Nisan ve Mayısta tüp bebek yaptıracaklar listemizi yapalım:))

merhabalar bende mayısta başladım tedaviye ama tam yumurta toplanacağı zamanda dr tedaviyi iptal etti çünkü yumurta sayısı yetersizmiş 3 yumurta oluşmuş haziranda başka ilaçlarla devam edelim dedi böyle birşey yaşayan varmı aranızda bilgilendirirseniz sevinirim

merhabalar bende mayısta başladım tedaviye ama tam yumurta toplanacağı zamanda dr tedaviyi iptal etti çünkü yumurta sayısı yetersizmiş 3 yumurta oluşmuş haziranda başka ilaçlarla devam edelim dedi böyle birşey yaşayan varmı aranızda bilgilendirirseniz sevinirim

hayırlısı olsun canım hakkında bende ilk denemede tek yumurtam olmuştu benimde sonradan tutmadı zaten bence hiç başlamaması daha iyi olmuş bende 3 ay sonra 2. denemede 20 tane yumurtam oldu özelden ilaç adlarınıda veririm sana istersen bilgi anlamında şimdide 10 aylık bi oğlum var çok şükür Allah olmayan herkese nasip etsin aminnnn

amin canım geç olsunda güç olmasın hayırlısı bakalım evet ilaç isimlerini verirsen sevinirim inşallah oğlunla sağlıklı mutlu bir hayat geçirirsin

amin canım geç olsunda güç olmasın hayırlısı bakalım evet ilaç isimlerini verirsen sevinirim inşallah oğlunla sağlıklı mutlu bir hayat geçirirsin

ilaç isimlerini senin kullandıklarını yaz canım bana özelden bende yazıyım sana burdan yazmıyalım ilaç isimlerini

Gizemcigim cok sagol canim, biraz gec vecap yaziyorum kusura bakma.
Bu ikinci denemem..ilk deneme disgebelikle sonuclandi, tüplerimi tikadilar ve bu sefer dondurulmus yumurta transferi yapildi. Sali günü yapildi transfer, beklemekteyiz, INSALLAH tutar.

Allah herkese hayirli bebishler versin.

arkadaşlar benim ilk denememdi tuttu ama huzursuzum ilk tahlili cumartesi yaptırdım 308 çıkdı ikinci pazartesi 533 çıkdı ama dıktor 600 bekliyordum dedi tedirgin oldum kendi dokrorum gayet iyi dedi bugün tekrar yaptırdım 1571 çıkdı bunuda 2000lerde bekliyordum dedi yine beni tedirgin etti kendi doktorumada ulaşamadım lütfen beni bilgilendirin çok korkdum hangisine inanıyım doktorların

selam arkadaşlar bizde tedaviye başladık.31 mayısta histeroskopi yapılacak daha önce yaptıran varsa bilgi verebilirmi.ben çok endişeliyim ve sanırım biraz da korkuyorum.

arkadaşlar benim ilk denememdi tuttu ama huzursuzum ilk tahlili cumartesi yaptırdım 308 çıkdı ikinci pazartesi 533 çıkdı ama dıktor 600 bekliyordum dedi tedirgin oldum kendi dokrorum gayet iyi dedi bugün tekrar yaptırdım 1571 çıkdı bunuda 2000lerde bekliyordum dedi yine beni tedirgin etti kendi doktorumada ulaşamadım lütfen beni bilgilendirin çok korkdum hangisine inanıyım doktorların

kusura bakma ama o doktor geri zekalımıymış 2000 değerle nasıl hamile olunmuyo yaaa millet 50.0 çıkınca havalara uçuyo

kusura bakma ama o doktor geri zekalımıymış 2000 değerle nasıl hamile olunmuyo yaaa millet 50.0 çıkınca havalara uçuyo

bende zeynebe katılıyorum o doktor ne acayip bidoktor ya cins mi ne bi kere öle olsa bile bu şekilde mi sölenir ki öle değil mis gibi hamilesin cnm tadını çıkar gözün aydın

X