Osman Develioğlu

Bende Osman develioğlunun hastasıyım. Daha önce Jinemedde bir negatif tüp bebek denemem var. Osman bey gerçekten işinde bir numara. Jinemed hiç yumurta kaliteme bakmadan başlamıştı ve 3. Günde dondurmuştu 3 embriyoyu. Ve hepsini transfer etmişti tutmadı. Osman beye gittiğim gibi önce testler yaptı yumurta kalitemin düşük olduğunu bu şekilde başlamayacağını söyledi, biosteron kullandım 3-4 ay ve gidince başladık. Çok şükür 5. Günde 4 embriyom donduruldu. Şimdi transfer için regl oldum çağırmasını bekliyorum.

Evet kendisi biraz sert görünüyor fakat bence aklınızda soru işareti kalmadan her şeyi açıklıyor zaten. Daha önce yüze gülen çok doktora gittim 5 senedir uğraşıyorum gülmeleri hiç işime yaramadı. Bu yüzden gerilen varsa bence hiç takmasın. Ters cevap verse bile bilgisine güvenin, sonuçta bu süreçte morali eşimizden ve ailemizden de alabiliriz. Ben gönül rahatlığıyla önerebilirim☺️
Osman hocada toplam ne kadar tuttu acaba ilaçlar dahil

İlaçlar çok tutuyor mu birde osman hoca aşılamaya karşı filan diye duydum doğru mu 😀
Bence kişiye göre değişiyor yani sorununa göre
Bana hatta istersem 2. Denemeyi yapalım dedi benim moralim çok bozuldu beklemek istedim
Aşılama gereksiz bence. Şimdi daha iyi anlıyorum. İnsan bilmeyince tabi neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor. Doğal yolla olmanın farkı yok. Olsaydı bu zamana kadar olurdu yani
İlaçlar da 5 bini geçmez

Bence kişiye göre değişiyor yani sorununa göre
Bana hatta istersem 2. Denemeyi yapalım dedi benim moralim çok bozuldu beklemek istedim
Aşılama gereksiz bence. Şimdi daha iyi anlıyorum. İnsan bilmeyince tabi neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor. Doğal yolla olmanın farkı yok. Olsaydı bu zamana kadar olurdu yani
İlaçlar da 5 bini geçmez
Benimde kafam çok karışık zaten tüp bebek ile aşılama arasında gidip geliyorum. Eşimde sperm sayısı 13 milyon ve ileri hareket hızıda %30 düşüklük var yani. Benimde AMh 1 çıktı doğal yolla 4-5 aydır deniyoruz ama doktor aşılama denenebilir dedi bende araştırdım başarı yüzdesi çok düşük geldi ama tüp bebekte zorlu bir süreç gibi ondan da korkuyorum

Benimde kafam çok karışık zaten tüp bebek ile aşılama arasında gidip geliyorum. Eşimde sperm sayısı 13 milyon ve ileri hareket hızıda %30 düşüklük var yani. Benimde AMh 1 çıktı doğal yolla 4-5 aydır deniyoruz ama doktor aşılama denenebilir dedi bende araştırdım başarı yüzdesi çok düşük geldi ama tüp bebekte zorlu bir süreç gibi ondan da korkuyorum
4-5 ay ise sıkıntı yok ki bi sene deneyebilirsin aslında

X