Ne doğru Ne yanliş bilemez oldum...

Yapmaliyim....

• Ankete Katılan
    20
bu şekilde hayat geçmez.eşiniz adam olmadıktan sonra etrafındaki kadınları tek tek uzaklaştırarak yola getiremeyecğinize göre eşinizi,evlilik danışmanına gitmeniz en mantıklısı,güveninizi kaybetmişsiniz.eşiniz de masum değil ama siz boşanmayı düşünmüyorsunuz,hocadan falan değil tabi uzmandan yardım alın.

Ewet ewlilik danismani iyi fikir aslinda. Esim kendine guvenmedigim icin bana ceza veriyor bi kac gundur. Beni umursamiyor, bu durum daha cok morelimi bozuyor. Tsk ederim danisman fikri icin

Hayatimdaki insanlara 2 sans vermenin herzaman dogru oldugunu dusunurum. O yuzden 2 bi sans verdim. Ewet beni aldatti, ama beni degil kendisini aldatti. Bi sans daha cikartdi karisisina eger o sansi da degerlendirip farkli diyaloglara girerlerse... artik beklemenin bi anlami olmaz olamaz...

Pekala, ileride tekrar aldatılır da delil bulamazsanız eğer bu yakaladığınız delilleri ama daha önce beni aldatmıştı diye ileri süremezsiniz. Bunun bilincinde olarak hareket edin. Umarım eşiniz sizi yanıltmaz.

Bazı adamlardan koca olmuyo maalesef. İşin kötü tarafıda bunların totolarını kaldıran kadınlar..yahu adam ADAM olsa,karısı varken elalemin karısına kızına göz koymaz bikere...ne bekliyolarsa

Aynen öyle, nasıl olsa karım görmezden geliyor deyip devam ediyorlar
Yıllar geçiyor adam aynı, olan kadına oluyor

kapalı kadınla aldatmak mı içim kalktı remen sokakta o...pu muamelesi gördüğüme mi yanayım sana mı yanayım ...? bir de oynaşıyor zillli burnu büyük miymiş burnun kırılsın yazsaydın tövbeeee

Sevgili konusaahibesi
1..goklerde ve y erde gaybi Allahtan cellecelaluhu baskasi bilemez soylediklerim cikiyor demeyin imninizi tehlikeye sokabilir
2..kahve fali vs bakmayin dedigi gibi cinleri tetikler ki soylediklerinin hepsi yalandir gaybi bilemezler biliir diyen Allah korusun dinden cikabilir
3..esiniz o canim yazdigi kadinla sizi aaldatmis gorunuyor ama kadina imani yok demeyin buda cok tehlikelidir tamam gunahtir.kadinnyaptigi kabul edilemez aama siz soylemeyin oyle imanla alakali seyler
4..esinizle konusun psikolojinizi bozmayin diyorsunuzya ben iyi bir es olmaya calisiyorum bu sizlik bir durum degilki erkek milleti en cok seveni bile guzel.bir kadin ggordugunde mel mel bakiyor bazen kadinin guzel olmasina bile gerek yok pis pis sevgili olma dialoglari

Ewet ewlilik danismani iyi fikir aslinda. Esim kendine guvenmedigim icin bana ceza veriyor bi kac gundur. Beni umursamiyor, bu durum daha cok morelimi bozuyor. Tsk ederim danisman fikri icin
Özür de dileseydin madem aldatıldığın için..Hem aldatılıyorsun,hem cezayı sen alıyorsun.Umursamaması gereken,ceza vermesi gereken kişi sen olmalıydın.Sen gözünle görsen de tepki göstereceğini sanmıyorum.Suçu karşı tarafa atmaya çalışıyorsun gibime geldi.Gerçekten öyle mi düşünüyorsun,öyle düşünmek mi istiyorsun?

hocalara gideceğiniz yerde boşanma davalarını araştırın öğrenin adamdan en kısa sürede en az zararla nasıl kurtulurum diye

Demek cezalandırılıyorsunuz he?
Pazartesi sendromu mu yoksa şaka mı bilemedim.
Niye inatla boşanmıyorsunuz çok merak ettim.
Maddi durumunuz yoksa anlayabilirim inanın...

Allah YARDIMCINIZ olsun zor bi durum boşanmak öyle ha deyince olmuyor tabi size bosanin demek benim haddime de degil zaten. Ama Eşiniz tam hinoglu hin emin olun şeytanın ta kendisi suçlu olduğu halde elinizde delil olduğu halde size kendinizi hatalı görmeye ikna etmiş sizde cabuk pes etmissiniz umarım deliller hala elinizdedir bu konuyu gündeme alin ve baskın çıkmasına izin vermeyin lütfen ve su herkes ikinci şansı hakeder cümlesine şiddetle karşıyım maalesef yok öyle bisey hic bi erkek bunu sans olarak görmez fırsat olarak görür boşanıp bosanmamak sizin bileceginjz is ama su kusurlu olma kısmını esinizde bırakın o hatalı o siz değil ipleri alin elinize baskın olun bi daha olursa hissedersem dahi BOSARİM deyin net olun tehdit edin madem bu yol girdinkz onun götü korksun siz ezilmeyin inanın bana o hic değişmeyecek

Fallarin bi yuvayi nasil yiktigini izliyecegiz galiba..hem Allaha yalvariyorsun yardim et diye hemde fala yaklasmayin dedigi uyarinin merkezindesiniz.siz kendi elinizle mutsuzluga davetiye cilariyosunuz gelecegi Allah bilir.sizin yapmaniz gereken su sorunlar gormemezlikten gelerek cozulmez bunumu istiyosunuz esiniz sizin haberinizin olmadigi sandigi gezintilere cikacak guya haberiniz
yokya sonra da pisman olacak size karicigim
diye sarilacak cok beklersiniz.esinizi karsiniza
alip konusacaksiniz senin hayatinin kadini helalin benim diye..

