Merhabaa😊 panik atakla nasıl başa çıkıyosunuz?

benim 13 yıl önce teshis konuldu 6 7 yaslarında basladığını fark ettım ailevi sorunlardan yanı bu gune kadar neler yasadım neler hissettim çok zor Allah kimseye vermesın bunun sebepsız oldugunu gececegını birsey olmadıgını beynıne inandırmak cok zor hemen aklıma kötü şeyler gelır yanı herkes hakkında bile kötü senaryo düşünür üzülüürüm kendı kendımı üzerim kendımle alakalı çarpıntım oldugu zaman kalp krizi gecırıyorum diye korkar bide ustune atakları ben çağırırım snrası ver elini acil doktor görünce rahatlardım eskıden cok gıderdım hastalık hastasıydım şuan hamdolsun Rabbıme daha iyyim çarpıntım var ataklarım var holter taktılar psıkolojık dendı 1 kere ücretli psikologa gttm sürekli de gidemıyorsun maddıyattan dolayı snra doktorun dedıgını yaptım mutlu olmaya calıstım ama oda zor senın ne yasadgını anlamayan ınsanlarla dolu isen cevren tek basına kalıyorsun bu hastalıgı yasayanlar gercekre tek basına yasayıp tek basına iyileşiyor kendı kendımıze ilaç olmamız lazım Rabbım beterınden korusun olumlamalar dınlıyor okuyorum kıtap okuyorum sahıle gıtmek cok iyi gelıyor hepimize gecmıs olsun

X