Osman Develioğlu

Bana hormonlarla alakalı kandan bir test istedi şeker yüklemesi yaptırdı tiroid e baktırdı ona göre ilaç verdi şimdi de genetik karyotip eşli test istedi laboratuvar araştırıyorum 🤔

aynen ben de onu diyorum. osman hoca müthiş biri iş konusunda bi şey diyemem ama rahat değilim
randevu alırken bile stresteyim. bir şey sorulmaz adama. evet moral çok önemli. o yüzden ben de arayıştayım
Eurofertilde Dr. Gerçek bey var ön görüşme yaptım ve memnun kaldım. En azından dinliyor derdini anlatabiliyorsun. Kendisi zaten herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti. Şuan aklımda o var. Maddi anlamda kendimizi biraz daha zorlayabilsek bahçeci betül dündar la devam ederdim.

Boy ve kilo ne kadar?
Bana da kilolusun demişti. Diyetisyene git dedi. Sonraki muayenede gittim mi diye sordu. Gitmedim deyince azarladı 😀
10 kilo verdim ben
Benim boyum 1.62 kilom 66 diyetisyene gidiyorum insülin direncim ve tiroid hastalığım vardı bu nedenle kilo verme hızım düşük 😔 bana önce bu kiloyu görünce kızdı çünkü ilk tedavi de 58 kg dım sonra tahlillere bakınca 3 ayda ilaç da kullanınca kilo verirsin dedi ilk defa motivasyon cümlesi duydum 😀😀😀

Benim boyum 1.62 kilom 66 diyetisyene gidiyorum insülin direncim ve tiroid hastalığım vardı bu nedenle kilo verme hızım düşük 😔 bana önce bu kiloyu görünce kızdı çünkü ilk tedavi de 58 kg dım sonra tahlillere bakınca 3 ayda ilaç da kullanınca kilo verirsin dedi ilk defa motivasyon cümlesi duydum 😀😀😀
😃😃 tabi versek çok iyi olur tabi ama sert biraz işte
Şimdi sürecin nasıl olacak

Eurofertilde Dr. Gerçek bey var ön görüşme yaptım ve memnun kaldım. En azından dinliyor derdini anlatabiliyorsun. Kendisi zaten herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti. Şuan aklımda o var. Maddi anlamda kendimizi biraz daha zorlayabilsek bahçeci betül dündar la devam ederdim.
Eurofertil Gerçek bey de görüşeceğim ve Betül hanımla bahçeci. Sanırım ikisi arasında tercih yapacağım.
Evet bahçeci 150 falan yapar ilaçlarla çok fazla ama ilk seferde tutar mı Allah bilir
Siz Betül hanımı mı isterdiniz ?
Tedaviye başladınız mı ?
Gerçek bey nasıl ?

Eurofertil Gerçek bey de görüşeceğim ve Betül hanımla bahçeci. Sanırım ikisi arasında tercih yapacağım.
Evet bahçeci 150 falan yapar ilaçlarla çok fazla ama ilk seferde tutar mı Allah bilir
Siz Betül hanımı mı isterdiniz ?
Tedaviye başladınız mı ?
Gerçek bey nasıl ?
Adet günümü bekliyorum gerçek beyle başlayacağım inşallah. 1 hafta sonra bailamıl olurum tahminen.

Bende Osman develioğlunun hastasıyım. Daha önce Jinemedde bir negatif tüp bebek denemem var. Osman bey gerçekten işinde bir numara. Jinemed hiç yumurta kaliteme bakmadan başlamıştı ve 3. Günde dondurmuştu 3 embriyoyu. Ve hepsini transfer etmişti tutmadı. Osman beye gittiğim gibi önce testler yaptı yumurta kalitemin düşük olduğunu bu şekilde başlamayacağını söyledi, biosteron kullandım 3-4 ay ve gidince başladık. Çok şükür 5. Günde 4 embriyom donduruldu. Şimdi transfer için regl oldum çağırmasını bekliyorum.

Evet kendisi biraz sert görünüyor fakat bence aklınızda soru işareti kalmadan her şeyi açıklıyor zaten. Daha önce yüze gülen çok doktora gittim 5 senedir uğraşıyorum gülmeleri hiç işime yaramadı. Bu yüzden gerilen varsa bence hiç takmasın. Ters cevap verse bile bilgisine güvenin, sonuçta bu süreçte morali eşimizden ve ailemizden de alabiliriz. Ben gönül rahatlığıyla önerebilirim☺️

X