Aşılama Ocak 2022 asi yaptiranlar nerelerde bekliyoruz birbirimize yardimci olalim 😊

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet psikolojik olarak çok yapratiyo 10 gün gül bebek gibi bakıyoruz kndimize bebek kesin olacak gibi düşünüp kendimizi ona göre motive ediyoruz ve sonra negatifi görünce yikiliyorz
Aynen öyle bide aşılama normal iliski gibi aslinda tutarsa mucize ilaclar zaten duygusal anlamda çok etkiliyor bide ben ilaç içmekten nefret eden biriyim 😅 sabır biraz her güzel şeyin bi zorluğu var işte isyan etmek yok umutsuzluk yok 🙏🏼

Aynen öyle bide aşılama normal iliski gibi aslinda tutarsa mucize ilaclar zaten duygusal anlamda çok etkiliyor bide ben ilaç içmekten nefret eden biriyim 😅 sabır biraz her güzel şeyin bi zorluğu var işte isyan etmek yok umutsuzluk yok 🙏🏼
Aynen ama bazen ne umut kaliyo ne istek çünkü çok yoruldum çok zor bı imtihan

Aynen ama bazen ne umut kaliyo ne istek çünkü çok yoruldum çok zor bı imtihan
Kesinlikle çok zor ben ama bazen diyorum ki gecikiyosa vardir bi hayır Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin görüyoruz neler var Allah korusun..
bazende isyan gibi mi bilmiyorum ama Çocukları olanlar bakmıyorlar sokaklara birakiyorlar bunlar varken bize neden nasip etmiyo… onda da vardır bi hayır ☺️ Rabbim daha büyük imtihanlarla sınamasın 🙏🏼

Su8386 Su8386 yok kız😅 Arkadaşın tedavisi tüp bebeğe yönelik olunca bizden daha fazla yumurtası olmuştur ihtimal cok daha fazla ama 2den fazla gebeligi doktorlar da istemiyor. Ben de öyle bir durum yok bildiğim kadarıyla ama allahin takdiri ilahisi😅

Umutsuzluğun ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Sadece bekle Hatice. Gün gelecek sen de mucizeni kucağına alacaksın inşallah
Bitane kayıptan sonra tekrar birdaha olmaması o kadar çok can yakiyoki bazen diyorum ki belki Allah bikere bana o fırsatı verdi ama ben koruyamadim covid oldum kaybettim belki bidaha vermicek onu düşünüp bazen cildirasim geliyo hayatla bütün bağlarım kopsun istiyorum falan rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲

Kesinlikle çok zor ben ama bazen diyorum ki gecikiyosa vardir bi hayır Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin görüyoruz neler var Allah korusun..
bazende isyan gibi mi bilmiyorum ama Çocukları olanlar bakmıyorlar sokaklara birakiyorlar bunlar varken bize neden nasip etmiyo… onda da vardır bi hayır ☺️ Rabbim daha büyük imtihanlarla sınamasın 🙏🏼
Hayatta en çok istediğim şey evlat sahibi olmak belki de evlilik sebebim hep yegenlerimde tattım bu duyguyu o kadarı bile o kadar guzelken kendi evladın kim bilir ne kadar güzeldir diye düşünmek kafayı yedircek bNa. Rabbim hayırlısını versin bizimde imtihanimiz kısa olsun inşallah

Benimde negatif maalesef kızlar hormonlardan dolayı silik cizgi çıkmış testim hayırlısı bundan sonra tüp bebek biraz ara vericem tabi.. ama üzüldüm ya bu sefer sanki olmuş gibi his vardı icimde degerimde 2,60 çıktı heyecanlandım 😢 umarım tüp bebekte olur Rabbim evlat nasip eder inşallah ..

Hadi hayırlı sonuçlar inşallah 🤲
Benimde kanamam başladı daha 5 günüm vardı boşuna kan vermeye gitmesem diye düşünüyorum
Kanaman başladıysa boşuna gitme hiç benimde geçen sefer öyle olmustu kan testi yaptırmadım

Benimde negatif maalesef kızlar hormonlardan dolayı silik cizgi çıkmış testim hayırlısı bundan sonra tüp bebek biraz ara vericem tabi.. ama üzüldüm ya bu sefer sanki olmuş gibi his vardı icimde degerimde 2,60 çıktı heyecanlandım 😢 umarım tüp bebekte olur Rabbim evlat nasip eder inşallah ..
Peki tekrar kan ver demediler mi iki gün sonra hemen negatif mi dediler

Yükselmez mi daha sonra tekrar baktırdin mi?

X