Doğuma Hazırlık Oğluma isim arıyorumm yardım !!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar ben Yusuf ismini çok seviyorum.Eşimle karar verdik Yusuf koyacaktık taaa ki 2 gün öncesine kadar.Eşim şimdi babalarımızın adını koyalım diyor.Ömer Orhan olsun adı diyor.Sizce Ömer Orhan nasıl bir kombinasyon ? Güzel mi dersiniz ?

güzel bence...bizim babalarımızın ismi mehmet ikisininde...bizde 1 ismini mehmet koyacağız ikisininde ismi farklı olsaydı bende eşin gibi düşünürdüm :)

Henüz bebek çalışmaları içinde olmamıza rğmen taaa nişanlıyken den belli eğer oğlumuz olursa ismi Kubilay

merhabalar; hayırlı olur inşallah bebişin. ben de 6 aylı hamişim. egehan olarak düşünüyoruz daha karar aşamasında. gerçekten çok zor ömür boyu taşıyabileceği bir isim bulmak.

ege - alper - deniz - efe - alperen - tuğra beğendiğim isimler arasında....

kızlar hepimize allah sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin, bizde emirhan, ayaz, aybars, doğubey ve doruk düşünüyoruz :)

Sina (E) : İlaç yapılan bitki
HAKTAN: (Tür.) Er. - Allah'tan gelen, Allah'ın verdiği.
YEKTA anlamı tek, bir demek
Çağan : Mutlu Gün Bayram Günü
Berter : ÜSTÜN VE DEĞERLİ KİŞİLİK
TAHA: - Kur'an-ı Kerim'in 20. suresi. - Hz. Ömer'e müslüman olmadan önce okunan ilk sure. Hz. Ömer bu sureden etkilenmiş ve müslüman olmuştur.
TALHA: 1. Zamk ağacı. 2. Talha b. Ubeydullah. İslam dinini kabul eden ilk 10 kişiden biri, cennetle müjdelenmiştir.
batın:Allahın isimlerinden biri anlamıda gizli olan
efnan:cenetteki tüm güzellikler

keske herkes istedini koyabilse hala onun bunun parmagı olan kişi cok bu isim sevdasında anlamıorum yaaa :KK52:

çağan ve kayra isimleri hoşuma gidiyor ama siz ne dersiniz bilmiyorum...allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin :KK34:

ben de 30 haftalık hamileyim hala isim konuusnda netleşemedik.Sizce aşağıdakilerden hangisi kızlar?
celal yiğit
celal mert
celal yağız
celal utku
celal göktuğ

Kağan Çağdaş Yiğit isimleri güzel

Özellikle Kağan olacaksa mesela Bilge Kağan, Bumin Kağan falan hoşuma gidiyor Göktürk isimlerini severim

Son düzenleme:
Kızlar 5 aylık hamileyim şu ana kadar içime sinen tek isim Bertuğ oldu.. Kıvanç ve Erdem isimlerini de düşündük ama isim koymak gerçekten zor şeymiş bi türlü tam karar veremiyoruz.. Bertuğ ismine ne diyorsunuz ayrıca farklı isimleri de bekliyorum sizden.. :KK49:

merhaba
2 yıl önce konu açmışınız o zaman ben hamile bile değilmişim :KK70: size önerdiğim isimlerden biri benim oğlumun adı oldu :KK70: Adem BUĞRA
o şimdi 14 aylık. sizin oğluş da heralde 18 aylık oldu.
Peki ya siz oğlunuzun adını ne koydunuz ?

merhaba
2 yıl önce konu açmışınız o zaman ben hamile bile değilmişim :KK70: size önerdiğim isimlerden biri benim oğlumun adı oldu :KK70: Adem BUĞRA

merhaba
Size 9 yıl sonra cevap veriyim😂 O mesajı yazarken ilk oğluma isim arıyormuşum ama yazdığım isimler olmadı😃 Büyük oğlum Asil 11 yaşında şimdi, o zaman sizinki de öyle dimi:) küçük oğlumun adı da Uras. Sağlıklı ömrü olsun çocuklarımızın. Mesajınızı okuyunca duygulandıım 18 aylık diye görünce🥹

X