Osman Develioğlu

O ozlmckmk ben de doktor araştırıyorum 4. deneme için. Osman hoca da seçeneklerim arasında.
3 ay hangi ilaçları kullancaksınız.
Benim trioid problemim vardı ilacımı güncelleri şeker yüklemesi yaptırdı bir de kan verdim kandan d vitamininde dahil bir sürü değere baktırdı sonuçlar kendisine gidiyor açıkçası sonucu sorgulamadım bana mevcut durumu açıklayıp ilaç isimlerini yazdı Biesteron diye bir ilaç ve şeker için glokofen verdi tiroid ilacım arabada kalmış onu da yarın yazarım

Merhaba ben daha önce bu ilacı kullandım bu doktorla , yine kullanayım dedim ki dünden beri araştırıyorum hiç bir yerde kalmamış ve eczanenin biri üretimi durmuş sadece 7 tane mi ne kalmış sınırlı kaldığı içinde bu ecza deposu 14 bin e satıyormuş. Hatta eczacıya dedim yanlış mı okudunuz acaba 1400 civarı olması lazım, hayır maalesef sınırlı olduğu için elinde olan depo bu şekilde fiyatlama yapmış dedi.
Şaka gibi gerçekten fırsatçılığın b..nu çıkartmış o depo yani.
Aranızda yeni alan var mı sormak istedim o yüzden ?

Merhaba ben daha önce bu ilacı kullandım bu doktorla , yine kullanayım dedim ki dünden beri araştırıyorum hiç bir yerde kalmamış ve eczanenin biri üretimi durmuş sadece 7 tane mi ne kalmış sınırlı kaldığı içinde bu ecza deposu 14 bin e satıyormuş. Hatta eczacıya dedim yanlış mı okudunuz acaba 1400 civarı olması lazım, hayır maalesef sınırlı olduğu için elinde olan depo bu şekilde fiyatlama yapmış dedi.
Ciddi misiniz benim elimde iki kutu var ondan devam ediyorum eczacımla görüştüm kendisinde yokmuş bana bakıp dönecek size yazarım herkes fırsatçı gerçekten 😟

Merhabalar ben bugün doktorumla konuştum durumu anlattım 15 bin tl civarı dediler bana da alayım mı diye sordum 3 muadil ismi verdi sizde alternatif sorun isterseniz

Merhaba, benimde doktorum osman hoca
kendisi çok bilgili ve nettir
infertelite teşhisi koydu sağlık sorunu yok ama olmuyor yani maalesef
bir kere aşılama oldum olumsuz oldu
şimdi tüp bebek düşünüyorum doktor arayışındayım
osman hoca işinin ehli doktor evet ama bu süreçte moral de önemli. kendisi sert mizaçlı olması beni strese sokuyor ve rahat olamıyorum. bi soru bile sormaktan çekiniyorum.

sizler hangi doktora gittiniz ?

X