Ovülasyon testiyle hamileliğini öğrenenler. Testlerimi yorumlar mısınız?

dnzbr

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
129
31
23
Marhabalar hanımlar. Bat 14 mart gebelikten şüphelenip hcg testi yaptım 2 gün önce negatifti. Burda övü testiyle hamile kaldıklarını öğrenenleri görünce ben de yapayım dedim dün innovita marka ovü testimi yaptım iki çizgi de bayağı koyu çıktı ama bozuk olabileceğini düşünüp bugün iki farklı ovü testiyle yaptım ( biri innovita diğeri bir gebenin günlüğü) ve innovita düne göre daha koyu çıktı bir gebenin günlüğü ise yumurtlama döneminde göstermediği kadar koyulukta çıktı. Testlerimi ekliyorum yorumlarsanız çok sevinirim.🙏🏻

Eklentiler

• IMG_2256.jpeg
    IMG_2256.jpeg
    54,1 KB · Görüntüleme: 272
Marhabalar hanımlar. Bat 14 mart gebelikten şüphelenip hcg testi yaptım 2 gün önce negatifti. Burda övü testiyle hamile kaldıklarını öğrenenleri görünce ben de yapayım dedim dün innovita marka ovü testimi yaptım iki çizgi de bayağı koyu çıktı ama bozuk olabileceğini düşünüp bugün iki farklı ovü testiyle yaptım ( biri innovita diğeri bir gebenin günlüğü) ve innovita düne göre daha koyu çıktı bir gebenin günlüğü ise yumurtlama döneminde göstermediği kadar koyulukta çıktı. Testlerimi ekliyorum yorumlarsanız çok sevinirim.🙏🏻
Canım bence hamilesin çünkü bende ovu testiyle öğrendim hamile olduğumu regle 1 gün varken hcg testi yaptım negatifti

İkinci bir yumurtlama durumu yoksa evet hamilelik ihtimali yüksek

Yaptığın hcg erken gebelik testi miydi bilmiyorum ama erken gebelik testi yapsan belli olur gibi

İkinci bir yumurtlama durumu yoksa evet hamilelik ihtimali yüksek
İkinci bir yumurtlama yoktur diye düşünüyorum çünkü bir gebenin günlüğü ovülasyon testini yumurtlama zamanı yaptığımda bu kadar koyu çıkmıyordu.

Merhabalar,
Benimde 4-5 gündür kasıklarımda şiddetli ağrı ve akıntı var.
Bat tarihim 20 mart, 10 gün var.
Bugün ovü. Testi yaptım ve ikiside koyu çıktı.
Hcg testi ise negatif çıktı.
Sizin durumunuzda bir değişiklik oldu mu merak ettim

Ben de bu şekilde öğrenmiştim Ovülasyon testinde çift çizgi çıkıyor hamileyken

Sen=ben 😃
Sonu güzel olsun da Rabbim şu mübarek günlerin hürmetine bütün isteyenlere içinde bize de sağlıklı sıhhatlı hayırlı en doğru zamanda nasip etsin inşallah🤲😌
Aminn amin inşallahhh 🙏🏻 ama bugün yaptığım ovü testi silik çıktı gebelik testi de negatif adete 3 gün var büyük ihtimalle ben tekrar yumurtladım🥲

Merhabalar,
Benimde 4-5 gündür kasıklarımda şiddetli ağrı ve akıntı var.
Bat tarihim 20 mart, 10 gün var.
Bugün ovü. Testi yaptım ve ikiside koyu çıktı.
Hcg testi ise negatif çıktı.
Sizin durumunuzda bir değişiklik oldu mu merak ettim
Maalesef canım hcg negatif lh da silik çıktı bugün ben muhtemelen tekrar yumurtladım. Adetime 3 gün var.

Aminn amin inşallahhh 🙏🏻 ama bugün yaptığım ovü testi silik çıktı gebelik testi de negatif adete 3 gün var büyük ihtimalle ben tekrar yumurtladım🥲
Nasip canım yaa belli olmaz yine de. Benimde adete 3-4 gün var aynı senle bende 5 gün önce yaptım ovü testi benimde koyuydu silikleşti sonra şimdi de adeti bekliyorum işte

Nasip canım yaa belli olmaz yine de. Benimde adete 3-4 gün var aynı senle bende 5 gün önce yaptım ovü testi benimde koyuydu silikleşti sonra şimdi de adeti bekliyorum işte
Umarım adet olmayız ve ikimizde hamile olduğumuzu öğreniriz bu mübarek günlerde Rabbim isteyenin kucağını boş bırakmasın. Ne zamandır deniyorsunuz

Nasip canım yaa belli olmaz yine de. Benimde adete 3-4 gün var aynı senle bende 5 gün önce yaptım ovü testi benimde koyuydu silikleşti sonra şimdi de adeti bekşiypruö
Umarım adet olmayız ve ikimizde hamile olduğumuzu öğreniriz bu mübarek günlerde Rabbim isteyenin kucağını boş bırakmasın. Ne zamandır deniyorsunuz
Amin canım inşallah ama bu ay da umudumu kestim ben. 2 sene olacak canım siz?

Nasip canım yaa belli olmaz yine de. Benimde adete 3-4 gün var aynı senle bende 5 gün önce yaptım ovü testi benimde koyuydu silikleşti sonra şimdi de adeti bekşiypruö

Amin canım inşallah ama bu ay da umudumu kestim ben. 2 sene olacak canım siz?
Bizim de 10 ay olacak 4 ay önce kimyasal gebelik geçirdim daha tık yok. Ben aşırı takıntılı bir insanım birde o yüzden sürekli kafama takıyorum ondan olmuyor büyük ihtimalle çünkü kimyasal geçirdiğim ay hiç aklımda yoktu bir baktım hamileyim ama dediğim gibi kimyasal oldu. Eşimde de bende de sıkıntı yok şükür bekliyoruz bizde Rabbimden gelecek müjdeyi.

X