Nisan ve Mayısta tüp bebek yaptıracaklar listemizi yapalım:))

wintersun

Guru
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
6.673
3.771
41
arkadaşlar topiğe şubat ve mart ayında tüp yaptıracaklarla başladık buradan da devam ediyoruz listemizi de taşıyalım:))

uğurlu liste devam ediyorrrr:lepi:

:nazar:HAYDı BAKALIMMMMMM BıSMıLLAH LA BAŞLAYALIMMM:enbuyukkk::nazar:

isim............................deneme saysısı.............Hastane Adı...........................Durum.......................................Test Tarihi

1-wintersun............................1..........................Acıbadem..........................sonuç bekleniyor............................26 martBıR GÜN MUTLAKA:KK43:((

2-narnisan................................1............................beylikdüzü medicana...........................yumoş büyütüyorr.....................

3-ilyada79................................1....................smyrna tüp bebek.....................sonuç bekleniyoruz...........................8 mart HAMıŞŞŞŞ

4-angelofsky....................................................1.............................bahceci kliniği..................................dondurulmuşlarla denenecek 28martta...........HAMıŞŞŞŞ

5-haziran15...........................4..........................Gürgan klinik................................25 şubat yumoşlar toplanacak............

6-neseyurttas...............................1.............................bornova sifa.....................................sonuç bekleniyor.....................22 mart.
BıR GÜN MUTLAKA

7-bafo..................................1............................Amerikan has......................sonuç bekliyor................................24 şubat--HAMıŞŞŞ
.
8-gelbebek26............................1.......................smryna.................................sonuç bekliyor ...............10 nisan

9-bungee................................3..............................yurtdısı.............................adet bekleniyor-dondurulmuşlarla denenecek

10-essema.................................1......................international hospital................................sonuç bekliyoruzzz...............................25 mart
[/COLOR]HAMıŞŞŞŞŞ

11-nikahsekeri................................5...........................ankara anatolia....................yumoş büyütüyorr.....................

12-tok..............................................3..............................gürgan klinik...................................beklemedeyiz.............................

13-mavielle..............................3...............................izmir şifa hast...........................sonuç bekliyoruzzz..............................23 mart.....
BıR GÜN MUTLAKA
14-Haymatlos...........................2.........................Alman Hastanesi..........................Dondurulmuş tedavisinde..........29 mart
HAMıŞŞŞŞŞ

15-yeshill_yansima.............................1.............................brüksel tüp bebek m........................sonuç bekliyoruzz......................23 mart....HAMıŞŞŞŞŞŞŞ

16-tupus07..........................................1..................................antalya tüp bebek...................sonuç bekliyoruzz.....................15 mart.....HAMıŞŞŞŞ

17-..elchin...................................1........................................anatolia...................................sonuç bekliyoruz.................26 mart.BıR GÜN MUTLAKA

18-~silam~....................................8........................................Almanya.......................................sonuç bekliyoruz.....................29mart

19-UMUTL.....................................1............................ ............ıRENBE...............................................REGL BEKLEN.....................................?

20-melony.............................1.........................................antalya tüp bebek............................sonuç bekliyoruz .............3 nisan

21-erglkly.............................1.......................................ankara anatolia.........................lucrin kullanıyor....................

22-cokolino...........................1............................................yurtdısı...............................................sonuç bekleniyor.....................................HAMıŞŞŞŞ

23-pharmacea................................1..................................................................sonuç bekleniyor.....................................14 mart

24-anastasya3355........................1........................................anatolia.........................lucrin kullanıyor...............................

25-yojimbo......................................1..........................................brüksel tüp bebek...................................8 martta lucrin başlayacak............

26-zubeyde24............................1.........................bahceci kliniği.......................18mart lucrinle başlayacak...................

27-nur3881................................................1............................................sevgi hastanesi................................yumoş büyütüyor............

28-cannur82.............................................2.................................................medikal park.....................................adet bekleniyor.............................

29-pelly1................................2.......................................amerikan hastanesi...................................................sonuç bekleniyor...........................26 martHAMıŞŞŞŞŞŞ

30-otk500..............................1.............................Anatolia.............................sonuç bekliyor........................9 nisan

31-pretty53..................................................memorial........................................sonuç bekliyor......................12 nisan

32-nilnil.....................................................................................................................sonuç bekliyorHAMıŞŞŞŞŞ

33-aysun5538.................................................1...............................................................yumoş büyütüyor

34-angell80..............................2..............................ege üniversitesi....................................dondurulmuşlarla denenecek

35-sirinbabys.....................................2....................................anatolia................................................yumoş büyütüyor

36-evoevo........................................2...................................genart.............................lucrin kullanıyor............................

37-LıMBURG1985.............................2..................................YURTDIŞI.......................sonuç bekleniyor............................12 nisan

38-xbettyx...........................................4..............................................................adet bekleniyor........................

39-zulalcat..................................3............................................mayıs adetiyle başlayacak.................

40-panadol................................1...............................umut hast..................................adet bekleniyor.......................

