersiniz ben şöyle anliyorum orusbularla oyle ilişki yaşiyolarla kari koca sadece öpuşmek ve cinsel vajina ilişki romantik yaşiyor anlata bildim sanirim
Cehalette zirvede olduğunu gayet iyi anlatabildin! :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:

Istemedigin hic biseyi sirf o istiyo diye yapma. o zaman seks de yapmayalim diyosa tamam yapmayalim sen bilirsin de cekil kenara. Seni manipule ediyo aklinca. Anal iliskinin bir suru zarari var bunlari dusun
Ben yapmıştım aynı hatayı.totoyu düzeltene kadar 6 sene geçti.6 sene sonra da tesadüfen sarı kantaron yağını buldum da öyle kurtuldum.yoksa ölene kadar her saniye acı çekiyor olacaktım.

X