Erkek İnfertilitesi Nedensiz Azosperm

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sperm çıkışı oluyor mu peki canim
Kizlarrrr eşimin test sonucu çıktı 4 adet haraketsiz sperm çıkti haraketli de bekliyoruz 2.3 gün verdiklerimizde darısı hepinize asla umudunuzu kaybetmeyin önce rabbim sonra celalettin hocam elhamdülillah 🤲🏻😢 sabahtan beri hem ağlayıp hem gülüyoruz çok şükür 🤲🏻

Resim Atacam ama yapamadım 0 hücre ve doğal yolla sperm çıkışı.asla çocuğun olmaz diyenler umutları sondurenleri Allah'a havale ediyorum.

Kizlarrrr eşimin test sonucu çıktı 4 adet haraketsiz sperm çıkti haraketli de bekliyoruz 2.3 gün verdiklerimizde darısı hepinize asla umudunuzu kaybetmeyin önce rabbim sonra celalettin hocam elhamdülillah 🤲🏻😢 sabahtan beri hem ağlayıp hem gülüyoruz çok şükür 🤲🏻
Harikaaaa😍 gözünüz aydın cok sevindim 🙏🏻

Resim Atacam ama yapamadım 0 hücre ve doğal yolla sperm çıkışı.asla çocuğun olmaz diyenler umutları sondurenleri Allah'a havale ediyorum.
E0AD9792-5855-4266-BFCA-FCDFC18972F1.jpeg
Buradan yapabilirsin:)

Hadi yaa nasıl yapacam internet denmi gireyim?

Bugün çıktı 2 sonucumuzda elhamdülillah 10 haraketsiz 1 adet haraketli spermmimiz oldu elhamdülillah 🤲🏻😍

Allah'ım çok büyük 🤲🏻 olmaz diyenler utansin🤲🏻😍😊
Evet canım dene istersen.
Cooook guzel bir haber 🥳🥳🥳
Allah’ım bizede nasip eder inşallah.
Sıra tüp bebege gecmekte 💕

Evet canım dene istersen.
Cooook guzel bir haber 🥳🥳🥳
Allah’ım bizede nasip eder inşallah.
Sıra tüp bebege gecmekte 💕
Başlayacağız vakit kaybetmekte canim.
Amin darısı tüm azo sperm hastaların ve evlat hasreti ile yanların başına.hem biz diyorduk dariisi başımıza diye sıra bize gelmiş bile🤲🏻😊😍

Başlayacağız vakit kaybetmekte canim.
Amin darısı tüm azo sperm hastaların ve evlat hasreti ile yanların başına.hem biz diyorduk dariisi başımıza diye sıra bize gelmiş bile🤲🏻😊😍
Ne guzel yaaa💕 aminnn insalllah.

X