Ön yargili olduğunuz burclar var mı? 😃

Yok yok size demedim :)
Bdv de konu açarken ne dediği anlaşılmıyor yardım bekliyor bazıları deli oluyorum 😂
Aslında ben sevdiğim ya da sevmediğim insanların burçlarını bilmiyorum :) Şimdi en sevdiğim arkadaşımın burcuna baktım akrepmiş. Yanımda sadece o olsun kimseyi istemem diyorum O'nun için :)
Belki de uzak olduğumuzdandır bilmiyorum
ALLAH baki etsin dostluğunuzu inşallah

İkizlerim. Başakları sevemiyorum. Bir detaya takılıp genel resmi kaçırmaları sinir bozucu.
Yay erkeğini hiç sevmem
Yengeç, akrep boğa sevdiğim burçlar

İkizlerim. Başakları sevemiyorum. Bir detaya takılıp genel resmi kaçırmaları sinir bozucu.
Yay erkeğini hiç sevmem
Yengeç, akrep boğa sevdiğim burçlar
Yay erkeği karşısındaki olduğu gibi sevmiyor. Böyle olsana böyle yapsana diye değiştirme çabası içine giriyor. Bir de şakayla söylüyor ama gerçek niyeti o, çok da sevimsizler 😅

Aaa tabi bişey anlatmaz genelde seni dinler ve zamanı geldiğinde bütün anlattıklarını koz olarak sana karşı kullanır. Bide ters düşme çok çirkinleşir. Ay bide saman alevi gibi herşeye parlar sonrada ben sinirliyim benim yapım bu diyip kendini kabul ettirir. Yani biz onları öyle kabul etmek zorundayız ama onlar bizi sürekli değiştirmeye çalışır. Benimki bildiğin narsist aaa bide kendi ailesinden it gibi tırsar bana gelince hep kabadayı annesi babası ablası hep ezer hiç sesini çıkaramaz ama benden bütün hırsını çıkarır..
Eğer narsist özellikleri varsa uzak dur derim
Ya yazdıklarının eksiği yok resmen :/ ailesi hakkında pek bişey demiyor. Tahmin ediyorum tırstığını

Samimi olduğum insanlara karşı toksik ve narsistik özelliklerim var. Ama genel olarak insanlara karşı çok mesafeliyim. Bu eğlence anlamında değil de, hiç bir derdimi kimseye anlatmam. Her şeyi içime atarım. Kimseyi sevmiyorum 😂
Al işte hoşlaştığım insanda ki özellik . Özür dilemiyosun diyor. Özür diliyorum az buluyor üstüne atlayıp öperek mi özür dilememi bekliyor anlamadım ki tövbe tövbe

Benim en çok sevdiğim arkadaşım İkizler, kahvemi yaparım çayımı yaparım hemen onu arardım aynı yerde yaşarken, muhteşem keyifli bir sohbet, asla yadırgamaz hiç bir şeyi. Aslında çok sevecen ve insan canlısı insanlar, kardeş ve arkadaş olarak gerçekten harikalar. Iliski içindeki durumları bilemiyorum 🩷 ben terazi kadınıyım
Evet iyi bir arkadasiz dostuz ilişkilerde de aslında iyi partneriz ama işte tutabilene 😏 terazi ikizler yakindir kafa olarak 😊

X