yahu ne musallatı ne saçmalıyorsunuz. Adam sizi aldatıyor evli kadınlarla. Siz hala eşime güvenim yok çünkü bana musallat oldular diyosunuz.
Bacım senin kocana kadınlar musallat olmuş. Sen de suçüstünü de yapmışsın bir güzel. Ama yakıp yıkıp bu evliliği bitiremediğin için susmayı ve için için mahvolmayı tuhaf zannediyorsun.

karşıma çıkar diye dua ediyorsun da karşına çıktığı zaman bir şey yapmamışsın ki..
şu hocanın musallat olmuş dediklerini niye yazdınız anlamadım.. olayla ne ilgisi var..
Arkdaş iş yerinde sürekli eşim ne yapıyor, acaba yan dükkan komşusuyla beni aldatıyor mu diye düşünüyormuş ya. O yüzden bende gariplik var diye düşünmüş ve hocaya gitmiş......

lanet olsun böyle insanlara ya gurursuz herif sana bunu nasıl yapar ya düzelmiyorsa hiç çekme sonra gece gündüz devam etsin macerasına ancak doyar.

sizi kırmak istemem ama bence siz sesinizi çıkarmayın ve bu işlerin peşini bırakın görmek için çabalamayın çnkü görsenizde bir şey değişmeyecek daha çok üzüleceksiniz daha çok paranoya yapacaksınız daha fazla eşinizin üzerine gidip iyice soğutacaksınız. doğrusu bu değil fakat sizin karakterinizde bir insan için kendi sağlığınız için bunu öneriyorum yanlış anlamayın lütfen. bakın her insanın yaşantısı ve olaylara bakış açısı tepkisi farklı eşiniz sizi alenen aldatmış yakalamışsınız ama birsey yapmamışsınız. şimdi eşiniz sadece daha dikkatli olmaya çalışıyor yine yapacağını yapıyor. yakalasanız dahi ayrılmayacaksınız bu ortada çünkü yapsaydınız başında yapardınız. verdiğiniz küçük tepki eşiniz gibi adamları yıldırmaz aksine o artık sizin buna ragmen onu bırakmayacagınıza emin. madem öyle eziyet etmeyin kendinize bakmayın görmeyin duymayın. sonuçta hem gururunuzu hem sağlığınızı kaybetmişsiniz. bir daha yakalarsanız olmayan huzurunuzu da kaybedersiniz olacağı bu madem sineye çekeceksiniz aranmayın. çünkü ben çok insna gördüm çocugum diyen ne yaparım diyen onlardansınız belliki hic degilse kurcalamayın. hem bagırıp çağırıp hem o evde oturmak kocanızın sizi iyce hiçe saymasından başka birseye yaramz

falcıyla medyumla uğraşacağına gözünü açta kendine gel. senin kocan her önüne gelen kadına sarkan, herkese iltifatlar yağdırıp oynaşan bir herif. hangi yuvayı kurtarıyorsun sorması ayıp? yoldan geçen kadına bile yanaşacak nerdeyse. kusura bakma.. bazen gerçekleri göremez insan.

Sizde onlardansınız
Hani şu iş uğruna önce ihmal eden sonra ihmal edilen..
Ne demek 10 kadar çalışmak? Kim için? Ne için?
Borç ,kredi, ev hangisi ...
Giden zamanlarınız geri geliyor mu?
Çocuğunuzun bu zamanlarını daha yaşayabilecek misiniz?
Eşinizin bu boşluklarını nasıl dolduracaksınız ?( ki yaptığınız asla tasvip etmiyorum,burnundan getirmişsin zaten)
Medyumlar,hocalar,bilmem neler
Önce bi evinde zaman geçirsen, çocuğunla eşinle. Bi kendi başınıza kalsan. O zaman bu düşündüklerini düşün, kafandakileri kur. Artıları eksileri yaz. Zaman ver kendine eşine bak bakalım değişiyor mu bazı şeyler.
Kahve falını asla ve asla onaylamıyorum kimse yararını görmedi ki siz göresiniz...

Demek cezalandırılıyorsunuz he?
Pazartesi sendromu mu yoksa şaka mı bilemedim.
Niye inatla boşanmıyorsunuz çok merak ettim.
Maddi durumunuz yoksa anlayabilirim inanın...

Maddi durumum yok şuanda, çalışıyorum ewet ama, nakit sıkıntılarım var kart borçları v.s.
zamanı var elbet bazı şeylerin gözümü karartamadım. ilişkilerde birşeyler bittiğinde farklı kapılara koşacağına inandım hep. eşiminde bizim tarafımızda bişeyleri bitirdiğini değilde sadece boş zaman geçirmek için konuşmaları yaptığını gösterdiği için şans verdim. Şuanda çok relax işinden ewine, ewinden işine moduyla çalışıyor. Ama şüphelerim kuşklarım beni bitiriyor işte. insan şüpheyle ne kadar yaşayabilir ki... zamanı var sadece o zamanı bekliyorum. birşeyleri bitirmek kolaydır elbet. zor olan onu tutmayı başarabiliyor musun? başaramıyorsan zaten senin değildir. Eğer öyle birşey olmuş olsaydı bir dakika bile düşünmeden boşanmıştım. Tekrar güvenmek zor tabı...

X