🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

En iyisini yaparsın bebeğim doktor ne zaman yap dedi peki
Test yap demedi. Azimli adetin gelirse 3. Veya 4. Gün gel dedi kuzum esprili sevecen bi dr. Yalnızca eşimin sperm testini görmek istedi iğne vurulduğun gün ürolojici ilaç verdi mi diye sordu vermedi dedim o da aynı hastanede bişi olursa paslaşsınlar

Test yap demedi. Azimli adetin gelirse 3. Veya 4. Gün gel dedi kuzum esprili sevecen bi dr. Yalnızca eşimin sperm testini görmek istedi iğne vurulduğun gün ürolojici ilaç verdi mi diye sordu vermedi dedim o da aynı hastanede bişi olursa paslaşsınlar
İyi bari güzel bir doktorun var kuzum 🥰ne güzel ki bence bu ay o ay güzel haberi patlatacaksın

Kızlarrr Allah’ını seven bana bu ay 20 tane test yapmamam için bi ikna edici cümle söylesin , mahalledeki tüm eczacılar beni görünce gebelik testi çıkarıyor aşağıdan 🤣
Şu an yumurtlama takibi ve değerlendirme aşamalarındayım Allah akıl verse de bir hafta sonra teste başlamasam 🤲
Hızlı insanları severim yormuyolar bak seni görünce testi cıkarıp veriyolar hahahhaha🤣🤣🤣🤣

Hızlı insanları severim yormuyolar bak seni görünce testi cıkarıp veriyolar hahahhaha🤣🤣🤣🤣
En son birine; abla hepsini al kurtul diye eğleneceğine Allahım şu ablaya bi bebe verde kurtulalım demeni beklerdim hiç yakıştıramadım diyerek üste çıktım 🤣

Son düzenleme:
En son birine; abla hepsini al kurtul diye eğleneceğine Allahım şu ablaya bi bebe verde kurtulalım demeni beklerdim hiç yakıştıramadım diyerek üste çıktım 🤣
Ee kiminim parası kiminim hayır duası diye boşuna dememişler 😅😅😅😅 o zaman sana bi soru sorayım iğnemin 8. Günü doldu ne zaman test yapıyım 😅😅😅

Arkadaşlar birşey danışacağım çatlamdan sonra 14 günüm 11 Mayıs / ama döngüm 13 Mayıs ne zaman adet olmalıyım genelde 14 gün sonra oluyordum ama kimyasaldan sonra değişti geçen ay 17 gün sonra olmuştum yumurtlamadan şimdi nezaman test yapmak lazım 🥹

Kaçıncıyı deniyorsun peki sen baya tecrübelisin. Benim klomenden umudum yok bide 2 bucuk yıl oldu eski heyecanımı da kaybettim.
Benim ilk tedavimdi asilamada vurulmustum iki aşılama denedim ikincidi tuttu oğlum 2 buçuk yasinda şimdi ikinci için uğraşıyorum bende bir buçuk yıldır ikinciyi deniyorum ilk cocugumda 2 buçuk yıl sonra olmuştu pcos var bende

Beni de ekler misiniz kızlar?
SAT 13.04
BAT 13.05
Bugün erken gebelik testi yaptım adetime 6 gün vardı ve sonuç böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_1956.jpeg
    IMG_1956.jpeg
    94,8 KB · Görüntüleme: 28
En az 11 gün önce yapma benim ilk ignede 10.cu gün ikincide 11 ci günde atıldı vücuttan iğnenin etkisi

Benim ilk tedavimdi asilamada vurulmustum iki aşılama denedim ikincidi tuttu oğlum 2 buçuk yasinda şimdi ikinci için uğraşıyorum bende bir buçuk yıldır ikinciyi deniyorum ilk cocugumda 2 buçuk yıl sonra olmuştu pcos var bende
Benim de öyle bi oğlum var 3 bucuk yaşında Allah uzun ömürler versin evlatlarımıza önce onların sağlıkları🙏 ben tek çocuğum, ben gibi olmasın diye 10 aylıktan beri deniyoruz. 2 bucuk yılı devirmişim tek başına büyümesin dedim ama gözümün önünde tek başına büyüyor 😌. Şimdi bir daha aşılama olacak mısın peki? Benim uzun bi süre ovü takibiyle geçti her ay git gel aynı tas aynı hamam. Sonra şehir hastanesine gittim. Hsg cihazı yokmuş döndüm özele yeniden. Farklı bi dr buldum tavsiye üzerine. Bu sürede incir havuç kürleri bele yakılar kupalar gırla gitti 😔. Bu doktorumda hsg istedi cekildim sağ tüpte tıkanıklık varmış açtı. Hemen o ay yine adet olunca klomen verdi. Ee buralarda okuyup öğreniyoruz klomenden fazla memnun kalan yok. 29 nisanda iğnemi vuruldum. Öyle değerlendir böyle değerlendir. Artık içten içe görev gibi geliyo ki eşimi çok seviyorum ama vicdan azabı duyuyorum bazen böyle görev gibi hissettiğim için. Bi yandan salıyorum bi yandan acele ediyorum oğlum cok arkadaş canlısı arkadaşlarımın çocuklarını görünce hemen sarılıp kaydeşim deyince içim eriyip gidiyo hiçbir sağlık sorunu yok hayırlısı mı değil diyorum. Herşeyi düşünüyorum böyle yalnız kalınca. Evlatlarımızın yüzü suyu hürmetine bi kardeş nasip etsin inşallah tez zamanda

X