Doğuma Hazırlık Minik oğluma isim yok:(

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hepinize cok cok teşekkur ederim♡ kural ihlali aldığım için( sanirım hatali yere konu açtığım ıçin) cevap veremedim. Tek tek yeni mesajları okuyacağim☆

Seçtiğiniz isimleri bende beğenmedim. Sonuna can, naz, nur eklenen isimleri hiç sevmem. Heleki erkekte büyüdüğünde çok kötü bence. Barış koyarım ben olsam. Ne güzel isim bayılırım oğlum olsa hiç düşünmem. Arda, oğuz, tolga, alper, yaman erkek için çok güzel isimler.

Evet, aslında sonunda can olan isimler çok iyi olmuyor. Eşimle baştan başladık:)

Mahmudcan derken:sopa:cocugun hayatini mahvetmek istiyorsaniz koyun tabi :super:nolur sacmalamayin tamam yeni nesil isim koymayin istemiyorsaniz da o nedir ya mahmudcan diye arkadasim olsa valla dışlarım.

Tamam tamam :KK70: zaten bu kadar tepkiyi alacağını görünce insan yeltenemiyor öyle isimlere:) halbuki ne güzeldi:KK31: ama yok oğlumun ülke içerisinde baskıya alınmasına göz yummam:)) :KK73: teşekkürler

Merhaba. Bebeginiz saglikla gelsin.Ama bu isimleri lutfen koymayin. Ozellikle Mahmudcan. Can ve Mahmud hiç uymamis. Filmlerdeki komik cocuk isimleri geldi aklima. Burda yazilan isimler cok guzel..Onlardan dusunun.Asaf,Kenan,Kerem,Mirza,Sinan,Buğra,Tarık...[/QUOTE
:olamaz: gerçekten cok güldüm ben de, şimdi bakınca birden öyle geldi:)) tamam Mahmudcan kesin elendi zaten:duduk: Mirza ismi çok güzel onu listeye aldık:)

Çoook çook önem veriyoruz biz de Türkçe ve kuvvetli bir isim olmasına. Alp- alperen çok güzel isimler:KK200:
Coook onem veriyorsunuz da mi Mahmud dusundunuz peki? :)
Mahmud Ozturkce degil ve de b,c,d,g gibi haflerle biten kelime ya da isimler (Arapca ve Farscadan gecen) Turkce ses sistemine uymasi icin sert sessizlerle yazilir zaten. Mahmut'tur o yani.
Ayrica Mahmudcan kulaga hic hos gelmiyor ne yazik ki.

Alp
Demir
Uras guzel bence

Coook onem veriyorsunuz da mi Mahmud dusundunuz peki? :)
Mahmud Ozturkce degil ve de b,c,d,g gibi haflrflee Turkce ses sistemine uymasi icin sert sessizlerle yazilir zaten. Mahmut'tur o yani.
Ayrica Mahmudcan kulaga hic hos gelmiyor ne yazik ki.

Alp
Demir
Uras guzel bence

:KK48: Mahmudcan sevdası duygusal bir secimle baslamısti ama elendi:KK31:
Teşekkurler:anneadayı:

X