41-angel_78..........................................3.................................................umut tüp m....................................sonuç bekleniyor
:emir_bebek::emir_bebek::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:HAMıŞLERıMıZ:emir_bebek::emir_bebek::CüvCüv::emir_bebek:

1-esrasebahattin......................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: Göztepe medikalparkıKıZ BEBEKKKKK

2-bafo..............:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

3- ilyada79......................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

4-tupus07........................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

5- mikemon...................................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:ıKıZ BEBEKKKKK

6-cokolino...........................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

7-yeshill_yansıma................................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

8-essema..................................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

9-pelly1.......................................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

10-nilnil..................................................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

11-haymatlos.................................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

12angelofsky......................................:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Son düzenleme:
canım benide eklermisin nisan sonu gbi inşallah başlıyorum tüpe baslamadan önce her hangi bir bitki içtinizmi

ben hiçbişey içmedim canım sadece ilaçlarla dewam ettim bu arada adet olmayı mı bekliyosun ve hangi hastanede yaptıracaksın

meraba wintersuncum, bu arada aklıma gelmişken canım adın ne wintersun yazmak biraz zor oluyoda.benim yumoşlar toplandı bugün ama hala az az kanamam var normalmi

meraba wintersuncum, bu arada aklıma gelmişken canım adın ne wintersun yazmak biraz zor oluyoda.benim yumoşlar toplandı bugün ama hala az az kanamam var normalmi

mrh nur merak etme hafif kanama oluyo bendede olmuştu kaç tane yumurta toplandı

oh ya nihayet kıslarrr nerdesinizzz:))) bekle bekle bittim walla:))
ismim irem canım ben bi ara sölemiştim ama gözden kaçmış demekki irem gibi kısa bi isim varken wintersun hakkaten uzun yanii
hadi bakalım burası da bol hamiş dolsun evo sende hoşgeldin canımmm

nur ilk gün kanama olabiliyor canım sonuçta tahriş oluyor merak etme ama artarsa da doktorunu ara mutlaka

iremcim yeni okudum bana yazdığını teşekkür ederim canım darısı başına
bak sende bekleme çok erteleme..bak dondurulmuş falan moralim bozulmuştu bayağı biliyorsun tam taze taze :) transfer olacakken dondurulmuş denince..ama olacaksa böylede oluyor..nasılsa sende de çok emb. var ..şu şanslı listen varken erteleme derim ben.....:)))

merhaba hanimlar bende varim:))
29martta 6.gun transferiyle 2embriyom konuldu dr 14gun sonra gel dedi 12nisan test gunum ama bakiyorumda daha erken yaptiracaklar var ben en erken ne zaman gitsem acaba?ALLAHim emeklerimizi bosa cikarmasin ve hepimizin yuzunu guldursun insallah

merhaba hanimlar bende varim:))
29martta 6.gun transferiyle 2embriyom konuldu dr 14gun sonra gel dedi 12nisan test gunum ama bakiyorumda daha erken yaptiracaklar var ben en erken ne zaman gitsem acaba?ALLAHim emeklerimizi bosa cikarmasin ve hepimizin yuzunu guldursun insallah

aynı gün tarnsfer olmuşuz..ama benim dondurulmuş 5.gün embr, 2 tane kondu ben sabırsız dayanamadım bugün kan testi verdim..39.05.pozitif..ama daha çok erken ..daha çok stres..istersen bekle...hayırlı sonuçlar....:nazar:

Selam arkadaşlar ben de nisan adetimle başlamayı düşünüyorum bu benim 4. deneme olacak inş. son olur madem uğurlu bir liste beni de ekler misiniz :kedi:

bende mayis adetimde basliycam Allah izin verirse benide ekleyin 3.deneme olucak 2.dondurulmuslarla oldu negatifti insallah bu sefer olucak inaniyorum

gelbebek
çook güzel yazmışsın diğer topicte şimdi gördüm çook güldüm ..evet ya ben onları uçağa bindircem vuvv diye... gitmesinler :)))
bak senin sonucu alıncada inşallah böyle güzel kaynatıcaz burada inşallah...

ben hiçbişey içmedim canım sadece ilaçlarla dewam ettim bu arada adet olmayı mı bekliyosun ve hangi hastanede yaptıracaksın

canım slm nisan sonu gıbı adet olacagım ist. umut hastanesinde sen nerde yaptırdın ama heycan var bakalım artık ne yapılır onun araştırmasına girdim

aynı gün tarnsfer olmuşuz..ama benim dondurulmuş 5.gün embr, 2 tane kondu ben sabırsız dayanamadım bugün kan testi verdim..39.05.pozitif..ama daha çok erken ..daha çok stres..istersen bekle...hayırlı sonuçlar....:nazar:

ayyyy ne güzel benimde 31 mart transferim 5. gün embriyosu blast embriyo çok iyi demişklerdii ama tek kondu malesef yasadan dolayı acaba senin ikiz mi ondan mı çabuk çıktı bende pazartesi yaptırsam mı acaba kan testi

X