Doğuma Hazırlık Minik oğluma isim yok:(

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Ihlamur_sokak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2017
332
479
37
Merhaba güzel insanlar,
Hamilelik psikolojisi mi yoksa panik mi bilmiyorum ama, erken dogum riksi var ve hala oğlum için isim secemedik... uyu uyan, resmen bu sorun oldu, sizlere danismak istedim.
Belki sizlerden farklı oneriler gelir:KK51:
Biz Mahmudcan ve Âgah isimlerini düşndük. Onun haricinde pars, kuzey,güney, toprak, çınar gibi son dönemlerde cevremizde bolca tüketilen isimlerden uzak duruyoruz.
Sizin bildiginiz, duyup, ilginç ve hoş gelen isim var mı?
Teşekkür ederiz:emir_bebek:

Burak, Zafer, ..

Evet Mahmudcan ve Agah coooook eski duruyor . Isim cok onemli cocugun karakterini asiri agir ,yasli bir hale getirebilir bu isimler

Merhaba güzel insanlar,
Hamilelik psikolojisi mi yoksa panik mi bilmiyorum ama, erken dogum riksi var ve hala oğlum için isim secemedik... uyu uyan, resmen bu sorun oldu, sizlere danismak istedim.
Belki sizlerden farklı oneriler gelir:KK51:
Biz Mahmudcan ve Âgah isimlerini düşndük. Onun haricinde pars, kuzey,güney, toprak, çınar gibi son dönemlerde cevremizde bolca tüketilen isimlerden uzak duruyoruz.
Sizin bildiginiz, duyup, ilginç ve hoş gelen isim var mı?
Teşekkür ederiz:emir_bebek:
Mahmudcan çevremizde bolca tüketilen isimlerden değilmi sizce , oğlumun adı Enes bu arada fikir olsun

Lütfen iki ismi de eleyin. Söylenmesi zor mahmutcan diyecek,mahmutcan mı diyecekler hayati boyunca o d harfini düzeltmekle uğrasacak.
Agâh çok ağır bir isim,bebek Agâh düşünemedim.
Tabiki popüler isimleri beğenmeyebilirsiniz ama klasik her daim kullanılan çok güzel isimler de var.
Oğluma iki isim koyduk,ikisi de ne popüler ne de aşırı klasik,ortada ve söylenmesi kolay isimler.

Kizima cok sevdigim bir ismi koymustum.kismet olursa oglumun adi benim kendi soyadim olacak.
Secmek durumunda kalsaydim
Fatih,kerem,kadir,tuna falan olabilirdi.
Mahmudcan yapmayin lutfen..

Lütfen iki ismi de eleyin. Söylenmesi zor mahmutcan diyecek,mahmutcan mı diyecekler hayati boyunca o d harfini düzeltmekle uğrasacak.
Agâh çok ağır bir isim,bebek Agâh düşünemedim.
Tabiki popüler isimleri beğenmeyebilirsiniz ama klasik her daim kullanılan çok güzel isimler de var.
Oğluma iki isim koyduk,ikisi de ne popüler ne de aşırı klasik,ortada ve söylenmesi kolay isimler.
Ismi ne oglunuzun

Merhaba. Bebeginiz saglikla gelsin.Ama bu isimleri lutfen koymayin. Ozellikle Mahmudcan. Can ve Mahmud hiç uymamis. Filmlerdeki komik cocuk isimleri geldi aklima. Burda yazilan isimler cok guzel..Onlardan dusunun.Asaf,Kenan,Kerem,Mirza,Sinan,Buğra,Tarık...

Ben erkek olursa Kağan, Ayaz, isimlerini düşünüyorum. Ama mustafa, Ahmet. Hüseyin isimlerini de severim. Kadirhan adı da güzel geliyor kulağa.

Seçtiğiniz isimleri bende beğenmedim. Sonuna can, naz, nur eklenen isimleri hiç sevmem. Heleki erkekte büyüdüğünde çok kötü bence. Barış koyarım ben olsam. Ne güzel isim bayılırım oğlum olsa hiç düşünmem. Arda, oğuz, tolga, alper, yaman erkek için çok güzel isimler.

X