Ön yargili olduğunuz burclar var mı? 😃

Bende tam tersi 😀 Oğlak burclarini son derece çıkarcı bulurum işine gelene kadar en iyi en güzel sözleri söyler, sonra bir bakmışsın yok olmuş. Akrep zaten yalan makinesi. Balık burcunu severim, çok merhametliler arada bir dengesizlikler tutuyor aynı terazi gibi ama ben çok severim

Oğlaklar çikarci olmaya cabaliyorlar bence ama asla başaramiyorlar :) bugüne kadar nerde maddi acidan yolunmuş insan gördüysem hep oğlak burcuydu. Annem ve eşim dahil. Ikiside maddi acidan aileleri tarafindan soğan gibi soyulmuş insanlar :) ayrica hepsi şamar oğlani. Bir burc bukadarmi itilip kakilir :)
Yalani bende güzel söylerim. Avukat olarak cok faydasini gördüm :)
Balik burcu merhametli ama hafif bir psikopatlik var bizde. Nedense en sevecen burc ama psikopata bağladiği zaman resmen şeytana dönüşüyor.
Filimlerde seri katil vs. cikinca hep derim kesin balik veya akrep burcudur diye.

Benim Güneş Koç,Jüpiter Koç, Şans noktası Koç karşıt burcum olduğu için sanırım hep Terazi erkekleri denk geliyor. Gerçekten kibar,beyefendi erkekler ama Koç kadının yanında yaşlanıyorlar😂
Ben koç akrep aslan erkeklerini seviyom. Flörtler hep öyleydi, halihazırda herifim de aslan evde hep bi entrika savaş beyin fırtınası egemenlik yarışı kdkdk

Ben koç akrep aslan erkeklerini seviyom. Flörtler hep öyleydi, halihazırda herifim de aslan evde hep bi entrika savaş beyin fırtınası egemenlik yarışı kdkdk
Maalesef benim de Mars akrep burcunda. Sevgili,flört olarak akrep de denk geliyor ama akılları fikirleri başka yerde olduğu için ortak noktayı bulamıyoruz😂😂

Oluyoruz evet. Sinirlenince hemen boynum kızarır, tepeme ateş çıkar, başım ağrır ama bizde akrepler gibi intikam alma olayı yoktur. 5,10 dakika sonra unutur kendi hayatımıza devam ederiz. Ben şimdiye kadar hiç aylarca sinsi,sinsi plan yapan,intikam alan koç görmedim ya biz direkt hayatımızdan çıkarırız 😂 Hatta bu konuyla ilgili bir bilimsel çalışma yapmışlardı. Seri katiller ağırlıklı olarak su grubundan çıkıyor. Manipülasyon,gözyaşını iyi kullanıyorlar. Koçlar genelde ani kavga eder. Allah özellikle koç burcu oğlu olanlara sabır versin😂 Koç kadını olarak koç erkeği çekilecek dert değil diyorum.

Bilimsel calişmayi okumadim ama balik (yükselenim akrep) burcu olarak benden iyi seri katil cikardi :)
Hepmizde var o psikopatlik. 3 yakin arkadaşim balik burcu. Gecende şarap eşliğinde Dahmer belgesini izledik. Kimseye bir zararimiz yok ama nedense çekiyor bizi :)

Maalesef benim de Mars akrep burcunda. Sevgili,flört olarak akrep de denk geliyor ama akılları fikirleri başka yerde olduğu için ortak noktayı bulamıyoruz😂😂
Aa biz de severiz o işleri ama tez sıkılıyruz işte. Seni bilmiyorum ama ben zeki, hırsları tutkuları sivri yönleri olan adamları sevdim hep.Keşke paraya değer veren tutumlu kova sevseydim ama olmadı 🤣

AA ben har vurup harman savuruyorum bılıyo musun😳
Benim lisede bir Oğlak kız arkadaşım vardı. Kalem tıraşını bana vermemişti, yıllar geçti ben bu olayı hâlâ atlatamadım. Kız resmen bende kalem tıraş travması oluşturdu😂Yıllar sonra instagramdan takip isteği attı şimdi takipleşiyoruz ama kız benim aklımda hâlâ öyle kalmış 😂😂

Benim lisede bir Oğlak kız arkadaşım vardı. Kalem tıraşını bana vermemişti, yıllar geçti ben bu olayı hâlâ atlatamadım. Kız resmen ben de kalem tıraş travması oluşturdu😂Yıllar sonra instagramdan takip isteği attı şimdi takipleşiyoruz ama kız benim aklımda hâlâ öyle kalmış 😂😂
Hahhahshs vermez hemşirem vermez oğlağın malı cok kıymetlidir.

X